grsail.com

Charity Navigator Oceny

Charity Navigator Oceny


Charity Navigator wskaźniki działa podobnie do bardziej znanego Better Business Bureau, ciężko pracuje na rzecz organizacji charytatywnych stóp na ich ważności, wydajności i wartości.

O Charity Navigator Ocen

Charity Navigator System Oceny rozpoczęły się w kwietniu 2002 roku jako organizacja non-profit, którego celem jest dostarczanie rzetelnych informacji dla potencjalnych dawców dla wielu z najlepszych amerykańskich organizacji charytatywnych. Oficjalne oświadczenie Misją organizacji jest ", aby przejść do bardziej efektywnego i czułe filantropijną rynek poprzez ocenę kondycji finansowej największych organizacji charytatywnych w Ameryce." Innymi słowy, gdy jesteś gotowy do oddania, organizacja jest tam z wszystkich faktów w zakresie tego, co różne organizacje charytatywne zbierają w fundusze każdego roku, co wydają te środki, a jak ich ceny wyjściowe przeciwko dolotowe i innych organizacji na całym sam rozmiar i poziom statusu.

Na Charity Navigator, można również znaleźć posty i artykuły, które wyposażone są w pierwszej dziesiątce list, porady darowizny i dalsze podziale ocen opartych na różnych czynników bloga. Strona została jeszcze oceniona jako jeden z 50 najlepszych stron internetowych 2006 według magazynu Time. Możesz łatwo wyszukać dowolny z około 5500 ocenianych charytatywnych dla pełnego przeglądu finansowego. Sam Charity Navigator jest 501 (c) (3) organizację, ale nie przyjmuje żadnych poświadczeń, reklamy lub darowizny od grup prezentowanych na swojej stronie. Dzięki temu masz pewność bezstronnej przegląd charytatywnych bierzesz pod uwagę darowizn.

Jak oni Oceń

Możesz być zadając sobie pytanie, w jaki sposób są Charity Navigator wskaźniki tworzą? Odpowiedź znajduje się w posiadaniu dokumentów publicznie, czyli deklaracji podatkowych składanych do Urzędu Skarbowego. Organizacje charytatywne są oceniane w dwóch różnych dziedzinach - wydajność i pojemność organizacji. Jest on następnie otrzymał rekomendację od zera do czterech gwiazdek, a następnie inne informacje są zawarte takie jak jak dobry szczególności miłość jest utrzymywanie prywatnych informacji darczyńców faktycznie prywatne. Jeśli upominek grupa będzie prowadzić do zapory śmieci, Charity Navigator cię ostrzec. Jeżeli grupa wydaje więcej pieniędzy na koszty administracyjne niż na ich rzeczywistej usługi docelowej, a następnie Charity Navigator gwizdka na nich za pośrednictwem tego systemu klasyfikacji.

Charity Navigator koncentruje się także na ocenił te organizacje charytatywne, które są w top 6% wspornika przychodów milionów dolarów, co może być korzystne dla tych, którzy chcą oddać do głównego nurtu miłości, ale może być również szkodliwe dla mniejszych grup ma to miejsce w rzeczywistości ocenić , ale mają mniejsze doświadczenie i powołanie. Niektóre publikacje krytykowali system oceny jako gołębi-dziurkami tych mniejszych grup, jak to jest trudne do oceny organizacji sprawnie oparciu zaledwie jednego roku informacji zeznania podatkowego. W odpowiedzi na tę skargę, Charity Navigator określa więcej wyników raportów i głębsze informacje poza zwykłą gwiazdkowym systemem w próbie być sprawiedliwe dla wszystkich grup uczestniczących.

Jak korzystać z Serwisu

Jeżeli chcesz korzystać z Charity Navigator, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową i typ organizacji w polu wyszukiwania nazwę miłości jesteś ciekaw. Następnie znajduje się lista wyników wyszukiwania, niektóre są krajowe, podczas gdy inne oparte są regionalnie. Kliknij na wybranej grupy z listy, a zobaczysz wykres kołowy przedstawiający podział wydatków Grupy, ich przychody i koszty tendencji, a nawet oceny ich misji i podobnych organizacji charytatywnych, wykonujących ten sam rodzaj pracy.

Jeśli chcesz, aby charytatywną darowiznę, ale nie wiesz od czego zacząć, a następnie można przeglądać wszystkie organizacje charytatywne witryna raporty na temat - są one podzielone na kategorie, takie jak łatwo dobrostanu zwierząt, religii i pomocy międzynarodowej.

Ogólnie rzecz biorąc, Charity Navigator stał się znany jako niezwykle renomowanych miejscu sprawozdawczym, dokłada wszelkich prac domowych. W swoich kilku lat działania, zyskał szeroką popularność i szacunek ze zarówno dla darczyńców i organizacji.