grsail.com

Chrapanie i Seks

Chrapanie i Seks
Około 70% mężczyzn i 40% kobiet chrapią podczas snu w nocy. Chrapanie może być bardzo niebezpieczne dla własnego zdrowia, ale również ma negatywny wpływ na życie seksualne pary. Nocne trele wpływ na życie każdego czwartej pary. Istnieje również wiele ludzi, którzy po prostu wolą spać w oddzielnych pokojach, ponieważ jednym z kilku chrapaniem. Ostatnie badania przeprowadzone przez brytyjskich lekarzy pokazuje, że relacje z małżonków, jednego z który regularnie chrapie w nocy, może stać się naprawdę źle.

Chrapanie i brak snu

Połowa wszystkich badanych par, nawet nie chce o seks. Dzieje się tak, dlatego, że osoby cierpiące na chrapanie partnera rozpocząć uczucie wyczerpania fizycznego i emocjonalnego, w wyniku braku snu. Jeśli ktoś cierpi z powodu braku snu, nie mogą wykonywać tych obowiązków, które są wymagane od nich w życiu. Jeśli jest to Twoja sprawa, zbyt, to seks może stać się ostatnią rzeczą, którą są zainteresowani, kiedy czujesz się zbyt zmęczony.

Chrapanie Małżonka

Jeśli jeden z kilku chrapie, relacje stają się zestresowany. Może nawet prowadzić do rozpaczy, gdy próbujesz zasnąć, ale twój mąż chrapie tak głośno, że nawet sąsiedzi mogą go usłyszeć. I nawet zwracając się do innej strony nie pomoże: on po prostu zasypia w tej samej chwili i zaczyna chrapać ponownie.

Wiele kobiet po prostu nie chce uprawiać seksu z małżonkiem chrapania, które regularnie nie pozwala im spać.

Dlaczego Chrapanie jest niezdrowe

Zapewne wiesz, że chrapanie może być objawem nadciśnienia tętniczego i innych chorób układu sercowo-naczyniowego, które z kolei mogą prędzej czy później doprowadzić do zaburzeń erekcji mężczyzny chrapania. I można to już nazwać pełnoprawnym związek. Lepiej leczyć chrapanie i szybciej, tym lepiej. Można wziąć pod uwagę metody leczenia chrapania lub w artykule "Dlaczego ludzie chrapią i Jak zatrzymać chrapanie".