grsail.com

Canopy łóżka z kutego żelaza

Canopy łóżka z kutego żelaza

Nie ma nic, że daje się sypialnia romantyczną atmosferę jak kutego żelaza łóżko z baldachimem. Kutego żelaza może być kształtowana w skomplikowanych loki lub podanych współczesnych czyste linie, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych rodzajów stylów baldachim dostawki.

Porady na zakupy i gdzie kupić

Można znaleźć kilka dobrych zasobów online na zakup łóżka wykonane z kutego żelaza z baldachimem. Poniższa lista pomoże Cię przez niektóre z dostępnych sklepów internetowych, które mogą mieć również salony można odwiedzić na miejscu, jeśli mieszkasz w okolicy.

 • Charles P. Rogers Łóżka: Ta firma jest jednym z najstarszych amerykańskich producentów łóżka z kutego żelaza, a także sprzedaje je bezpośrednio do publiczności. Produkty firmy nie są masowo produkowane; zamiast tego są ręcznie, tak jak oni byli od Firma została założona w 1855. Wiele z łóżka są prawdziwe do ich oryginalnych wzorów, ale są one dopasowany do wielkości w nowoczesne materace. Charles P. Rogers łóżka Direct salony otwarte dla publiczności na Manhattanie i New Jersey. Możesz kupić bezpośrednio ze strony internetowej, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty celu ich katalogu.
 • Skromnych progach: kutego żelaza łóżka z baldachimem sprzedawane przez tę firmę są niestandardowe, ręcznie robione przedmioty, które wymagają ośmiu do dziesięciu tygodni czas produkcji. Istnieje wiele różnych wykończeń można wybrać dla ramie łóżka z kutego żelaza. Zmiany lub odwołania muszą być wykonane w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. Firma ta oferuje bezpłatny katalog i ma bezpłatny numer do zamawiania przez telefon. Skromnych progach oferuje również bezpłatną wysyłkę na wszystkie zamówienia.
 • Karolina Rustica: Ta firma posiada duży wybór żelaza łóżka z baldachimem z bezpłatną wysyłkę i łatwych zysków. Oferują one nieoprocentowanego finansowania na 12 miesięcy przez GE Money na zatwierdzonym kredytu. Firma posiada również sklep detaliczny w Concord, Karolina Północna.
 • Claudio Rayes: Nie daj się nabrać na prosty układ strony. Claudio Rayes ma piękne łóżka z kutego żelaza z baldachimem zaprojektowane we Włoszech. Na szczęście, nie trzeba jechać do Europy, aby zobaczyć te łóżka osobiście. Firma posiada salonu w High Point, Karolina Północna, jeden z największych rynków mebli na świecie. Nawet jeśli Karolina Północna jest zbyt daleko podróżować, strona oferuje piękne fotografie z wielu różnych wzorów ramek łóżko. Claudio Rayes oferuje również wygodny plan płatności w domu, które pozwala na rozłożeniu płatności w ciągu kilku miesięcy.

Dodaj Romantic uczucie sypialni

Od kute mogą być formowane w tak wielu różnych kształtach, jest idealnym miejscem na romantyczny sypialni. Od zwojów do stylizowane secesyjne wzory, z kutego żelaza może pomóc Ci stworzyć swoje własne łóżko i śniadanie kryjówkę. Istnieje tak wiele różnych wygląd można osiągnąć z wdzięku i elegancki draperiowanie drobnego materiału z baldachimem, można utworzyć dopasowanie poszukaj królewskiej.

Kowalstwo jest tradycyjnie czarne. Może ona jednak być malowane i jest dostępny w kolorze białym. Niektórzy producenci oferują inne wykończenie wysokiej jakości, jak również. Dostępne w kilku wykończeniach, w tym:

 • Ręcznie przetarł brąz
 • Ręcznie przetarł cyny
 • Miedź
 • Brąz
 • Mosiądz
 • Złote akcenty

Współczesna się tradycyjny

Ci, którzy preferują nowoczesny wygląd z pewnością docenią unikalne piękno kutego żelaza łóżko z baldachimem, tak samo jak tych, którzy lubią obejrzeć tradycyjną lub rustykalnym. Te łóżka są często proste, z eleganckimi liniami. Niektóre z nich są wykonane z drewnianymi akcentami dla bardziej tradycyjnych lub rustykalny, idealne do domku lub innego zabytkowego domu. Te, które używają typy akcesoriów będzie również odgrywać rolę w ostatecznym wyglądzie łóżku. Można utworzyć dowolną spojrzenie od egzotyczne, nowoczesny, wiktoriański, a nawet Zachodnia, z dostępnych wzorów.

Keep Your Bed Looking Good

Dbanie o kutego żelaza pomoże inwestycji to trwać długo. W celu utrzymania piękno Twojego łóżka, wykonaj następujące czynności na bieżąco:

 • Pył regularnie
 • Myć wodą z mydłem i dokładnie osuszyć kilka razy w roku
 • Zastosuj dobry wosk jakości samochodów, aby utrzymać wykończenie szczelną
 • Poszukaj rdzy w obszarach, gdzie został przyspawany
  • Jeśli pojawi się rdza, wyszorować szczoteczką do zębów i czyszczenia
  • Dobrze wysuszyć i użyć w razie potrzeby farbę retuszu
 • Piasek głębokie rysy i zastosować farby antykorozyjne jak Rustoleum

Piękne i trwałe

Canopy łóżka są pięknym dodatkiem do każdego rodzaju sypialni. Choć nie są one oszczędzających przestrzeń, jedno z tych miejsc może zakończyć swój wygląd doskonale. Wielu ludzi kocha kutego żelaza dla jego wszechstronnego wygląd oraz łatwość pielęgnacji i wytrzymałość. Jest to dobry wybór dla pokoju dziecka, ponieważ dobrej jakości kutego żelaza nie jest łatwo złamać. Jeśli kochasz wygląd baldachimem i chcesz coś, że nadal będzie wyglądać dobrze, gdy masz wnuki, kute łóżko z baldachimem może być dokładnie to, czego szukasz.