grsail.com

Celebrity damskie Znani Diety

Twarz to Leta za. Gwiazdy mają czasu, i bez wątpienia mają pieniądze, aby utrzymać się w dobrej formie i jeść zdrowe. Będąc w oczach opinii publicznej także daje im wiele powodów, aby to zrobić. Jako wzór do naśladowania w mediach i ze ludzie tacy jak my, którzy zabijają dla ud BeyonceÂ, albo piersi Jennifer Love Hewitt jest, co dokładnie są Gwiazdy robią na diecie? Herea trochę wgląd do niektórych z najbardziej sprawnych kobiet tajemnic Gwiazdy zdrowia Hollywood za.

1. Claudia Schiffer

Teraz wszyscy wiemy, Claudia jest naturalnie piękna kobieta, a 100% niemieckim. Co donÂ't wiemy, jest to, że Claudia przykleja się do jedzenia warzywa gotowane na parze na obiad i owoców ściśle przed popołudniem. Podczas gdy z dala od domu, że trzyma się przekąski na czarnych winogron, pomidorów i pije soki i herbata. Generalnie nie mięsożercą, Claudia nie jeść od czasu do czasu mięso, ryby, drób lub danie.

2. Christie Brinkley

Wszystkim model amerykański, Sława Christie Brinkley utrzymuje zdrową dietę będąc wegetarianinem. Ona nie ma żadnego śladu fast foodów w swoim domu, aby uniknąć jakiejkolwiek pokusy. Kiedy potrzebuje, aby schudnąć szybko, że ucieka się do płynnej diecie, ale przekąski na słodkie ziemniaki zamiast wiórów lub czekolad.

3. Gwyneth Paltrow

Nikt nie pomyśli, że Gwyneth potrzebne do diety w ogóle, ale zaskakująco ogląda wszystko, co ona je. Ona unika jakiegokolwiek źródła cukru lub mąki białej, i na ogół następuje dietę makrobiotyczną w tym warzywa, brązowy ryż i chude mięso. Unika jeść żadnych produktów mlecznych i zaczyna jej dzień mecz rutynowych jogi.

4. Madonna

Ten materiał dziewczyna tańczy nie tylko swoje procedury, aby utrzymać się w formie, ale robi Ashtanga jogi i następuje dość ścisłej diety. Unikanie fast foodów, jej dieta jest makrobiotyczne i składa się z żywności ekologicznej i produktów bogatych w chudego białka.

5. Kate Hudson

Podczas ciąży Kate zyskał aż o 60 funtów, co było źle widziane natychmiast w świecie celeb plotek. To prawdopodobnie dało jej motywację, aby szybko pozbyć się tego, co zrobiła w mniej niż cztery miesiące. Jak można zapytać? Kate poszedł na diecie wysokobiałkowej jedzenie mniejszych posiłków częściej w ciągu dnia, które były bogate w białko. Ona łączy to z regularnych ćwiczeń fizycznych, w tym podnoszenie ciężarów i cardio. W procesie zdobyła niesamowite mięśnie brzucha, teraz pozazdrościć najbardziej!

6. Jennifer Aniston

Znany jako o jednym z najseksowniejszych ciał w telewizji, Jennifer Aniston następujące diety o nazwie 40:30:30. Dieta składa się z 40% niskoglikemicznych węglowodanów (warzywa, fasola, i owocami), 30% białka, chude (ryby, drób, tofu, wołowina, i niskiej zawartości tłuszczu bajki), a 30% niezbędne tłuszcze (orzechy, nasiona oparte, i oliwy oleje). Wszystkie składają się na diety makrobiotycznej utrzymać wagę niska, jak również dla właściwej równowagi hormonów.

Może się wydawać, że gwiazdy mają raczej zachęta do kondycję i zdrowy przez cały czas. Ale utrzymanie zdrowej diety planu również sprawia, że ​​czujesz się dobrze o sobie i daje swoje ciało Essentials, że potrzebuje. Użyj niektóre z tych porad i hej, może Ty też możesz wyglądać czerwony dywan godne jeden dzień.