grsail.com

Co jest pierwsze: Cardio lub trening siłowy?

Czy zauważyłeś, jak większość ludzi będzie spędzać czas na bieżni, eliptyczne lub rowerze stacjonarnym, zanim uderzył wagi? Starają się uzyskać ich cardio z drogi pierwsze, wnioskuję że jest to najlepszy sposób, aby być miły i ciepły, kiedy wreszcie zaczynają podnoszenia.

DUŻY BŁĄD! Chcesz, aby większość z treningu? Zrób to na odwrót.

Co jest pierwsze: Cardio lub trening siłowy?

Dlaczego Trening siłowy jest zawsze najważniejsze

Dlaczego warto rozpocząć trening od podnoszenia ciężarów? Proste: organizm ma tylko dostępne w mięśniach tak wiele energii.

Twoje ciało może przechowywać "wartość glukozy w krwiobiegu, a twoje sklepy wątroby od 300 do 400 kalorii o około 80 kalorii" wartości. Oznacza to, że w sumie 380 do 480 kalorii energii łatwy dostęp do spalania w organizmie.

Po rozpoczęciu treningu - bez względu na to, czy robisz trening cardio i siłowy - organizm zaczyna spalać glukozę do dostarczania energii do mięśni. Używać mięśni, ale płuca nie są jeszcze zaczęły się w wystarczającej ilości tlenu, aby nadążyć za spalanie energii. Przez pierwsze 10 do 15 minut, jesteś spalania czystej glukozy.

Teraz, co się stanie, gdy zabraknie glukozy? Twój organizm zaczyna spalać tłuszcz, ale tłuszcz jest znacznie trudniejsze do spalania. To trwa już dla ciała, aby włączyć kwasy tłuszczowe, które zostały zapisane w komórkach organizmu, więc masz mniej energii niż chcesz, jeśli paliły glukozy.

Jak to się ma do porządku treningu?

Powiedzmy, że można spędzić 30 do 45 minut na bieżni i kolejne 20 do 30 minut podnoszenia ciężarów. Jeżeli zrobiłeś pierwszy cardio, chcesz spalić wszystkie lub większość glukozy, która jest pływająca wokół krwi i wątrobie. Twój prowadzony będzie włączyć tłuszczu w organizmie, ale byłoby wolniejsze spalania energii. Kiedy próbował podnosić ciężary, to zabraknie energii dużo szybciej.

Teraz należy go dookoła i zobaczyć co się dzieje. W ciągu pierwszych 30 minut lub tak poważne, szkoleń o wysokiej intensywności, spalamy około 500 kalorii. To tylko nad tym, co twoje ciało przechowywane, więc twoje ciało będzie wyczerpany glukozy. Jednak, gdy trafisz na bieżni lub rowerze stacjonarnym zrobić cardio, twoje ciało będzie już włączona do spalania tłuszczu, a więc będzie prawie wyłącznie spalanie tłuszczu. Jeśli wykonać 30 do 45 minutowej sesji cardio po podnoszeniu ciężarów, to wysoka jakość spalania tłuszczu po prostu dlatego, że nie ma glukozy pozostaje w organizmie do spalania!

Bonus: Jeśli podnosić ciężary, tętno jest podwyższone i pozostaje w ten sposób przez wiele godzin po zakończeniu. Cardio utrzymuje tylko tętno podwyższone przez kilka minut po zakończeniu. Jeśli podnosić ciężary przed uruchomieniem, będziesz w stanie uzyskać tętno przy znacznie mniejszym wysiłku niż chcesz, jeśli pobiegł pierwszy. To nie myślenia!

Nie zapomnij o rozgrzewce

Tylko czas należy zrobić cardio PRZED treningu siłowego to rozgrzewka. Zaleca się, aby spędzić co najmniej 5 do 10 minut, bieganie lub jazda na rowerze, aby dostać swoje bicie serca i pompowania krwi. Pomoże on rozgrzać mięśnie i sprawi, że łatwiej się rozciągać i nurkować w prawo w treningu.

Co jest pierwsze: Cardio lub trening siłowy?

Dlaczego Bieganie poprawia zdrowie serca