grsail.com

Ciastka w kształcie serca

Ciastka w kształcie serca


Tort w kształcie serca jest piękny sposób, aby świętować Walentynki, rocznica, zaręczyny, ślub, lub innych okazji, które wymaga trochę więcej słodyczy. Ciastka serca są znacznie mniej powszechne niż okrągłych, kwadratowych, prostokątnych lub ciasta, ale ich wygląd jest bardziej ponadczasowe niż tort znaków lub innych nowosci modelu.

Tort w kształcie serca Patelnie

Mimo, że jest to możliwe, aby ciasto serca z tradycyjnym okrągłym naczyniu do pieczenia lub pieczenia, najłatwiej jest zrobić jeden z ukształtowaną patelni. Wilton jest najbardziej znanym firma produkująca dla dostaw dekoracji ciast i sprzętu, więc oferują najwięcej opcji, ale wiele innych firm również modele bakeware serca.

 • Mini tłoczone serca pan od Wilton jest idealny dla małych ciasta, tarty, lub babeczki.
 • Słoneczko pan jest konwencjonalna cake pan z lekkim stożka na dnie.
 • Ukształtowana podobnie do naczynia kochanie SiliconeZone silikonowy heart pan wykonana z bardziej miękkiego materiału.
 • Chcesz więcej 3-D wygląd do ciasta? Użyj dmuchany pan serca Wilton, która jest zaokrąglona na górze i przychodzi bez ostrych krawędzi bardziej konwencjonalnych patelni ciasto.
 • Mimo, że to nie jest sprzedawany bezpośrednio przez Wilton, Amazon ma cztery-patelni ustawionej w magazynie, który oferuje różne rozmiary patelni serca.

  Ciastka w kształcie serca
 • Dodać gigantyczne ciastko serca lub bardzo płytkie ciasto z tym ciasteczka w kształcie serca z patelni Wilton.

Nie pan? Nie ma problemu!

Jeśli chcesz, aby ciasto w kształcie serca, ale nie wydaje się, że dopasowanie patelni i nie chcą zapłacić za jeden, można jeszcze zrobić ciasto.

Ciasta serca z kwadratowym lub prostokątnym Patelnie

 1. Upiec ciasto, jak zwykle, i niech to całkowicie ostygnie.
 2. Zawinąć ciasto szczelnie w folię i włóż ją do zamrażalnika na 20 do 40 minut, aby pozwolić jej firma się.
 3. Wyjąć ciasto, i rozpakowanie go. Ustaw ciasto na pokładzie cięcia lub licznika.
 4. Za pomocą ostrego noża, ząbkowane, zrobić bardzo płytkie kontur w kształcie serca w torcie. Gdy szkic jest ukształtowana tak, jak pragniesz, pokroić na torcie. Zastrzegamy nieużywane strony do ciasta kulki, bogatej pudding lub innego deseru.
 5. Posmarować ciasto bezpłatny okruchów. Potem mróz i udekoruj go, jak zwykle.

Ciasta serca od Okrągłego Patelnie

 1. Postępuj zgodnie z instrukcjami 1-3 powyżej. Zakończyć pierwszą część czwartego instrukcji także, dokonując kontur serca na torcie, ale korzystać z okrągłe brzegi ciasta, tworząc górne dwie krzywe serca. Skończysz z użyciem więcej ciasta i odrzucając mniej.

  Ciastka w kształcie serca
 2. Posmaruj ciasto wolne od okruchów i mrozem i udekoruj jak zwykle.

Jak urządzić Serce Cakes

Niewiele jest słodsza i bardziej romantyczny desery niż ciasto serca, po prostu matowego cienką warstwą czerwonego, białego lub różowego buttercream. Prezentacja nie musi być wyszukane, ale jeśli chcesz zrobić coś ekstra, rozważyć poniższe pomysły.

 • Przykryj ciasto z walcowanej na kremówki i pokrycie kremówki z małych serc.
 • Stopka ozdobne wzory do ciasta z szablonów.
 • Umieść czekoladowe trufle w kształcie serca na szczycie tortu.
 • Swirl słodzone płatkowane kokosowe, cukier puder, cynamon, kakao w proszku, kropi, lub teksturowane cukier surowy w stosunku do ciasta.
 • Zrób własny cylinder z kremówki lub innych materiałów.
 • Stos kilka ciast serca razem, tworząc bardzo wysoki, elegancki deser.
 • Podawać z płatków róży lub czerwona róża w pięknym akompaniamencie wizualnej.

Więcej pomysłów

Jeśli przygotowuje ciasto serca dla kogoś specjalnego, przekształcić go w coś specjalnego. Podawać ciasto na stole posypane Hershey pocałunki lub trufli i ozdobiony świeżymi kwiatami. Innym pomysłem jest, aby pozostawić ciasto na koniec skomplikowany skarbów lub ujawnić go w końcu na romantyczną kolację we dwoje. Baw się z Twoim sposobem serwowania i dekoracji, a to gwarancja wirtualny że odbiorca będzie kochać to, co stworzył.