grsail.com

Cele podróży Wesela: Porady Destination Etykieta ślubna

Pre- i post-weselne Wesele Strony dla docelowego

Tylko dlatego, że zdecydowaliśmy się na ślub przeznaczenia ma powodu, nie można mieć ślub prysznicem lub licencjata lub wieczór panieński. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych planów ślubnych, wydarzenia te mają na celu zapewnienie rodzina i przyjaciele szansę świętowania nadchodzącego ślubu z tobą. Ogólnie rzecz biorąc, można zaprosić tylko tych, którzy są zaproszeni na wesele. Jeśli chciałbyś mieć pre-party wesele i to ludzi nie pochodzących z docelowym ślubu, należy rozważyć informujący, że nie oczekuje prezenty na zaproszenie.

Wiele par ma uroczystość ślubną po tym jak wrócił do domu z wesela. Jest to szczególnie mile widziani dla przyjaciół i rodziny par, które uciekła lub dostał w związku małżeńskim z dala, gdzie wielu sympatyków nie mógł sobie pozwolić na podróż.

Strony po ślubne mogą być sprawy formalne lub grille podwórku lub coś pomiędzy. To zależy od upodobań i budżetu małżonków. Lista gości do świętowania po ślubnej będzie prawdopodobnie ten sam, który został użyty do wysyłania komunikatów weselne. Prezenty na ogół nie są podane, choć niektórzy goście mogą przynieść im tak.

Destination Wedding Etykieta: Co zrobić z prezenty

Cele podróży wesela przedstawiać specjalne wyzwania, takie jak to, co powinien zrobić z gości prezenty dla pary ślubnej. To jest całkowicie dopuszczalne, aby wysłać duży i cenny dar domu panny młodej lub rodziców do domu pary przed podróżą przeznaczenia ślubu. W ten sposób para nie będzie musiał martwić się o prowadzenie wielu prezentów w bagażu, możliwość kradzieży lub niepokoić się o wszelkich problemów celnych. Dary pieniężne lub prezent certyfikatów zwykle prowadzi do miejsca przeznaczenia ślubu.

Dobra odpowiedź na to, co zrobić z prezentem przeznaczenia ślubu jest kupić przedmiot dla pary z ich rejestru miesiąc miodowy. Jeśli para korzystała z usług specjalisty przeznaczenia ślub, to jest bardzo prawdopodobne, że są one zarejestrowane dla takiego programu. Rejestru miesiąc miodowy pozwala rodziny i przyjaciół lub para do zakupu składnika miesiąc miodowy lub ślub podróży, takie jak w spa, na specjalną kolację dla dwojga, transfery limuzyną lub działalności sportów wodnych. Blisko do dnia ślubu, para dostaje listę prezentów zakupionych dla nich ewidencji i przez kogo.

Wesele Etykieta na Destination Wedding

Przeznaczenia wesele jest na ogół bardziej swobodna niż jednego związanego z rodzinnego miasta ślub. Jednak to nie oznacza, że ​​można ignorować zasady dobrej etykiety partyjnej.

Do ślubu para: Niech Twoi goście wiedzą, czego się spodziewać; wysyłanie informacji o ubiór, jedzenie, i długości recepcji przed podróży. Na imprezie, witają swoich gości i upewnij się, że goście są dobrą zabawę. Goście bezpieczeństwa z innymi w podobnym wieku i zainteresowań. Nie dopuścić stroną wpaść w ciszy. Wynoś się i tańczyć lub masz zespół grać żywą melodię do Perk rzeczy.

Dla gości weselnych: Bądź miły gość. Jeśli nie podoba ci się posiłek, pamiętaj, można zamówić do pokoju po imprezie. Nie pij zbyt dużo lub zbyt głośno lub zbyt wymagający. Spróbuj nawiązać rozmowę ze swoimi innymi gośćmi przy stole, więc para ślub nie będzie musiał martwić się o nich - lub ty. Przynieś prezent. Jeśli prezent jest duża, to w porządku, aby wysłać go do pary przed ślubem.

Przede wszystkim, wesele - czy to docelowe wesele lub jeden w domu - jest dla pary i ich przyjaciół i rodziny, aby świętować swoje zaślubiny.

Obowiązki rodziców na ślub przeznaczenia

Gone są dni, kiedy spodziewano rodzice panny młodej na pokrycie wszystkich wydatków weselnych. Pary są dziś na ogół starsze i mają dochody i oszczędności własnych i nie może, co ich rodzice z ciężaru kosztów wesela. Jednak wielu rodziców - zarówno panny młodej i pana młodego - nadal chcą być w stanie zapłacić część lub całość kosztów ślubu. To jest wspaniałe, ale nie spodziewałem.

Jeśli jeden lub oba zestawy rodziców płacą koszty związane z docelowym ślubu, nie są zobowiązani do zapłaty za kosztów podróży gości. Są to odpowiedzialność poszczególnych osób. Jeśli są obowiązkowe imprezy grupowe, takie jak próbny obiad, kto płaci za wesele powinny również zapłacić za kolację. W tradycyjnym, formalnego ślubu, gdzie rodzina panny młodej płaci za wesele, rodzina pana młodego płaci za próbny obiad.

Innym ważnym obowiązkiem rodziców panny młodej i pana młodego jest, aby upewnić się, że podróż ślub przeznaczenia jest bezstresowej jak to możliwe, że para ma wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się jedną firmę z cudzym. Może to oznaczać, chaperoning ciotka Betty do miasta lub Fielding dziesiątki pytań od gości na temat przeznaczenia i, co do zrobienia.

Obowiązki klientów przy Destinaton Wedding

Goście docelowego ślub mają niewiele obowiązków innych niż cieszyć się i pomóc para ślub ma najlepszą wycieczkę ślubu możliwe. Goście na ogół oczekuje się zapłacić za wszystkie ich kosztów podróży i kosztów (spożywczych, zwiedzanie, napoje, itp), podczas gdy w podróży ślubnej. Goście nie powinni oczekiwać, że para ślub płacić za coś, z wyjątkiem ceremonii ślubnej i przyjęcia.

Nawet jeśli płacą kosztów podróży, aby być częścią docelowego ślub, goście są nadal oczekuje się przynieść lub dać prezent do ślubu para. Ponieważ duże prezenty są trudne do podróży z, to jest całkowicie do przyjęcia dla gości do wysyłania dużych i drogich prezentów do domu małżonków lub do domu panny młodej rodziców przed podróżą ślubu. Dary pieniężne i prezent certyfikatów są zwykle podane na weselu.

Goście powinni również pamiętać, że jest to miesiąc miodowy lub para, jak również ich podróż ślub. Goście nie powinni spodziewać się bawić bez przerwy przez kilka ślubu i powinny być taktowny o dając kilka "czasu sam na sam."

Wybór Wedding Party na Destination Wedding

Każda panna młoda i pan młody chce mieć swoich najbliższych przyjaciół i członków rodziny wokół nich, kiedy się ożenił. Jednak, ze względu na czas muszą być częścią docelowego ślub, to mądry i uprzejmy, aby rozważyć, czy jesteś Najlepsi przyjaciele będą w stanie spełnić te wymagania przy wyborze docelowego wesele. Nie chcę żadnych zranione uczucia.

Przyjęcia weselne na ślub przeznaczenia są na ogół znacznie mniejszy niż w tradycyjnym, rodzinnym weselu. Często o Maid lub opiekunka Honor i Best Man są wystarczające. Etykieta ślubna mówi, że para ślub powinien zwrócić koszty podróży na wesele. Ogólnie rzecz biorąc, ten obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Wycieczkę i nie-weselne odbywa się na odpowiedzialność jednostki. Zapraszając osoby do bycia częścią ślubu, należy podkreślić, że będziesz płacić swoje koszty podróży, tak, że nie ma żadnych wątpliwości. Daj członków weselu tyle wyprzedzeniem, jak to możliwe, aby mogli wziąć wolne z pracy, organizuje opiekę nad dziećmi, a pokrycie innych zobowiązań.

Wesele część

Konik jest w większości przypadków znacznie bardziej przypadkowy niż tradycyjne, rodzinnym weselu. Jednak, jeśli masz przyjęcie dla więcej niż tylko kilku gości, trzeba wziąć pod uwagę plan ślubu odbiór wypoczynkową. Istnieje kilka ogólnych zasad etykiety i funkcjonalności do rozważenia przy podejmowaniu decyzji, gdzie goście będą siedzieć przy recepcji. Oto kilka z nich:

1. Siedziba goście z ludźmi, z którymi będą czuć się komfortowo. Na przykład posadzić podobnych grup wiekowych, współpracowników, osób z tego samego miasta razem.

2. Pary powinien siedzieć razem i dzieci powinny być zawsze siedzi obok co najmniej jednego rodzica.

3. Na formalnej recepcji Goście męskie i żeńskie występują na przemian wokół stołu.

4. Przyjęcie ślubne zazwyczaj siedzi przy długim stole z przodu sali z pary młodej w środku. Narzeczeni nie powinni się plecami do każdego gościa.

5. Seat pary najbliższych przyjaciół i członków rodziny najbliższy stół wesele za.

Drukowane karty powinny określić miejsce każdego miejsca. W przypadku większych wesel (100 osób lub więcej), należy rozważyć delegowania alfabetyczną planu stołowego w pobliżu wejścia do pokoju ze stron.

Destination Wedding Etykieta dla niepełnosprawnych

Goście docelowego ślubu, jak każdy ślub, są tam, aby pomóc para ślub świętować swój wielki dzień. Fakt, że ślub jest również wycieczka nie zmieni tego faktu.

Ogólnie, goście do miejsca przeznaczenia ślub zapłacić za własne koszty podróży - przelot, hotel, posiłki i transport. Mimo, że para ślub może oferować zapłacić za dodatkowe rzeczy, gość nie należy się spodziewać więcej niż ślubu i wesela, przy zakupie.

Goście do docelowego ślubu, jak każdy ślub, mają przynieść prezent. To może być trudne, jeśli podróżujesz za granicą. W związku z tym, że to całkowicie dopuszczalne, aby wysłać dużych lub cenne dary domu małżonków lub do domu rodziców panny młodej przed ślubem. Dary pieniężne lub prezent certyfikatów są zazwyczaj podane w pary na weselu.

Goście Podstawowym obowiązkiem w docelowym ślubu jest pomoc ślubu para cieszyć się ich podróż ślubu, jak mogą. To nie oznacza bombardowanie ich pytania lub monopolizacji swój czas. Oznacza to również, być wrażliwym, że podróż jest także ich miesiąc miodowy i dać im dużo "tylko raz."