grsail.com

Ciasta Polowanie tematyce pana młodego

Ciasta Polowanie tematyce pana młodego

Wybierz się na polowanie stajennych ciasto dla narzeczonego w swoim ulubionym smaku jako niespodziankę na dzień ślubu.

Polowanie tematyczne Ciasto wzory

Projekt dla pana młodego tort nie jest ograniczone do ciasta z blachy z figurkami polowania na górze. Ciasto może wahać się od eleganckich akcentów warstwowych konstrukcji z polowania do rzeźbione tort w kształcie swojej ulubionej sportowej zwierzęcia.

Wzory warstwowych

Tort oferuje wiele opcji do dekoracji smaku. Każda warstwa może odzwierciedlać inną część polowania. Dolna warstwa może być airbrushed w zielonej kamuflażu, warstwa środkowa może być w kolorze beżowym z poroża Lukier i górna warstwa może przedstawiają motyw spadek liści.

Poziomy mogą być również wykorzystywane do przeprowadzania sceny za pomocą gumpaste lub kremówki figurki. Ciasto topper myśliwego z Karabin może siedzieć na szczycie tortu. Na dole może być gra on poluje. Miniaturowe drzewa, krzewy i liście zapewni wystrojem do reszty ciasta.

Rzeźbione Ciasta

Wyrzeźbiony ciasto można zrobić w kształtach, które odzwierciedlają osobowość twojego myśliwego. Rozważmy następujące pomysły:

 • Polowanie cap
 • Pomarańczowa kamizelka
 • Bullet lub shotgun kształt powłoki
 • Pierze
 • Jeleń stoiska
 • Poroże
 • Pies myśliwski
 • Kształt zwierząt (kaczki, bażanty, przepiórki, indyki, jelenie)

Cie ciasta może wymagać cięższe ciasto ciasto lub potrzebujesz podpórki wstawione do ciasta. Wybory benzynowe mogą być ograniczone. Zapytaj piekarz o szczególnych rozważań wynika, że ​​cie ciasta będzie wiązać. Pamiętaj, aby uzyskać specjalne instrukcje cięcia ciasta, jak nie chcesz wszelkie wsporniki do obcięcia lub niejadalne części kończący się w plasterki.

Blacha do ciast wzory

Ciasta Polowanie tematyce pana młodego

Arkusza tort może przedstawiają sceny polowań z użyciem figurek plastikowych i lukier. Jest to dobry sposób, aby zaoszczędzić pieniądze, a początkujący cake dekoratorów często może zakupić zestawy myśliwskie dekorowanie ciasta, które mogą być używane z domowej roboty ciasta, zamiast zamawiającym piekarza.

Airbrushed lub piped obrazy mogą być również wykonane na obraz współmałżonka ulubionej gry. Użyj kształcie nowosci pan, jak pan zwierzę stoi na ciasto, do zobrazowania jelenia twarz na tort pana młodego.

Dodać arkusza tort rzeczywiście osobistym, korzystając z nowej technologii obrazowania jadalnych. Zdjęcie niego z jego największych zabić lub ulubionym psem myśliwskim będzie naprawdę zrobić tort pana młodego wyjątkowa.

Przykłady myśliwskie Grooms Cakes

Spójrz na zdjęcia stajennych "ciasto dostać pomysły na projekt ciasto. Możesz uzyskać wspaniałe pomysły od piekarza w jego / jej portfelowych oraz wyświetlania zdjęć online, aby dowiedzieć się, co motyw ciasto polowanie może wyglądać.

 • Polowanie Theme stajennych ciasto przez Creative Ciasteczek Cullman: czekolada zmrożone ciasto, z wykorzystaniem warstw i na Basketweave czekolady krzyżówki kształcie jak cylinder.
 • Ciasto niestandardowe Groom przez Celebrate Cakes: Fotomontaż z pana młodego ulubionych zdjęć łowieckich jest na szczycie tego tortu blachy.
 • Hunter Scenes by Cakes Earlene w]: Zobacz kilka różnych łowieckie tematyczne ciasta tego dekoratora.
 • Stajennych 10 Duck Hunter od Cakes and Restaurant Myra Jeana: wyrzeźbiony krzyżówki jest na szczycie tortu kwadratowy stout i blachy.
 • Stajennych Nr 17 Kwadratowe Muszle Kaskadowe i Pierze przez Cakes and Restaurant Myra Jeana: elegancki wziąć na temat polowania, to ciasto ma gumpaste pióra i muszle shotgun wraz z czekolady świateł truskawki.

Torty weselne korzystać z różnych technik specjalnych polew i dekoracji. Polowanie wybrać projekt może dyktować, jaki rodzaj oblodzenia masz i czy możliwe jest mieć szczególne wypełnień. Należy pamiętać, że intensywne więcej pracy twojego pana młodego tort pomysł jest bardziej kosztowne ciasto będzie.

Polowanie Ciasto tabela

Tworzenie specjalnej strefy tylko dla męża grooms łowieckie ciasta. Przykryj stół w moro lub jasny pomarańczowy obrus. Ramki z miejsca polowania zdjęć na stole. Użyciu liści faux i mech wokół dolnej części placka. Usytuować figurki polowania wokół stołu, wraz z nagrodami, które może otrzymać w konkursach.

Nie zapomnij odebrać niektóre elementy nowości na stole tort pana młodego. Faux ciasto poroża obsługujące zestaw jest idealny do cięcia ciasta, a goście mogą korzystać jelenie głowy serwetki na okruchy.