grsail.com

Cele podróży Wesela: Porady śluby w Meksyku

Wesela tematyczne meksykańskim

Nie musisz być meksykański cieszyć meksykańską tematyce ślubu. W rzeczywistości, kolorowe, radosne święto meksykańskim ślubie robi "na południe od granicy" ceremonii, że dużo bardziej wyjątkowym. Czy planujesz ślub na plaży lub na cichą, serwis kaplica, dodając kilka tradycyjne meksykańskie akcenty zwiększy swoją ceremonię.

Na przykład, za noszenie tradycyjnych biały, bawełna, haftowana suknia ślubna meksykańska z woalka koronki ("mantilla"). Pan młody może nosić kostium matador w (kurtki bolero, białą koszulę i obcisłe, czarne spodnie) lub biały, bawełna, meksykańskiej koszulę ślubną.

Inne meksykańskie dodatki obejmują dodanie muzyki mariachi, służąc meksykańską posiłek wraz z sangria po ślubie, i wisi tradycyjny papier mache "Pinata" w recepcji.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że wszystkie szczegóły ślubu są idealne jest sobie pomoc planner przeznaczenia ślubu. Nie tylko to profesjonalna pomoc podjąć większość stresu z planowania ślubu, ale ich doświadczenie i liczby kontaktów można dodać specjalne dodatki do ceremonii, że nie będzie nawet nie pomyślał. Najlepsze strony: ich usługi są bezpłatne dla Ciebie. Są one wypłacane przez hotele i usług, które polecam.

Meksykańska Plaża Wesela

Meksykańskie miasta Ośrodek są idealne dla tych par, pragnących meksykańską ślub plaży. Oba brzegi są pokryte dużych ośrodków i spokojnych wiosek rybackich, wszystkie z km od piaszczystej plaży. Wśród ulubionych miejsc na plaży w Meksyku są ślubne:

Cancun. Najbardziej popularnym kurortem Meksyku oferuje dziesiątki plaż. Najważniejszym z nich są wyłączną Punta Nizuc, w pobliżu punktu, a Playa Langosta, popularne nurkowanie plaży.

Cozumel. Wyspa Cozumel ma więcej niż kilka plaż własnych, z których większość jest uroczo mało ludzi. Najlepsze z nich, w tym raju, Playa Mia i Playa Palenčár, znajdują się na południowo-zachodnim brzegu wyspy.

Puerto Vallarta. Po placu zabaw bogaty i sławny, Puerto Vallarta, jest otwarty dla wszystkich odwiedzających dziś. Mismaloya Beach, gdzie "Noc Iguany" został nakręcony, jest wciąż popularny, jak są Sayulita Beach, w pobliżu centrum miasta, a Quimixto, mały, cichy plaży na południe od miasta.

Huatulco. Ten cichy, wybrzeża Pacyfiku ośrodek został zaprojektowany wokół regionu dziewięć zatok, z których wszystkie są pokryte szerokimi, piaszczystymi plażami. Dwa najbardziej popularne z nich to: Playa Santa Cruz i Playa Arrocito. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną w ustronnym meksykańskiej plaży ślub.

Zalety śluby w Meksyku

Ślub w Meksyku jest to dobry wybór dla amerykańskich par szukających czegoś egzotycznego niedrogie i stosunkowo blisko domu. Czy zdecydujesz się spokojną, nadmorskiego kurortu, takich jak Cabo San Lucas; duże miasta, takie jak Meksyk; lub tętniący życiem ośrodek jak Cancun, Meksyk oferuje miłą, świąteczną środowiska, które nie złamie budżetu. Poniżej tylko kilka zalet ślub docelowego w Meksyku.

Odmiana. Zdecydowana wsi Meksyku i dwa wybrzeża oferują mnóstwo opcji docelowych. Czy szukasz uroku, tętniącego życiem miasta, w cichej, nadmorskiej wsi, lub w ostatnim ośrodku, Meksyk ma miejsce dla Ciebie.

Przystępność. Meksyk pozostaje okazja w porównaniu do głównych ośrodków Karaibów i europejskich miastach. Twój dolara ciągnie znacznie dalej w Meksyku niż większość innych wyborów przeznaczenia ślubnych.

Dostępność. Większość miast w Meksyku, to tylko jeden lub dwa loty z dala od większości miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Istnieją dziesiątki dobę non-stop do Meksyku z ośrodków w Miami, Dallas i Houston.

Ślub w Meksyku

Mexico City, stolica Meksyku, największym miast w Meksyku, i drugim co do wielkości metropolii na świecie, mieszka ponad 8,5 mln mieszkańców. Rozrastającego się miasta łączy historię, sztukę, kulturę i meksykańskiej z kraju najlepszych restauracji, klubów nocnych i sklepów. W przeciwieństwie do powolnego tempa kurortu meksykańskiego Cancun Pacyfiku nadmorskich kurortach, Meksyk żyje i szybkim tempie.

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia w Meksyku. Miasto ma ponad 160 muzeów i ponad 100 teatrów, co czwarty co do wielkości teatru będzie miastem na świecie. Inne popularne zabytki to pływające ogrody Xochimilco, zabytkowej Chapultepec Park z widokiem na miasto, dom i pracownie Diego Rivera i Frida Kahlo i ogromny "Zocalo" (miasto kwadrat) i jego ozdobny katedrę.

Najlepsze hotele w Mexico City obejmują Sheraton Maria Isabel, JW Marriott, cztery pory roku i Grand Melia, z których większość znajduje się w dzielnicy (finansowych) Reforma. Meksyk nie brakuje romantycznych miejsc, aby mieć ślub. Z ozdobnymi sal balowych w najlepszych hotelach do malowniczego parku Chapultepec.

Pakiety ślubne typowe Meksyk

W wielu ośrodkach all-inclusive w Meksyku ułatwiają zaplanować ślub przeznaczenia istnieje. Piękno ośrodku all-inclusive jest to, że nie musisz martwić się o to, ile będzie kosztować i kolację, jak się tam dostać - to wszystko jest wliczone w cenę. Pakiety takie daje możliwość, aby spróbować sportów, które nie koniecznie próbują, jeśli trzeba było dodatkowo płacić za nich. Większość ośrodków all inclusive obejmuje transport do iz lotniska, do wyboru zakwaterowanie, wszystkie posiłki i napoje, nocne rozrywki, sporty wodne i inne działania, a podatki i opłaty za usługi w ich cenach.

All-inclusive znajdują się na całym Meksyku, zwłaszcza w miastach ośrodków. Znajdziesz je w Cancun, Cozumel, Riviera Maya, w kurortach wzdłuż wybrzeża Pacyfiku w Meksyku. Kilka firm hotelowe mają wiele meksykańskie kurorty all-inclusive. Są to Club Med, Iberostar, pałac hotele i El Dorado Hotele.

Wiele all-inclusive meksykańskie kurorty oferują specjalne pakiety ślubne. Typowe pakiety meksykańskie ślubne to z usług officiant lub duchownego, kwiaty dla młodej pary, ślub, na miejscu niezbędnej dokumentacji, tort weselny i wszystkich związanych z tym podatków i opłat usług. Oczywiście, można dodać takie rzeczy jak muzyka, żywności i napojów, oraz dodatkowe kwiaty do pakietu.

Meksykańskie Tradycje weselne

Meksykańskie tradycje ślubne łączą kultury Majów i Azteków ludzi z późniejszymi wpływami hiszpańskimi. Dodanie kilku meksykańskich tradycji do ślubu jest idealny dla par pochodzenia amerykańsko-meksykańskiej lub tych, którzy chcą to trochę lokalnym smakiem do swoich zaślubin. Poniżej tylko kilka pomysłów:

Strój Ślub. W Meksyku, zwyczajowo dla panny młodej do noszenia "Mantilla," koronkowy welon. Brides może również nosić sukienkę scheda Mexican ślubną przesunięcia bawełny z kolorowym haftem. Zamiast kwiatów, można również zobaczyć narzeczonych nosić wentylator. Meksykańska stajennych często rezygnują z smoking dla stroju Matador - kurtkę bolero z lekkich dopasowane, czarne spodnie.

Żywności. Tradycyjne meksykańskie żywności ślubu to pikantne fasoli i ryżu, kurczaka i wołowiny tortilla dania, i mnóstwo sangria (czerwone wino z owoców) do picia.

Muzyka. Muzyka mariachi często zastępuje muzykę organową na weselach w Meksyku.

Trzynaście monet. W Meksyku, to jest w zwyczaju, że pan młody przedstawić jego narzeczonej z 13 złotych monet jako symbol zaufania i zaangażowania. To jest hiszpański tradycji i oznacza, że ​​pan młody daje wszystkim jego własności na jej strzec i zachować.