grsail.com

Chirurgia plastyczna: Chirurgia Porady plastikowe rekonstrukcyjne

Chirurgia plastyczna rekonstrukcyjna

Nigdy nie myślałem, że się złapać w pożarze, lub blizny z wypadku samochodowego. Podczas odzyskiwania, należy rozważyć opcje, aby odbudować swoje życie. Jeden z jasnych stronach urazu lub kontuzji, innych niż żyjesz oczywiście, jest to, że nikt nie może zakwestionować decyzję o operacji plastycznej mają kosmetycznych. Jeśli masz oparzenia, prawdopodobnie będziesz mieć operację plastyczną przeszczepu skóry. Jeśli twój nos jest złamany, Korekcja jest niezbędne zarówno do wyglądu, a co ważniejsze, twój oddech. Jeśli masz blizny, Laserowy i dermabrazja są idealne.

Wiele razy rekonstrukcyjnej kosmetycznych chirurgii plastycznej lub chirurgii plastycznej twarzy będą wykonywane w szpitalu, gdzie jesteś odzyskiwania. Czasem chirurdzy wykonują zabiegi kosmetyczne w warunkach ambulatoryjnych. Zależy ona od urazu i chirurga. Jeśli rozważa się ambulatoryjną centrum chirurgii plastycznej, poproś, aby zobaczyć przed i po zdjęcia twarzy i ciała rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej.

Słuchaj swojego pierwotnego lekarza i stosować się do zaleceń. Twoje ciało jest przez uraz - dać sobie szansę na odzyskanie emocjonalnie i fizycznie. Z drugiej strony, jeśli rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej przyspieszy swoje emocjonalne i fizyczne samopoczucie, idź do niego. Bądź nie sprawi, że ważne decyzje o swoim wyglądzie, jeśli nie mieć do czynienia z emocjonalnym fallout od wypadku. Ponadto, upewnij się, że ubezpieczenie obejmuje chirurgii rekonstrukcyjnej, zanim swoje postępowanie - niektórzy ubezpieczyciele nie płacą za chirurgii plastycznej w żadnych okolicznościach. Wielu chirurgów zaoferowania alternatywnego finansowania. Miałeś wypadek lub tragedii. Uważaj na siebie - w pełni na to zasługują.