grsail.com

Co powoduje Mindless Eating?

Uczenie się, co powoduje, bezmyślne jedzenie jest dobry pierwszy krok w zmianie swoich wzorców żywieniowych. Łatwo jest być na automatyczne, jeśli chodzi o jedzenie. Można zjeść posiłek w godzinach zestaw, wybierz kilkakrotnie te same potrawy, przekąski, aby czuć się lepiej emocjonalnie i / lub zjeść posiłek, podczas wykonywania innych czynności. Te nawyki tworzą kwestii wagi czy problemy zdrowotne dla niektórych ludzi.

Oto cztery powody bezmyślnego jedzenia:

1. Jedzenie na zestaw posiłek Times

Sposób twoje życie jest skonstruowany, może być jedzenie posiłków w określonych godzinach. Być może Twoja praca wymaga, by zabrać swoje przerwy na lunch w południe każdego dnia. Albo usiąść do jedzenia z rodziną w określonym czasie każdego wieczoru. Jest to typowe dla ludzi, aby jeść w określonych godzinach, nawet jeśli nie czują się głodni. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym jest, aby zadać sobie pytanie, kiedy można usiąść przy każdym posiłku, czy jesteś naprawdę głodny. To jest najzdrowsze dla ciała i dla celów kontroli wagi, aby uniknąć jedzenia, jeśli są już pełne.

2. Jedzenie, podczas gdy robi inne rzeczy

Jednym z najczęstszych nawyków dla wielu ludzi jest do jedzenia, podczas gdy robi coś innego. Można zjeść obiad przed telewizorem co noc. Albo, być może zjeść obiad podczas surfowania w sieci. Jedzenie w ramach działalności społecznej jest również w inny sposób, że występuje bezmyślne jedzenie. Kiedy twój umysł jest na innej działalności, nie mogą być dostrojone do tego, czy youâ € ™ re przejadania się lub jeśli żucia jedzenie wystarczy.

3. Jedzenie do czują się szczęśliwsi

Inną przyczyną może być bezmyślnego jedzenia stresu lub depresji. Możesz mieć komfort żywności, które uciekać się, gdy jesteś zestresowany lub smutny. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, kiedy dotrą do chipsów ziemniaczanych lub czekolady, że rzeczywiście są one jedzenia, aby poczuć się lepiej emocjonalnie. Prowadzenie dziennika żywności jest pomocne, ponieważ mogą rozpoznać wzorce w swoim zachowań żywieniowych. Czy zawsze masz ochotę zjeść przed podjęciem określonego zadania lub wchodząc stresującym cotygodniowym spotkaniu?

4. Jedzenie, aby wypełnić czas

Jeść, gdy nudzi to kolejny przykład bezmyślnego jedzenia. Może to odbywać się samodzielnie lub przy wywołaniu znajomego, aby wyjść na posiłek lub przekąski, nawet jeśli nie jesteś głodny. Zawsze można jeść, gdy nie jesteś głodny jest przykładem emocjonalne jedzenie. Jedzenie w takich przypadkach wypełnia cel inny niż spotkanie głód i odżywianiu.

Najlepszym sposobem, aby wyeliminować bezmyślne jedzenie jest zadać sobie pytania, kiedy dojdziesz do przekąsek lub usiąść przy posiłku. Czy jesteś naprawdę głodny? Kiedy jesteś w środku posiłku, sprawdzić się z siebie, aby ocenić czy są już pełne. Strojenie do potrzeb Twojej bodyâ € ™ s, w czasie, doprowadzą do ustanowienia TROSCE zwyczaje żywieniowe.