grsail.com

Cele podróży Wesela: Destination Wedding Porady Meksyk

Śluby w innych meksykańskich Lokalizacje

Jeśli raczej nie wziąć ślub na jednej z wielu plaż kurortu, nadal istnieje wiele niezwykłych miejsc, aby wziąć ślub w Meksyku. Jednym z najbardziej interesujących miejsc do tradycyjnej meksykańskiej ślubu jest Merida. Znajduje się na półwyspie Jukatan, Merida jest stolica stanu Jukatan, i jest domem dla tradycyjnej kultury Majów. W ośrodkach takich jak Hacienda San Jose, pary mogą mieć ślub w tradycji Majów, wraz z zwyczajowej odzieży, symbolicznej ceremonii Majów, a nawet chóru dziecięcego Majów do Serenada Cię! Możesz również Mayan szaman błogosławi wam i wykonać swój ślub. Wesela w Merida są naprawdę wyjątkowe, a dla tych, którzy chcą coś innego w ich ceremonii ślubnej.

Wymagania prawne Meksyk Wesela

Wymagania prawne o ślub w Meksyku różnią się od tych w Stanach Zjednoczonych. Jeśli zdecydujemy się na ślub w Meksyku, należy poświęcić czas na formalności prawne, ale nie martw się - meksykańskie małżeństwa są honorowane w USA. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to get your niezbędne dokumenty w języku hiszpańskim (to będzie wasze akty urodzenia, wszelkie dekrety rozwód lub zgonu dla tych, którzy są remarrying i zezwala na turystycznych). Potrzebny będzie również paszport, i trzeba wypełnić formularze zgłoszeniowe małżeństwa. Pary będą musiały się badania krwi i ewentualnie rentgenowskie klatki piersiowej (w zależności od części Meksyku, którego poślubia w), a te muszą być wykonywane w Meksyku. Dla samego ślubu, musisz mieć czterech świadków, a ceremonia, która jest używana jest jedna cywilnego. Wreszcie, jeśli żonaty wcześniej, musi mieć rozwiedli przez co najmniej rok przed remarrying w Meksyku. Jeśli masz jakieś pytania na temat wymagań prawnych dotyczących ślub w Meksyku, najlepiej zrobić to albo poproś wedding planner, lub skontaktować się z najbliższym meksykańskiego konsulatu.

Śluby w Cancun

Jednym z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowej Cancun w Meksyku. Położony na wybrzeżu Meksyku z Karaibów, Cancun słynie z luksusowych kurortów i wspaniałe plaże i mnóstwo turystów każdego roku przyjeżdżają tu dla ich wesela i podróży poślubnej. Są też w pobliżu ruiny Majów, i inne wycieczki, że ty i twoi goście weselni biorą udział w, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy planują należą do większej grupy w ich ślub. Wiele różnych ośrodków tutaj oferują pakiety ślubne, a konkretnie all-inclusive miejsc takich jak te prowadzone przez Occidental i Karisma Resorts i inne hotele takie jak Hyatt Regency Cancun również oferują pakiety ślubne.

Śluby w Puerto Rico

Jeśli chcesz egzotyczne ustawienia regionalne karaibskiej wyspie bez wychodzenia Stany Zjednoczone glebę, nie patrzeć dalej niż na wyspie Puerto Rico. Tutaj, ślub na plaży lub w ośrodku może być aromatyzowana z unikalną kulturą Puerto Rico i jego tropikalnych lokalizacji. Prawne wymagania małżeństwa w Puerto Rico są nieliczne; trzeba mieć badania krwi podejmowane albo na wyspie lub w Stanach Zjednoczonych w ciągu dziesięciu dni od daty ślubu, mieć dokument tożsamości ze zdjęciem oraz uiszczenia opłaty certyfikacyjne (około 30 dolarów). Użytkownik otrzyma zezwolenie na zawarcie małżeństwa w ciągu dziesięciu dni po dacie ślubu. Podczas gdy na Puerto Rico, można wybrać się żenić w wielu różnych ustawień, takich jak plaże lub w zabytkowych miejscach, lub w hotelu lub ośrodku.

Śluby w Cozumel

Cozumel, kurort znajduje się w Meksyku, stał się znany jako miejsce zabawy w słońcu. Jest to także idealne miejsce na organizację ślub przeznaczenia. Wyspa Cozumel, położone na Karaibach, jest idealnym miejscem na ślub z pięknych plaż i innych ustawień, aby Twój ślub idealne wyspy. Wiele tutejszych ośrodków oferują pakiety ślubne oraz all-inclusive ośrodków, takich jak Melia Cozumel Golf and Beach Resort Reef Club (największy ośrodek wypoczynkowy na wyspie) oferują pakiety, które mogą być łatwo dodawane na pobyt dla nowożeńców. Kolejnym punktem Warto zwrócić uwagę, że większość z tych ośrodków są bardzo przyjazny dla rodzin, więc Cozumel ślub to świetny pomysł dla tych, którzy mają dzieci, wśród wesela.

Różne Lokalizacje Destination Wedding w Meksyku

Meksyk stał się doskonałym miejscem do organizacji wesel, z powodu różnych ustawień i różnych typów miejsc dostępnych. Czy wolisz piękny ślub plaży w Zatoce Meksykańskiej i Oceanu Spokojnego, lub bardziej tradycyjnym meksykańskim ślubie śródlądowej, istnieje mnóstwo możliwości na swojej Meksyk docelowego ślubu. Beach Resort miasta jak Cancun, Cabo San Lucas, i Cozumel podziwiać zapierający dech widok na ocean i możliwość uzyskania prawa małżeńskiego na piasku. Kolonialne miasta takie jak Merida oferuje tradycyjną kulturę Majów zmieszany z pięknem półwyspu Jukatan. Jeśli jesteś bardziej wielkiego para miasta, Mexico City oferuje kulturę Meksyku mieszany z udogodnienia w większym mieście i dużych sieci hotelowych.

All Inclusive Noclegi Destination Wedding - Meksyk

Meksyk ma wiele różnych rodzajów ośrodków, aby wypełnić swoje docelowe potrzeby mieszkaniowe ślubu. Niektóre wielkie wybory all inclusive są łańcuch Occidental Hotele w Meksyku. Occidental Grand Xcaret w Riviera Maya, Occidental Grand Cozumel, wszystkie Royal Hideaway Playacar pakietów ślubnych, które oferujemy można dodać na wszystkich swoich pobyty all inclusive, a zakwaterowanie tutaj oferują wszystko co niezbędne, z pięknymi pokojami do żywności i napojów. W Viva Wyndham ośrodków są także dla rodzin, więc możesz być pewien, wszystkich gości mogą uczestniczyć. Wybierając się na pobyt w ośrodku all inclusive może naprawdę się w rozwiązywaniu zagadek z domków rezerwacji dla całej partii.

Śluby i podróże poślubne w Meksyku

Jeśli zdecydujesz się wziąć ślub w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Meksyku, również mają tę zaletę, ślub w jednym miejscu podczas pobytu w innym, a wszystko to w niewielkiej odległości, lub możesz wybrać all inclusive łatwość dużym ośrodku jak ci się w Cancun. Istnieje wiele opcji, więc będziesz mieć pewność, aby znaleźć właściwe miejsce dla Ciebie! Na plaże w Cancun, Cabo San Lucas i wyspy Cozumel roztacza się przepiękny widok na nabrzeże i działań związanych z wodą, jak również wymagań wstępnych słońce kąpieli. Jeśli chcesz nieco więcej na drodze odprężenia, spróbuj jeden z wielu Meksyk wypady spa, które są dostępne. Zielarzy oraz uzdrowicieli pracował przez wieki w Meksyku i wakacje spa lub podróży poślubnej tutaj są często tańsze niż w USA.

Ślub Przeznaczenia w Meksyku

Wybór ślub docelowy w Meksyku jest to świetny sposób, aby mieć piękny ślub plaży. Piaszczyste brzegi Cozumel i Cancun regularnie zapraszamy pary, które chcą się nie ożenił, i innych części Meksyku oferują niektóre tradycyjne meksykańskie tradycje weselne. Istnieją nawet historyczne miejsca, takie jak na półwyspie Jukatan, gdzie można wziąć ślub w tradycji Majów. Wymagania prawne w Meksyku są nieco ostrzejsze niż w niektórych stanach USA, ale nie zbyt niewygodne, jak zrobić ślub tutaj trudne.

Śluby w Cabo

Ślub w Cabo San Lucas jest również popularna wycieczka ślub przeznaczenia. Cabo, jak to często jest znany, położony jest na południowym krańcu półwyspu Baja, który jest około 1000 km na południe od San Diego w Kalifornii.

Wesela Cabo wahają się od małej uroczystości na plaży w dużej afery w jednym z ośrodków w okolicy. Niektóre ośrodki, które zaspokajają wesela są w Hotel Hacienda Beach Resort i ekskluzywny Palmilla Resort, a także wiele innych.

Jeśli wolisz to all-inclusive ślub i miesiąc miodowy, ośrodki takie jak Melia Cabo Real Beach and Golf Resort (za darmo ślub z pobytu) i pakietów Oferta hotelu Royal Solaris Los ślubne Cabos oraz.

Znalezienie Meksyk Wedding Planner

Decydując się na swój ślub w Meksyku jest łatwe - planuje sam ślub może być trochę trudniejsze. Chyba że znasz kogoś, kto może w Meksyku być lokalny kontakt, lub można podróżować do Meksyku kilka razy przed ślubem, aby dokonać uzgodnień, najlepiej może być zatrudnić wedding planner. Znalezienie wedding planner w Meksyku jest łatwe, jeśli zastosujesz się do kilku wskazówek. Po pierwsze, zapytać kogokolwiek, kto miał znasz docelowy ślub w Meksyku dla skierowań. Jeśli nie znam nikogo osobiście, można badać planujących ślub w Meksyku on-line, ale należy szukać obiektywnych informacji. Upewnij się, aby poprosić o referencje i zobaczyć portfel planowanych wcześniej wesela.

Podróż do Meksyku - Informacje ogólne

Jeśli ty i twój wesele zdecydować się na ślub docelowy w Meksyku, jest kilka zasad i przepisów, które muszą być przestrzegane w odniesieniu do podróży tam. Nie potrzebujesz paszportu, aby przejść do Meksyku z USA, ale jest to zalecane. Przynajmniej, należy okazać dowód tożsamości ze zdjęciem oraz uwierzytelniony odpis aktu urodzenia w USA. W przypadku pobytu w Meksyku ponad 72 godzin, musisz również uzyskać wizę turystyczną, która jest dobra na okres do 90 dni. Aby uzyskać wizę turystyczną, należy przedstawić dowód obywatelstwa (czyli akt urodzenia) i zdjęciem. Musisz oddać wizę turystyczną po powrocie do USA, i będzie musiał udowodnić swoją tożsamość po powrocie do Stanów Zjednoczonych ze zdjęciem, takich jak prawo jazdy. Należy również zbadać wszelkie inne stosowne przepisy w obszarze Meksyku jesteś w podróży do i pozostawić wszystkie informacje o swoim ślubie, gdzie jesteś tu i innych ważnych informacji z kimś, kto będzie w USA, tylko w przypadku.