grsail.com

Certyfikacja podnosić wołowina bio

Certyfikacja podnosić wołowina bio


Jeśli masz trochę ziemi, można się zastanawiać, jak podnieść organicznej wołowiny, czy dla własnej rodziny lub na rynku.

Popyt rośnie ekologicznej wołowiny

Wołowiny ekologiczne jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów produkcji żywności. Jako konsumenci stają się bardziej wykształcone na temat korzyści zdrowotnych żywności ekologicznej i potencjalnego zagrożenia konwencjonalnie podniesione żywności, są gotowi zapłacić trochę więcej, aby zdobyć ekologicznego mięsa.

Restauracji, kucharze, pisarze żywności i czasopisma wszyscy zwiększyło zainteresowanie ekologicznej wołowiny, ponieważ zachęcają swoich czytelników i fanów do korzystania z tego produktu. Wołowina bio jest bezpieczne, zdrowe i aromatyczne.

Jak podnosić wołowina bio dla zysku

Jeśli jesteś gotowy do podniesienia ekologicznej wołowiny, trzeba będzie przestrzegać ograniczeń określonych przez Amerykański Departament Rolnictwa (USDA). Dobrze jest niezwłocznie skontaktować się z nimi, aby ich aktualnych wytycznych dla podniesienia ekologicznej wołowiny. Po spełnili różnych ograniczeń, możesz skontaktować się z biurem USDA w swojej okolicy znaleźć certyfikatora organicznej. Ten inspektor wyjdzie i sprawdzić swoją nieruchomość, swoje bydło i swój plan żywienia, aby upewnić się, że jest ona zgodna z przepisami organicznych.

Jeśli nie przejdzie, nie można sprzedawać wołowiny jako ekologiczne. Możesz sprzedawać je jako naturalne, jednak.

Certyfikacja ekologiczna

  • Matka musi być karmione ziarna organiczne, siano, i przechowywane przy użyciu metody organicznej w ciągu ostatnich dwóch do trzech miesięcy od jej ciąży. Powstały cielę powinno być karmione wyłącznie produkty organiczne i trzymane na pastwiskach organicznych certyfikowanych.
  • Bydło nie może otrzymywać antybiotyki. Oznacza to, że choroby, muszą być przetwarzane w sposób naturalny lub cielę musi być usunięta z programu organicznej. Choroba jest często wynikiem złych warunków życia, więc utrzymanie czystego środowiska jest ważna.
  • Wołowiny nie mogą otrzymać hormonów wzrostu dowolnego typu.
  • Wołowina musi być karmione wyłącznie organicznej ziarna, trawy i pastwiska.
  • Zwierzęta muszą mieć nieograniczony dostęp do organicznej pastwiska. Nie mogą być one przechowywane w straganami i kłonice, ani też nie mogą być przechowywane w stodole w każdym czasie. Muszą być w stanie swobodnie poruszać i pasą się w sposób naturalny. Certyfikowane organiczne i pastwiska trawy nie może mieć nawozów ani środków chemicznych używanych na nich. Jeśli pastwiska miał na nim środków chemicznych w przeszłości, musi być chemiczne darmo przez okres czasu, zanim będzie mogła być potwierdzona.
  • Będzie coraz regularnych wizyt inspektora, aby upewnić się, że stosują się do wszystkich ograniczeń i wymogów.
  • Wołowiny muszą być przetwarzane przez procesor certyfikowanej organicznej. Jeśli procesor przetwarza również konwencjonalne wołowinę, musi być przetwarzany w oddzielnej części używane tylko dla organicznych. Istnieją ograniczenia co do rodzaju środków czyszczących i innych substancji, które są używane na całym ekologicznej wołowiny.

Gdy jesteś Certyfikowany

Gdy jesteś certyfikowanym ekologicznym producentem wołowiny, będziesz mógł sprzedać swoją wołowinę w certyfikowanych ekologicznych. Nadal będzie miał regularne kontrole i można stracić certyfikacji ekologicznej, jeśli nie są zgodne.

Podniesienie bydło w zdrowym, ekologicznym środowisku, traktując je w sposób humanitarny, i pozwalając im cieszyć naturalnych zachowań, takich jak wypas to ważne sposoby zapewnienia, że ​​produkuje zdrowe, wysokiej jakości produkt. Dowiedz się, jak zwiększyć organicznej wołowiny jest bardzo szczegółowy proces, ale kiedy już staniesz certyfikat jest wiele nagród. To może być warte czasu, aby zajrzeć do ekologicznych praktyk rolniczych. To pozwala na pracę w gospodarstwie ekologicznym i dowiedzieć się proces przed rozpoczęciem własnego.