grsail.com

Cechy fizyczne Barana

Cechy fizyczne Barana

Cechy fizyczne Barana są często oczywiste, być może dlatego, znak ten jest pierwszym z kołem Zodiak.

Cechy fizyczne Barana

Gdy próbuje dostrzec wyróżniających cech fizycznych Barana, należy rozpocząć od części ciała tej zasady Baran. W tym przypadku, że będzie głową. Szef Aries "jest zazwyczaj dość widoczne, ponieważ albo rodzime spacery z jego głowę lekko do przodu lub z powodu struktura twarzy jest drobno utworzone i charakterystyczny. Czasami jest połączeniem.

Włosów na głowie jest zwykle dość gruba, a wiele Baran mężczyźni wydają się utrzymać wszystkie lub większość swoich włosów oraz w podeszłym wieku. W rzeczywistości, wiele Baran mają szczyt nazwa tradycyjna wdowy.

Dodatkowo, włosy może mieć lekko czerwonawy odcień do niego, cechę, która świeci w szczególności gdy Baran jest w słońcu.

Na twarzy Funkcje

Inną charakterystyczną cechą jest brwi Arian znak w. Ich brwi wydają się być dość gruby na samców znaku, podczas gdy kobiety zazwyczaj korzystają łuk brwiowy ostry. Oczy są zazwyczaj ostre, czujny i często w kształcie migdałów.

Podróż trochę dalej w dół twarzy przekonasz się, że nos jest zazwyczaj Aries ", a nawet od czasu do czasu charakterystyczny duży lub widoczne na twarzy. Jeśli zapytać rodem, kursy są bardzo dobrze, że zostały faktycznie nos złamany raz lub dwa.

Ponadto usta Baran 'są zazwyczaj dość zmysłowy z dolnej wargi pełni. Górna warga dziecka, podczas gdy dobrze wygięty, jest zwykle znacznie cieńsza w wyglądzie.

Kolor Czerwony

Tubylcy Baran nie po prostu kocham kolor czerwony i nosić często, ich twarze ma również tendencję do spłukiwania. Baran mężczyźni i kobiety zwykle wylewać kiedy czują:

  • Podekscytowany: Gdy baran słyszy dobrą nowinę, kolor zaleją jest twarz.
  • Angry: Możesz zawsze sprawdzić kiedy barany są naprawdę zły, bo zwrócą całkiem czerwone.
  • Zawstydzony lub na gorąco: Baran wypłukuje również, gdy jest zakłopotany, lub gdy w ciągu wywiera się na przykład podczas ćwiczeń.

Ciało Baran

Cechy fizyczne Barana
Dowiedz się o złej stronie powrocie ...

Baran ma tendencję do cieszyć się bardzo solidne zdrowie, ale nie często cierpią gorączki formularzy, wysypki skórne i ukąszeń owadów. W rzeczywistości, Baran ma bardzo wrażliwą skórę, więc ona powinna być bardzo ostrożnym, aby uniknąć ostrych środków chemicznych, przy bacznym okiem na reakcje alergiczne na żywność i produkty zarówno.

Bóle głowy i migreny są również typowe dla tego znaku, jak zmęczenie oczu. Dodatkowo, Baran mężczyźni i kobiety muszą uważać na:

  • Urazy i wypadki na głowę
  • Oparzenia twarzy
  • Ostre przedmioty, takie jak noże, ponieważ osoby te często ranią
  • Upadki, zadrapania i inne ogólne stłuczenia - Są to zazwyczaj spowodowane przez Barana za szybko i nie zwracając uwagi na jej otoczenie.

Nawet przy tych wszystkich potencjalnych dolegliwości fizyczne ciało Baran jest bardzo silny, nawet mięśni, a rodzimy ma niesamowite rekuperatorem uprawnień, które oszczędzają swój czas i ponownie z bardziej poważnych problemów zdrowotnych. Jeśli jesteś baran, czy kochać się, to pewnie już zauważył, że znak ten cierpi z powodu nadmiernej ilości bliskich rozmów zdrowia. W prawdziwym Baran mody, tubylcy zazwyczaj wyjdzie silniejszy i zdrowszy po ustąpieniu kryzysu.

Strefy erogenne Aries

Na znacznie lżejszym tonie, fizyczne cechy Barana może również pomóc w dotarciu do stref erogennych znak jest. Nic dziwnego, że erotyczne strefy znajdują się na części ciała orzeczenie Baran ", głowy.

Running palcami przez włosy baran ", a nawet skóry głowy, zapewniając zaimprowizowany masaż wyśle ​​Baran w stan euforii i przypływie ekstazy.

Uszy są dość wrażliwe. Szanse są bardzo dobre, że otrzymasz pozytywną odpowiedź, jeśli cios cicho w uszach waszych baran ", zapewniając jednocześnie delikatny masaż głowy.Teraz, że masz większe zrozumienie cech fizycznych baran ", je dobrze wykorzystać i zrobić barana poczuć się wyjątkowo. Będziesz dobrze wynagradzany za swoje wysiłki.