grsail.com

Chińskie zioła na zapalenie stawów

Chińskie zioła na zapalenie stawów

Oceniony przez Terri forhend RN

Chińskie zioła na zapalenie stawów może złagodzić niektóre z bólu związanego z tym wyniszczające choroby. Pacjenci, którzy kiedyś wziąć leki COX-2 inhibitor, jak Vioxx i Bextra, mogą znaleźć ulgę przy użyciu preparatów ziołowych w swoich programach leczenia bólu.

Tradycyjna Medycyna Chińska

Przed przepisaniem chińskie zioła na zapalenie stawów, chiński zielarz określa, jakie przyczyny są z zapaleniem stawów. Chińscy zielarze zobaczyć przyczyny zapalenia stawów inaczej od tradycyjnych lekarzy (MDS). Chińscy zielarze rozważyć następujące badania przed określenia kierunku działań:

 • Bi Syndrome - oznaczone przez rodzaje warunków atmosferycznych, które sprawiają, że nasilenie objawów
 • Wątroba nie Wygładzanie Qi - od wątroby wpływa na funkcjonowanie stawów i ścięgien, musi działać poprawnie i leczeniu, jeżeli nie jest
 • Trzeci etap Urazy - Urazy stawów i ścięgien również muszą być traktowani

Kiedy te problemy są oceniane, zielarz może przepisać odpowiednie zioła i program leczenia dla pacjenta do naśladowania.

Niektóre Chińskie zioła na zapalenie stawów

Istnieje kilka ziołowe środki, które mogą być stosowane jako część programu leczenia bólu stawów. Jak w przypadku wszystkich preparatów ziołowych, powinny one zostać podjęte dopiero po konsultowane z lekarzem, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje leki na receptę, w celu leczenia choroby, jak w reumatoidalnym zapaleniu stawów. To jest zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej przed medicating z tych ziół.

 • Leigong teng - znana również jako Zeusa winorośli, zioło jest stosowany jako przeciwzapalny i jest powszechnie stosowany w TCM do leczenia chorób autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów i toczeń. To może być przyjmowany doustnie lub miejscowo. Leigong Teng może wywołać skutki uboczne, takie jak bóle głowy, nudności i biegunka. Może również wpływać na męską płodność więc stosować pod kierunkiem lekarza TCM.
 • Du huo - Powołani Korzeń arcydzięgla z Zachodu, Du hou jest również działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, że ziele zapewnia ulgę w bólu z zapaleniem stawów.
 • Hai Tong pi - Erythrina Kora jest stosowany w leczeniu bólu stawów i jest zwykle traktowane jako wywar lub okład.
 • Papaja - znana jako gua Mu w TCM papaya ma enzymów, które są użyteczne w leczeniu stanu zapalnego.
 • Korzeń Clematis - Zwany także Wei Ling Xian, herbata z korzenia powojnika jest przydatna przeciwzapalne stosowane w leczeniu zapalenia stawów. Surowe korzenie są trujące, więc należy używać tylko sproszkowany korzeń Clematis przygotowany. Nie podejmuje się w dużych ilościach, ponieważ niektóre tocxicity może remaid po czym suszy i przygotowane. Śledź wskazówek twojego praktykującego.
 • Astragulus (Huang qi lub Huang Ch ') - suszy korzeni rośliny mogą być używane w herbacie pobudzenia układu odpornościowego. Jest to także użyteczne herb przeciwzapalne.
 • Imbir (Gan Jiang) - Używany jako przeciwzapalne, imbir zmniejsza również ból. Świeże korzenie wykorzystuje się w herbacie lub kompres.
 • Boswellia - Innym przeciwzapalnie i łagodzi ból zioła, ekstrakt z Boswellia zostało udowodnione pomocne w leczeniu objawów zapalenia stawów. Ekstrakt żywica ksantanowa jest stosowany miejscowo do kremów lub może być również wykonany z herbatą być stosowany wewnętrznie.
 • Chmiel (Lu-ts'ao) - Świeże kwiaty roślin są dokonywane na okład do umieszczenia na zapalnie stawów lub wewnętrznie, gdy się do herbaty. Chmiel nie tylko zmniejszają ból, ale również mają lekko uspokajające wpływają które sprzyja relaksowi.
 • Kurkumina (E-Zhu) - używana w leczeniu stanów zapalnych, wyciąg z korzenia rośliny mogą być używane do zrobić herbatę. Jest to efekt przeciwzapalny jest uważany rywalizować z NLPZ.

Tradycyjna Medycyna Zachodnia

Leczenie zapalenia stawów w tradycyjnych zachodniej medycyny jest w leczeniu bólu i stanów zapalnych. Over-the-recepty typowo przepisywane do leczenia tych warunków. Reumatoidalne zapalenie stawów są traktowani chorzy zupełnie inaczej. Ich stan jest nie tylko jednym z bólu i stanu zapalnego, ale ich system jest autoimmunologiczną stawów atakuje ich. Typowe leki w postaci tabletek, które są stosowane w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów jest recepty, takie jak COX-2, inhibitory, metotreksat i chinina. Istnieją także leki na rynku na reumatoidalne zapalenie stawów, które mogą być wstrzykiwane, które obejmują Humira i Enbrel.

Ponieważ różnica w sposób te dwa rodzaje zapalenia stawów obrobione, to ważne jest, aby najpierw omówienie preparatów ziołowych z lekarza prowadzącego. Chińskie zioła do zapalenia stawów mogą przeciwdziałać leki na receptę, podczas gdy inni mogą je nasilać lub wywoływać niepożądane skutki uboczne.

Zakup chińskich ziół

Upewnij się, że kupowanie chińskich ziół z renomowanych źródeł. Kilka źródeł wysokiej jakości ziół należą:

 • Mountain Rose Zioła: wiarygodnym źródłem ziół sypkich i przypraw.
 • Life Extension: Oferuje szeroką gamę ziół i suplementów najwyższej jakości i wspierane przez naukę.
 • iHerb: Oferuje duży wybór najlepszych marek.

Użyj Bezpiecznie

Jak w przypadku wszystkich ziół, chińskie zioła na zapalenie stawów należy stosować pod nadzorem służby zdrowia. Ważne jest, aby pamiętać, że te zioła i produkty ziołowe nie są zatwierdzone przez FDA, ani nie są zwykle objęte ubezpieczeniem. Zawsze należy omówić wszelkie zioła i leki, które zażywasz z lekarzem, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Jeśli lekarz zgadza się, że chińskie zioła są dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, może się okazać, że można kontrolować ból stawów mniej leków i ich skutków ubocznych.