grsail.com

Business Management: Mentoring pracowników Porady

Rozwój i integracja - Parallel Funkcje Nie sekwencyjne

Powtarzające się koszmarem w zarządzaniu projektami rozwoju technologii jest rola integracji w procesie rozwoju. Inżynierów i innych specjalistów technicznych, często się tak zaangażować się problematyką rozwoju, które spychają one ważną funkcję integracyjną się do ostatniej chwili. Jest to typowy dylemat aligatora i bagna - co jest pierwsze?

Rozwiązaniem tego problemu jest dokładnie taka sama jak w przypadku wszystkich problemów technicznych; ciężka praca i dobre zarządzanie. Różnica polega na tym, że dobre plany integracji Manager dla bieżących jak najwcześniejszego w cyklu rozwojowym. Przyrostowe w tym sensie oznacza częściowe i ustawicznego. Inżynierowie będą przeszkadzać w tym podejściu powołując się na potrzebę rozwiązania problemu przed pakowaniem i stosowania go w scenariuszu, w świecie rzeczywistym. To jest, szczerze mówiąc, zaproszenie do przekroczenia i długie noce i weekendy. Podstawową zasadą projektowania najlepiej podsumowuje sytuację: Design for formy, dopasowania i funkcjonalności. Funkcja następujące formy i dopasowanie, a jeśli się to proste zamówienia będziesz rzadko zawodzą.

Zarządzanie zmianami

Wszystkie organizmy i organizacje poddawane częstej zmiany. To jest sukces menedżer, tak jak to jest istota, która zajmuje się rozwija zmienić również. Napisz, że menedżer, wykonując kilka prostych zasad:
1. Kontrola tego, co można kontrolować i dostosowywać się do tego, czego nie może. Wykup jest wydarzeniem kilka menedżerowie mogą nie sprawują kontroli nad tak jest zawsze najlepiej przyjąć i dostosować się do zmian, jakie przynosi ze otuchy i zapału. Odwrotnie, reorganizacja działu lub podziału mogły przedstawić możliwości, aby błyszczeć w organizacji i osiągnąć znaczący sukces w stosunku do poprzedniej sytuacji.
2. Zmiany personalne mogą być bardzo niepokojące zdarzenia, nie pozwól takich zdarzeń kwaśny swoje prognozy lub stanowisko. Dobrzy ludzie przychodzą i odchodzą w każdej dynamicznej firmie. Mogą być przełożeni, koledzy i podwładni. Grousing i zaangażowanie siebie w nieuniknionych polityce biurowych związanych z tą formą zmiany nigdy nie pomaga pomyślne lub w przyszłości menedżera.
3. Utrata kluczowego konta, klienta lub projektu tworzy jeden z najtrudniejszych sytuacjach zmian. Jak w przypadku wszystkich nieoczekiwanych zdarzeń, możliwość czai się wewnątrz. Skorzystaj z tych sytuacji, aby poprawić swoją stację szybkiego analizowania sytuacji i zaproponować realne podejście do zmniejszenia wpływu na zmianę swojego zespołu lub zarządzania. Ten prosty krok sprawi, że będziesz wyglądać jak wytrawny zawodowych, podczas gdy twoi współpracownicy jęczeć i narzekać na ich nieszczęście - działanie jest zawsze lepsze niż mówienie o nim.

Skuteczne zarządzanie Ekspertów Technicznych

W świecie technicznej, Subject Matter Experts (MŚP) może być siłą napędową rozwoju biznesu. Wiele z tych osób to młodzi, wykształceni, i podejrzliwy kierownictwa wyższego szczebla. Aby uzyskać jak najwięcej z tych utalentowanych ekspertów, wykorzystują zasadę wojskowej zarządzania przez wyjątki. Jasno określić swoje cele, podstawowe zasady, harmonogram, a następnie pozwolić im biegać z nim. Ściśle monitorować projekt z daleka i udzielić pomocy, gdy zapytałem. Ingerować tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja i będzie budować wielką, twórczą siłą w organizacji.

Zależność między Finansów i Zarządzania

Młodzi menedżerowie, niezależnie od poziomu ich wykształcenia, często muza na wkładu finansów do ogólnej zarządzania przedsiębiorstwem. Są one w pełni uznać rolę marketingu / sprzedaży i produkcji do ich wysiłków, ale spycha się "liczniki fasoli" do świata tajemniczych mężczyzn. Nie wchodzą w tę pułapkę. Dowiedz się, jak można o funkcjonowanie funkcji rachunkowości dla jego podstawowym narzędziem wykonywania swojej pracy sprawnie. Podobnie rola kredytu, finansów i pokrewnych dyscyplin często jeździć (choć za kulisami) decyzje kierownictwa, które dyktują, jak wykonywać swoją pracę. Bądź gąbki, spędzać czas z liczników fasoli i będziesz beneficjentem czego uczymy.

Życie w Fast Lane

Wybrani menedżerowie są często w obliczu trudnej sytuacji mieszania swoich obowiązków rodzinnych z wymogami firmy. Skutecznie czynienia z tego dylematu może przynieść wspaniałe rezultaty osobiście i we własnej roli menedżera.

Niektórzy ludzie uważają, że firma musi być zawsze na pierwszym, nawet kosztem rodziny. Inni uważają, że równowaga w klasycznej chińskiej filozofii formy, jest najlepszym rozwiązaniem. Niestety, po trochu jest bardziej sprawa. Podejdź do zagadką, jak każdy inny problemu biznesowego. Ocenić sytuację dokładnie i określić swoje ustalenia. Uznając, że niektóre funkcje biznesowe są razem krytyczne, takie jak terminy wniosku, harmonogramów i terminów podatkowych klienta, to rating na każdym. Zrób to samo z osobistych okoliczności. Można szybko dojść do wniosku, że można skutecznie zarządzać te często sprzecznych wymagań życia do ostatecznego zadowolenia wszystkich stron.

Uwagi: Jeśli czujesz, że wszystkie sytuacje biznesowe mają najwyższy priorytet, to coś jest nie tak z tobą, twój zarządzania lub swojej poziom zatrudnienia. Bad menedżerowie często używają zarządzania kryzysowego jako błędne narzędzie motywacyjne. To samo odnosi się do życia osobistego. Wakacje są potrzebne korzyści i łatwo szeregowaniu. Jednak takie rzeczy jak urodzeń i chorób nie są. Użyj dyskrecję mądrze, aby uniknąć konfliktów i dodatkowy stres oni dodać do swojego życia. Wreszcie, moje życie i doświadczenia zawodowego konsekwentnie pokazuje, że zdecydowana większość menedżerów i członków rodziny są nadzwyczaj rozsądne. Komunikować swoje problemy jasno i zwięźle, a będziesz miał trochę trudności w bilansowaniu biznesu i życia.

Zdefiniowanie roli mentora

Traktować tych, którzy wcielają się w rolę mentora z honorem - jest to jeden z największych komplementów można dać pracownikowi.

Niech wiedzą, że ich mentorzy rola jest ważna, zostanie rozpoznany, a zawarte w ich wydajności procesu przeglądu. Następnie dodać mentoring do formatu oceny skuteczności lub wytycznych firmy. Na przykład, wybierz jedną z następujących oczekiwań i używać ich w opinii mentorów "wydajności.

"Służy jako Mentor:
• pielęgnuje mentoringu kumpla, pokazuje [określonych funkcji], i służy jako adwokat.
• przekazuje cele firmy, wyjaśnia, w jaki sposób cele korzyści organizacji.
• Pomaga mentoring kolego wyobrazić, co nastąpi, gdy zostaną osiągnięte wyniki cele.
• Fosters niezależności i rozwoju zawodowego na kumpla mentoringu. "

Misja i zadania mentora

Zadaniem mentora i podstawowym zadaniem jest:
• Podziel wizję wspólnych celów. Mentor powinien mieć czas, aby przekazać cele firmy, wyjaśnia, w jaki sposób cele korzyści organizacji i rolę pracowników w osiąganiu tych celów. Mentor może pomóc kolego wyobrazić, co nastąpi, gdy zostaną osiągnięte wyniki cele.
• Wzmocnienie perspektywy na punkcie podopieczny widzenia w organizacji. Mentorzy muszą interesować znajdowane istotnych faktów na temat życia i kariery cele swojego kumpla.
• Foster niezależność i opanowanie. Pracownicy, którzy zostali mentora większego zaufania o podejmowanie ryzyka z ich strefy komfortu, żyjąc do obowiązków umieszczonych na nich.

Podczas orientacji, przedstawić program mentoringu swojej firmy i swoje zaangażowanie w rozwój pracowników oraz zwiększenie możliwości.

Oceny zapotrzebowania na pracowników Mentoring

Mentoring jest o budowaniu relacji. Poprzez relacje z innymi, od których możemy się nauczyć, lub który możemy pomóc, aby dowiedzieć się, każdy wygrywa - mentora, podopieczny lub "kumpel" i firmy! Zapytaj personel wykonawczy lub bardziej doświadczonych pracowników, w jaki sposób postrzegają mentoring może wspierać i budować kulturę firmy. Użyj Survey naszego mentora, aby pomóc zebrać informacje.

Mecz Mentorzy z podopiecznych
Nieformalne mentoring obfituje ... wiele osób było nieformalne mentorzy bez fanfar. Tak więc pierwszym krokiem w uprawie mentorów może dowiedzieć się, kto jest już to robi. Znalezienie mentorów może być tak proste, jak rozmawiać z ludźmi na ten temat.

Podczas ustalania położenia nowych pracowników, należy rozważyć powiązanie nową wypożyczalnię z osobą, która w zeszłym pełnił i nadal jest dostępna mentor swoje zastępstwo.

Zasady Mentoring

Mentorzy będą uznawane za kluczowe czynniki zmian w organizacji, którzy zapewnienia, poprzez doradztwo, że następujące zasady są przestrzegane.

• Podejmowanie ryzyka i gotowość do podejmowania nowych wyzwań są niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego.
• Praca zespołowa i chęć pielęgnowania nowych pracowników jest uznany i nagrodzony jako krytyczne dla organizacji.
• Indywidualna jest maksymalizacja potencjału w najbardziej efektywny i skuteczny sposób możliwe.
• Współpraca i wymiana idei jest niezbędne dla wzrostu.

Jedna osoba może mieć więcej niż jedną relację mentoringu. Ktoś może mieć mentora w każdym z obszarów lub specjalności swojej dziedzinie. Albo, może jeden mentor dwie młodsze osoby, w zależności od zobowiązań czasowych.

Sposoby Dopasuj Mentorzy z podopiecznych

Inne sposoby spełniające mentorów z podopiecznych:
• Jaki jest najbardziej krytyczny aspekt firmy, które muszą być przekazane, a kto najlepiej nadaje się przekazać, że?
• Jakie inne potrzeby firmy mogłaby być spełnione łącząc się mentorów i ich kumpli?
• Co przyprawia pracownik oferuje trochę specjalistycznej wiedzy lub doświadczenia, a to, co nowsze pracownik potrzebuje takiej pomocy?
Inne uwagi:
• Kim są doświadczeni pracownicy chcą lub skłonni służyć jako mentorów?
• Czy pracownicy wśród obecnych pracowników, którzy potrzebują doradztwa?
• Co potrzeba pracownik - wstępy, jeden-na-jednego szkolenia, jak-to-do-to pomoże, czy "rodzicielstwo"?
• Jak otwarta jest do bycia mentorem pracownika?

Oceny Mentoring Związek

Pomóc im oceny skuteczności związku po pierwszych dziewięćdziesięciu dni w przeliczeniu na osi czasu są rozwinięte. Zachęcić ich do korzystania z analizy postępu prac w celu oceny ich sukcesu, a potem świętować etapy.

Jakie są korzyści z coachingu?

Menedżer, który trenował innych postrzega coachingu jako dzisiejszym najsilniejszych narzędzie pomnożenie efektywności poprzez innych. To jest ekscytujące, aby zobaczyć ludzie rosną i zmieniają się, i wiem, że przyczynia się do tego wzrostu.
Niewykonawczych lub oficer firma dostrzega korzyści płynące z coachingu w pozytywny wpływ ma ona na zaangażowaniu pracowników.

Pracownicy, którzy są również wyraźnie zobaczyć trenował struktury i komunikacji coachingu jako droga do poprawy wydajności i przyspieszonego rozwoju zawodowego.

Powody do Coach pracowników

-Mamy Ludzie potrzebują również informacje zwrotne i możliwość uczenia się i reagowania w różnym tempie, w różny sposób. Coaching pozwala ramy rozpoznawania i wykorzystanie potrzeb każdego indywidualnego pracownika.
-Coaching Daje pracownikom wsparcie (porady, informacje, materiały, zrozumienia, zachęty), których potrzebują do wykonywania swoich najlepszych,
-gives firmom większej elastyczności i produktywności pracowników i pomaga im trzymać cennych pracowników ... i klientów, i
-gives menedżerom możliwość zrobić więcej z ograniczonymi zasobami, wzmocnienia środowiska pracy, spotkać większe oczekiwania klientów i dostarczyć wyniki.

Będąc trenerem podwyższa zaufanie pracowników, pobudza je i daje poczucie bezpieczeństwa o tym, jak je postrzega pracodawca.

Mentoring związku

Jedna osoba może mieć więcej niż jedną relację mentoringu. Na przykład, młodych zawodowych może mieć jeden mentora, który pomaga jej w rozwoju umiejętności technicznych, a inny, który wprowadza ją do połączeń i możliwości współpracy w branży. Podobnie, przyprawione zawodowych może być w stanie mentor dwóch młodych początkujących, którzy potrzebują pomocy w obszarze mentora wiedzy.

Prep dla Pracowników mentoringu i coachingu

Mentoring jest o zyskuje perspektywę:
-Mentors Zwiększenia ich zrozumienie oczekiwań i możliwości swoich podopiecznych.
-Mentees Pogłębić swoją wiedzę w jaki sposób mogą rozwijać i wzrastać w organizacji.

Przed uruchomieniem programu mentoringu, określenia zakresu nieformalnej mentoringu, który już istnieje w firmie i na szczególne potrzeby mentoring może zająć.

Korzyści z coachingu pracowników

Coaching pracowników jest nieocenionym narzędziem w celu zwiększenia efektywności, aby uzyskać uznanie dla swojej pracy, jako właściwego naczelnika, pracownicy stają się bardziej zaangażowani w swoją pracę, a organizacja staje się bardziej opłacalne.

Czym jest Coaching?
Coaching pracowników jest podejście do zarządzania.
Coaching jest zestaw umiejętności w zarządzaniu.

"Kierownik coachingu" jest ten, kto inwestuje jej lub jego czas i energię w ludzi, aby większość indywidualnych talentów, wykorzystanie w połączeniu energię grupy, i stworzyć "kupić" do polityki firmy i celów.

Coaching obejmuje planowanie, ustalanie celów, który przekazał, motywowanie, szkolenie, dając opinię na temat wydajności i mentoring - wszystkie umiejętności używane, aby pomóc pracownikom rozwijać i zwiększyć wydajność.

Dlaczego Trener Pracownicy?

Jako jednostki, staramy natury spełnić pewne podstawowe potrzeby i szukać konkretnych satysfakcje z naszego życia i ze świata wokół nas. To jest natura ludzka, aby być bardziej wydajne i bardziej pozytywny, gdy czuje się zaangażowany i cenione.
Podczas pracy jest środowisko, w którym osoby
• mogą uczyć się z doświadczeń,
• konsultowanie i zaangażowanie,
• są uważane za istotne,
• są traktowane na równi, oraz
• są kwestionowane w różnym stopniu,
, , , Następnie pracownicy wykonują najlepsze i przywódcy przynosić rezultaty, więc firmy odnieść sukces!

Coaching i mentoring Pracownicy

Zachęcić obie strony do pracy w kierunku konkretnych wyników z otwartej komunikacji między obu członków partnerstwa mentoringu.
Po kilku spotkaniach między partnerami, sugerują, że oni myślą o czas trwania stosunku. Będzie to trwać w nieskończoność, albo rozwiązać po konkretne cele i cele zostały osiągnięte?