grsail.com

Chiński Zioła Słownik

Chiński Zioła Słownik


Słownik zioła chińskie jest pomocne odniesienia, aby przy próbie określenia, które zioła w użyciu. Sprawdzając słownika, można szybko zrozumieć, co każda dolegliwość zioło jest przeznaczony do leczenia i kupować tylko te, których potrzebujesz.

Chiński Zioła Słownik

Zioła są tradycyjnie podzielone na "czterech natury", który jest, jak skrajne yin i yang są dotknięte zioła. Kategorie są mianowicie zimno, które jest wyjątkowo yin, fajne, ciepłe i gorące, co jest ekstremalne yang. Opierając się na dolegliwości osoba cierpi, zielarz wskazują zioło przynieść yin i yang z powrotem do równowagi.

Najpopularniejsze chińskie zioła są:

Astragulus (Astragalus membranaceus) jest herb ma chronić organizm przed stresem. Zawiera on również korzyści przeciwzapalne i przeciwbakteryjne i mogą być stosowane w celu zwiększenia układu odpornościowego pacjentów przyjmujących chemioterapię lub napromienianie.

Atractylodes (Atractylodes macrocephala) jest herb, który jest szeroko stosowany w Chinach i Japonii jako remedium na nudności i biegunka. To jest często podejmowane przez kobiety w ciąży, aby zmniejszyć objawy choroby rano.

Bupleurum (Thorowax) jest głównym składnikiem chińskiego mieszaniny zwanej Xiao Chai Hu Tang. Hodowane głównie w Azji, roślin Bupleurum odpędza z liści i miele do postaci proszku, który stosuje się herbaty i dodatków. Zioło to jest stosowane do wspomagania funkcji wątroby i może przyczynić się do zmniejszenia gorączka, niestrawność, i hemoroidy.

Cynamon (Cinnamomum aromaticum) jest rodowitym drzewo z Azji, które jest uprawiane i zbierane do kory. Bark jest stosowany we wszystkich typach gotowania i są uprawiane na jego właściwości lecznicze. Cynamon jest stosowany przez chorych na cukrzycę w celu zmniejszenia stężenia glukozy we krwi na czczo, a także może pomóc uniknąć przeziębienia.

Wątek Gold (Coptis chinensis) jest rośliną zbierane specjalnie do jego korzeni. Herb stosuje się jako środki przeciwbakteryjne, przeciw grzybiczych, przeciwzapalnych i przeciwutleniacz, i jest łagodny środek przeczyszczający.

Dang Gui (Angelica sinensis), znany również jako anielski korzeń, jest sprzedawany albo jako proszek lub herbaty ziołowej i jest używany, aby oczyścić krew z toksyn. Dang GUI jest także stosowany w leczeniu anemii od stymulowania przepływu krwi. Kobiety cierpiące na bolesnego miesiączkowania mogą również korzystać z podjęciem dang gui.

Imbir (Boesenbergia Rotunda) jest znany jako fingerroot ponieważ korzenie rośliny wyglądają jak palce. Uprawiany głównie w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej i jest stosowany w wielu różnych gotowania azjatyckiej. Imbir jest stosowany głównie jako pomoc pokarmowego, ale może również zmniejszyć stan zapalny i gorączkę.

Żeń-szeń (Panax ginseng) jest najbardziej znany chińskich ziół i jest uprawiana w całej Azji. Jest przyjmowany doustnie lub spożywane w herbat ziołowych i pomaga zredukować stres, jak również zaburzenia seksualne. Ginseng jest również stosowany jako łagodny środek pobudzający i jest głównym składnikiem wielu napojów energetycznych.

Rehmannia (Rehmannia glutinosa) jest zioła uprawiane w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Ziele zawiera wiele witamin takich jak A, B, C i D i jest głównie stosowany w leczeniu anemii, zaparcia oraz zawroty głowy.

Wilk Berry (Lycium barbarum) jest rośliną uprawiana prawie wyłącznie w Chinach i jest uprawiana na jego owoców. Owoców wytwarza się sok, który jest uważany poprawy objawów zwyrodnienia plamki żółtej i jaskry.

Gdzie kupić

Teraz, po zasięgnięciu opinii słownika chińskich ziół, to jest czas na zakupy. Wielu sprzedawców online sprzedaży szeroką gamę ziół i często lokalne jedzenie zdrowie lub dodatek detaliści będą również w proszku lub tabletkach form popularnych ziół. Niektóre z tych miejsc, aby sprawdzić to:

  • Amazonka
  • GNC