grsail.com

Carb / spożycie białka w diecie równoważenia

Równoważenie odpowiednią ilość węglowodanów i białek jest niezbędne w diecie białka węglowodanów. Węglowodany i białka są odżywcze budulcem zdrowej diety i spożycia obu jest równie ważne dla zdrowia. Jest to część, w której są spożywane liczy. Dieta bogata w białko pomaga w budowaniu aminokwasy, które są niezbędne dla zwiększenia siły mięśniowej w organizmie, a węglowodany są źródłem energii.

Oto kilka kroków, które można wykonać za bilansowanie węglowodanów i białka w diecie:

Ustaw jasny cel

Zanim zdecydujesz ilość spożycia węglowodanów i białek, trzeba jasno swój cel, czy jest to utrata masy ciała, zwiększenie wyników sportowych lub budowanie siły mięśniowej. Odpowiednie proporcje węglowodanów i białek, jest instrumentem osiągnięcia celu.

Działa w kierunku celu

Opierając się na swoim celu, określić ilość węglowodanów i białek do spożycia. Jeśli twoim celem jest utrata masy ciała, to dieta jest bogatsza w białka niż węglowodanów jest zalecane. Jeśli twoim celem jest poprawa wyników sportowych w trakcie działań, takich jak kolarstwo górskie, triathlon lub maraton 5K, Twoja dieta powinna zawierać wysokie spożycie węglowodanów w stosunku do białek. Jeśli chcesz zbudować mięśnie masy, to trzeba oba białka do paliwa się mięśnie i węglowodanów do paliwa się energię, która jest wymagana do budowy mięśni.

Wysoka wytrzymałość, takie jak szkolenia działania obwodu, które łączą zwiększenie siły cardio jak i siły mięśni, wymaga diety, które mają właściwe proporcje białek, węglowodanów złożonych wyeksponowany prostych węglowodanów i ponad zdrowych tłuszczów. Niezależnie od swojej bramki, dieta powinna być zasadniczo o niskiej zawartości tłuszczu i niskokaloryczne diety.

Zalecana dieta: węglowodanów i białka Foods

Pokarmy bogate w białko to:

  • Odtłuszczone mleko
  • Białka
  • Chude mięso
  • Fasola
  • Tofu
  • Soczewica i rośliny strączkowe

Pokarmy bogate w węglowodany, to:

  • Owoce: banany, pomarańcze i melonów
  • Warzywa: marchew, ziemniaki, groszek, kukurydza
  • Pełnoziarnistych produktach: Chleby, owies, musli, jęczmień i kukurydza

Znalezienie właściwej równowagi węglowodanów i białka w diecie jest najbardziej skutecznym sposobem, aby osiągnąć swój cel w stronę zdrowego ciała.