grsail.com

Cele podróży Wesela: Destination Wedding dobrodziejstw Porady

Aparaty Destination Wedding

Dając swoim gościom aparatów jednorazowych dla nich robić zdjęcia swojej ślub i wesele jest świetnym sposobem na wiele szczerych zdjęć z imprezy ... jak uzyskać gości uczestniczących w uroczystości, Niektóre pary ślubne dać aparat do każdego gościa, kiedy nadejdzie; inni zostawić aparat na każdym stole w recepcji.

Istnieje wiele wzorów i rodzajów kamer ślubnych jednorazowych, z których do wyboru. Poniżej przedstawiamy tylko kilka. Spodziewać się od 10 dolarów i 15 dolarów za kamerami urządzonych pasujące do Twojego tematu ślubu. Wiele firm posiada minimalną liczbę aparatów trzeba zamówić dla kamery mają być dostosowane. Ekspozycje różnić się od 10 do 27.

1. Wyspa Aparaty Ślub-tematyczne. Kamery te są zamknięte w uroczystej tropikalnych tematyce papierowym rękawie.

2. Ślub-tematyczne aparaty fotograficzne. Aparaty ozdobione srebrnym lub białym wzorem serca, dzwonki i innych motywów ślubnych.

3. Kamery spersonalizowane. Mają one konstrukcję ślub tematyce z nazwiskami młodej pary w papierowym rękawie.

Wiele firm docelowego weselne, w tym Destination Weddings.com zapewniają pełną wybór aparatów jednorazowych i innych ślub przysług. Wiele firm wysyła te elementy od razu do miejsca docelowego.

Pomysły na wesele dobrodziejstw

Od tradycyjnych po wymyślne, oto kilka pomysłów do łask producentów docelowy ślubnych:

  • Aparaty jednorazowe i przeznaczenia tematyce ramki do zdjęć. Niech Twoje wesele pomóc udokumentować swój specjalny dzień, a następnie upewnij się, że zrobić zdjęcie (być może wraz nich) na pamiątkę.
  • Działania wspólne. Daj wesele dzień lub wieczór do zapamiętania. Zaplanuj dzień spa dla druhen, dzień snorkeling lub parasailing dla partii, lub specjalnej kolacji na wesele w jednym z wybranym miejscem docelowym, najlepszych restauracji.
  • Lokalne rzemiosło. Rozważają coś by cel był znany do produkcji, czy to srebro z Meksyku, kawa z Hawajów czy Jamajka, lub rumu z Puerto Rico i Barbadosu.
  • Osobisty przedmioty. Przy odrobinie zaawansowanego planowania, możesz dać coś z datą i swoimi nazwami wygrawerowanym na nim jako na pamiątkę ślubu.

Przyczyniają się do tego znaleźć idealny ślub sprzyja to tylko jedna z wielu rzeczy, z którymi dobrym specjalistą ślub przeznaczenia, takich jak te, których cel Weddings.com, może Ci pomóc. Praca ze specjalistą docelowym jest, w większości przypadków, darmowe do ślubu para i może przejść długą drogę w łagodzeniu stresu planuje ślub przeznaczenia.

Groomsmen Prezenty dla ślub przeznaczenia

Najlepszym człowiekiem i drużbowie było czasu wolnego od pracy, a spędził swoje ciężko zarobione dolary być częścią docelowego ślubu. Będziemy chcieli, aby dać im prezent lub znak swojej uznania w ich wysiłku. Ale to, co do nich dostać? Dziewczyny są łatwe do kupienia za - trochę makijażu, leczenia uzdrowiskowego, ramki na zdjęcia i gotowe. Ale faceci? Co można kupić za nich?

Aby nagrodzić groomsmen, za działalność, a nie teraźniejszości. Jeśli ślub w Puerto Rico, Dominikany, czy Thomas, rozważyć utworzenie "faceci tylko" wycieczka golfowe w malowniczej, oczywiście mistrzostwa. W innych miejscach, należy rozważyć windsurfingowe lub para-żeglarstwo przygody. I nie zniżki w spa tak szybko. Kto nie miłuje, masaż przy plaży?

Jeśli wolisz fizycznej prezent, za butelkę rumu karaibskiego meksykańskiej tequili lub lub Kahlua. Wyroby ze skóry są popularne (i niedrogie) na wielu wyspach karaibskich. Rozważmy portfel, pasek lub organizator.

Pamiętaj, co dajesz groomsmen, nie będą musieli nosić rzeczy z powrotem w ich bagażu. Upewnij się, aby zachować swój dar małe, lekkie i łatwe do zarządzania.

Druhna Prezenty na ślub przeznaczenia

Czy masz jeden lub dwadzieścia druhny, miło przyznają się do udziału w ślubie z małym prezentem. Jeśli ślub odbywa się na wyspie lub innych tropikalnych przeznaczenia, to miło, że w celu odzwierciedlenia druhna dary, tak, że twoi przyjaciele będą mieli coś do zapamiętania specjalny dzień.

Tradycyjne prezenty druhna to torebki, makijaż w stylowym makeup torby, ramki do zdjęć, biżuterię i obuwie. Ponieważ jesteś wszystkim bycia razem w ośrodku przed ślubem, to może być zabawne traktować swoje wesele do "dziewczyny-tylko" dzień spa lub specjalny obiad w mieście.

Dziesiątki firm Specjalizujemy się w druhna prezenty, lub wybrać przedmioty się przed wyjazdem do podróży ślubu. Innym pomysłem jest skorzystać z pomocy butiku lub sklepie z pamiątkami ośrodka dla niektórych pomysłów na site-specific druhny prezenty.

Jeśli korzystasz z usług specjalisty przeznaczenia ślubu, takich jak na Destination Weddings.com, zapytać, czy oferują one szeroki wybór druhny prezenty. Wiele z tych firm sprzedaje upominków.

Tabela Decor dla Destination Wedding

Jeśli planujesz medium do odbioru wielkogabarytowych w połączeniu z docelowego ślubu, będziemy chcieli, aby zastanowić się, jak tabela wystrój odzwierciedla wyspę i tropikalny motyw. Oczywiście, można zostawić go do działu gastronomii ośrodka do dekoracji stołów, ale gdzie w tym zabawa? Tylko kilka sztuk może przekształcić "nudne" stół centralny do "wow".

Kwiaty są niezbędne dla każdej dobrej tabeli wystrój. Zachęcamy do skorzystania z ulubionych wysp, takich jak gardenii, hibiskusa i bugenwilli dla swoich centerpieces. Ponadto, należy rozważyć dodanie plaża tematyce Świeca, piasku i powłoki świecę lub inny element tropikalnym stylu.

Wiele firm ślubnych przeznaczenia oferują tabeli wystrój jak również sprzyja partii i druhna i groomsmen prezenty w ramach swoich usług. Istnieje wiele korzyści z pracy z firmy przeznaczenia ślubu. Przede wszystkim, jest to firma już wiesz, i zaufanie, a po drugie, mogą zorganizować mieć przedmioty dekoracji stołu dostarczane bezpośrednio do ośrodka lub hotelu.

Spodziewać się od 5 dolarów i 20 dolarów za sztukę plus koszty przesyłki. Większość firm posiada wymaganego minimum na zamówienie, a wiele z nich oferuje zniżki na zamówienia większych ilości.

Destination Wedding Party Prezenty

Nadanie miejsca docelowego gości weselnych trochę coś do domu, z którego pamiętał zaślubin jest ładny i przemyślany pomysł. Pamiętaj, że w większości przypadków, goście miały sporo czasu i pieniędzy, aby być częścią wielkiego dnia.

Torebki na prezenty są to dobry sposób, aby nagradzać swoich gości. Nie musisz się Eva Longoria i Tony Parker czy Katie Holmes i Tom Cruise. Nawet skromny prezent będzie mile widziane. Spróbuj dopasować prezenty firm do celu. Na przykład, jeśli ślub na plaży pod palmy, rozważają swoje słodycze gości zawartej w papierze drzewa palmowego. Albo dać im ramki na zdjęcia z motywem plaży lub powłoki. Inne opcje obejmują pakiety nasion we kształcie serca lub powłoki z dopiskiem w środku, który mówi: "Miłość rośnie, gdzie to ziarno jest obsadzone."

Małe prezenty są lepsze dużych, chyba że masz umowę z lokalnym gniazda UPS. Goście będą musieli nosić prezent w bagażu. Upewnij się, że drobiazgi są do opanowania, lekki, i rzeczy, które nie będą zakłócać ludzie na amerykańskich zwyczajów.

Tropikalny ślub sprzyja tematyczne

Muszle, piasek, palmy i zachody słońca: wszyscy przywołują ducha i atmosferę Karaibów. Jeśli planujesz tropikalny docelowego ślub, uważają ten temat za pośrednictwem przeprowadzanie Twoje wesele i gości przysług. Przedmioty takie jak palmy pojemników w kształcie cukierków, posiadacze karty miejsca w kształcie klapki i zabawy "piasek w butelce" w każdym miejscu ustawienia wszelką pomoc, aby utworzyć tego tropikalny uczucie.

Aby znaleźć tropikalne przysług tematyczne ślub, spójrz do specjalisty przeznaczenia ślubu. Wiele firm photography Wesele sprzyja z tematem przeznaczenia ślubu poszerzyć swoje usługi planowania ślubu przeznaczenia. Innym miejscem do szukania faworyzuje jest w ośrodku, gdzie można się zatrzymać tropikalnej temat ślubu. Na miejscu wiele sklepów może zaoferować odpowiednią pozycję lub mogą Cię skontaktować z lokalnym sprzedawcą.

Nie zniżki lokalnych artystów i rzemiosło ludzi w okolicy ślubu. Internet ułatwia kontakt z takich artystów i zawiadamiać na tyle zaawansowany, mogą tworzyć unikalne, jedyne w swoim rodzaju rzeczy dla swoich ślub przysług.

Opowiada local-tematyczne

Cele podróży wesela okazją, aby uzyskać kreatywny ze ślub przysług. Niech elementy, które zdecydują odzwierciedlać smak i zwyczaje i kulturę miejsca przeznaczenia. Jeśli goście nie sprzeciwiają się alkoholu, za małą butelkę rumu lub tort o smaku rumu karaibskiego docelowym dla ślubu. W Meksyku, lokalne rzemiosło i grafika zapewniają wiele dobrych wyborów, od biżuterię do rzeźby w drewnie do ręcznego majaczyły koce. Hawaje, również oferuje unikalne produkty, takie jak Kona kawy, orzechów makadamia, a nawet anthirium kwiatów. Jeśli potrzebujesz pomysłów na lokalne prezenty, porozmawiać z butiku w ośrodku, gdzie będziesz przebywać.

Nie ignoruj ​​działania jak przysług przeznaczenia ślubnych. Rozważmy działalności sportów wodnych, takich jak parasailing i windsurfing, golfa, leczenia uzdrowiskowego, lub lekcji hula jako prezent - coś, goście nie muszą robić na własną rękę.

Jeśli zdecydujesz się na element prezent, należy zachować, jeśli lekki i niewielkich rozmiarów. Twoi goście będą musieli znaleźć miejsce dla rzeczy w ich walizki lub targać go na lotnisku. Nie należy ich nienawidzą pozycję, zanim jeszcze dostać do domu.

Zaproszenia na ślub przeznaczenia

Zaproszenia na ślub przeznaczenia mogą - i powinny - być nieco bardziej swobodna i trochę więcej zabawy, niż tradycyjne, grawerowane kart z kopert i kart dopasowania RSVP. Idealnie, zaproszenia ślubne powinny przeznaczenia wywołać atmosferę i ducha miejsca, gdzie wybrałeś się ożenić. Po tym wszystkim, w większości przypadków, pytasz swoich gości płacić od kilkuset do kilku tysięcy dolarów być częścią wielki dzień. To jest dobre, aby je trochę podekscytowany przeznaczenia.

Jeśli jesteś naprawdę szczęście, masz znajomego artystę lub członka rodziny, który ma czas i możliwość tworzenia niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych dla Ciebie. Jeżeli to niemożliwe, kilka firm internetowych mają "designerskie samodzielnego" strony zaproszenia, gdzie wybrać rodzaj celu (takich jak Plaża, wycieczkowy, Hawaii Meksyk Europa etc.) wybierz karty dodaj tekst i dowód przeczytać zaproszenie. Jeśli czujesz się bardziej komfortowo widząc rzeczywiste zaproszenia osobiście, większość firm wyśle ​​próbkę na kilka dolarów.

Spodziewać się od $ 50 do ponad 200 dolarów za 25 zaproszeń i kopert. Rabaty ilościowe zazwyczaj stosuje się przy zamówieniu większej liczby zaproszeń.

Ponieważ pytasz gości spędzić kilka dni z dala od domu, pracy i innych obowiązków, jak również spędzić znaczną ilość pieniędzy, to mądry, aby wysłać zaproszenia się znacznie wcześniej niż byłoby dla rodzinnego miasta ślub.

Destination Wedding Favor Pomysły

Chociaż może być ślub tysiące kilometrów od domu, to nie powód, że wesele nie może zostać spersonalizowany odzwierciedlać gusta oraz tropikalny środowisko. Ślub dobrodziejstw - te małe i wyszukane prezenty dla swoich gości - to jeden sposób, aby spersonalizować swój ślub.

Ślub dobrodziejstw mogą być podane bezpośrednio do osób, pozostających w ich pokojach hotelowych, podane w worki prezent, lub bardziej powszechnie używane do dekoracji cocktail party lub tabele recepcji, a następnie podane dla gości po imprezie.

Pomysły na ślub sprzyja są niemal nieograniczone. Kilka pomysłów tropikalne tematyce obejmują powłoki świece, flip-flop posiadaczy kształcie karty, miejsce na plaży tematyce podstawki, "piasek w ozdobnej butelki," tropikalny tematyce albumów fotograficznych lub ramki do zdjęć, aparaty jednorazowe, aby mogli wypełnić albumów i ramek i powłoki w kształcie kolekcje, takie jak srebro sól i pieprz lub zatyczek do wina.

Należy pamiętać, że goście będą mieli wziąć ślub sprzyja domu w ich bagażu. Unikaj podawania pomysły, które są zbyt duże lub niewygodne do pakowania.