grsail.com

Chleb Pudding Przepisy

Chleb Pudding Przepisy

Bread Pudding zostały opracowane receptury, gdy jedzenie było trudne do zdobycia i kucharze potrzebne wykorzystać każdy skrawek. Pudding z chleba był sposób na czerstwy chleb smak cacy. To jest już od wieków i są niezliczone sposoby jazzu go, w tym dodanie owoców, orzechów, a nawet spadek lub dwie whisky lub innego mocnego likieru.

W przeszłości, chleb recepty budyń były zazwyczaj dość łagodny deser i, w 19 wieku (a nawet wcześniej), to był popularny jako sickroom zszyć. W starych książkach kucharskich, będziesz często znaleźć zalecenia, aby stworzyć te smakołyki dla chorych młodzieży. To ciekawe, że recepty pudding istniały w wielu kulturach, od starożytnego Egiptu do Bliskiego Wschodu i średniowiecznej Europy.

Chleb Pudding Recipe Porady

Kliknij, aby wyświetlić swój pudding blask dodając owoce lub orzechy do receptury -Można również wykorzystać Pół na pół lub krem ​​zamiast mleka -Try stare słodkie bułki lub pączki zamiast chleba, ale może warto zmniejszyć ilość cukru w Jednocześnie -Bread budyń recepty mogą być wykonane z niemal każdego rodzaju chleba - pszenicy, francuskim lub zakwasie -Jeśli chcesz smakoszy pudding chlebowy, spróbuj chleb jajko, brioche lub inny smakoszy lub specjalne chleb.

Powiązane linki Piekarskiego i Desery

  • Przepisy Deser
  • Pudding Przepisy