grsail.com

Brewer gospodarstw ekologicznych Migdały Wywiad

Brewer gospodarstw ekologicznych Migdały Wywiad


Brewer Farmy migdały organiczne są jednymi z najbardziej popularnych migdałów organicznych dostępne online. To gospodarstwo jest znany jako solidny dostawca obu migdałów organicznych i konwencjonalnie-hodowlanych.

W tym wywiadzie Zakład Logiki Stosowanej, Randy Brewer z Brewer Farms wyjaśnia, co sprawia, że migdały organiczne takie świetne produkty i dlaczego Brewer Farmy jest w stanie konsekwentnie dostarczyć produkt wysokiej jakości dla klientów.

Jak dostałeś się do rolnictwa migdały ekologicznie?

Jestem naprawdę ogrodnik z zawodu. Zrobiłem naprawdę dobre pieniądze podczas wcześniejszego boomu mieszkaniowego i kupił swoją pierwszą farmę od mojego brata-in-law. On jest na ziemię i woli wszystkich produktów naturalnych. Bardzo podobały mi się teoria, będąc ozdobnych ogrodnik i kraj chłopiec lubię wszystkie naturalny sposób.

Jakie produkty Brewer ofertę Farms?

Staliśmy migdały organicznych w ciągu ośmiu lat. Oprócz uprawy migdałów organicznych, powszechnie uprawiana rosną mi migdały. To tylko dlatego, że mój brat-in-law posadzone drzewa zbyt blisko siebie, a nie jest w stanie uzyskać wystarczająco dużo światła i powietrza, nie byli w stanie się rozwijać prawidłowo. Ja też rosną darni trawy i roślin ozdobnych, które nie są ekologiczne, ale są blisko organiczny, bo tylko wykorzystać to, co jest absolutnie niezbędne do wprowadzenia produktu na rynek.

Oferuję tylko świeże migdały, eliminując w środku człowieka. Inni mają możliwość odsprzedaży ich prażone, solone lub aromatyzowane.

Co sprawia, że ​​migdały migdały organiczne lepiej niż konwencjonalnie hodowlanych?

Moje migdały organiczne są czyste i czyste. Wszystkie one są naturalne, bez syntetycznych człowieka substancji chemicznych lub nawozów. Używamy certyfikowany kompost organiczny, naturalny olej neem do środka grzybobójczego i nie chwastobójcze; zamiast tego używamy koszenie i naturalnego oraz wodę. Konwencjonalne migdały uzyskać regularne nawóz i środek grzybobójczy w razie potrzeby, ale nie korzystać z tych metod migdałami organicznych.

Dlaczego klienci kochają Brewer Gospodarstwa migdały organiczne?

Nasi klienci kochają nasz produkt, ponieważ wiedzą, mamy integralności i, co się z nas jest bezpieczne dla ich rodziny do jedzenia. Nasi klienci zawsze polecają nas innym ze względu na świeżym smaku i dobrej cenie.

Wyjaśnić proces uzyskiwania certyfikowanych ekologicznych.

Wszystko jest udokumentowane i sprawdzane przez naszego agenta certyfikującej, która jest CCOF Santa Cruz w Kalifornii. Rząd reguluje nas również.

Moje pierwsze gospodarstwo ekologiczne już certyfikowanych ekologicznych, ale gospodarstwo musi pozostać wolne od syntetycznych pestycydów i nawozów sztucznych i używać tylko wszystkie naturalne kompost i pestycydy przez minimum 3 lata. Wszystko musi być udokumentowane - absolutnie wszystko - od urządzenia są czyszczone w czasie zbiorów, na śledzenie wszystkich wejść, spraye i pestycydów. Dodatkowo inspektor wychodzi co roku przeprowadzić audyt. Mamy również do potwierdzania każdego, kto obsługuje nasze migdały, jak Sheller i pakującego, wykonują swoją pracę prawidłowo. To jest bardzo złożony i szczegółowy proces, aby upewnić się, że jedzenie pozostaje czysty i nie zanieczyszczony innymi migdałów, które nie są ekologiczne.

Dlaczego ważne jest, aby kupić produkty ekologiczne, kiedy to możliwe?

Nie da się nie mieć jakieś pozostałości z syntetycznych substancji chemicznych z produktów tradycyjnie hodowlanego. Wiesz, że niektórzy rolnicy, głównie w innych krajach, może nie dbać o swoje jedzenie i może dbać tylko o wysokiej produkcji.

Dlaczego migdały organiczne kosztować więcej niż migdały konwencjonalnie hodowlanych?

Organiczne kosztować trochę więcej, bo don `t mamy tak duży plon. Potrzeba też więcej pracy, aby zająć się upraw ekologicznych.

Czy Brewer Farmy migdały organiczne dostępne w sklepach?

We don`t rzeczywiście sprzedać bezpośrednio do sklepów, ale mamy kilka firm, które kupują od nas migdały, a następnie ich odsprzedaży. W tym sensie, że są jak hurtownika. Mam pośrednik, który sprzedaje większość naszych migdałów.

Sprzedam bardzo mało konwencjonalne uprawiane migdały w Internecie. Kierowanie nabywców organicznych i niech broker podejmuje konwencjonalne migdały.

Brewer gospodarstw ekologicznych Migdały Wywiad
Randy Brewer

Dlaczego osobiście używam produktów ekologicznych?

Chciałbym, aby upewnić się mój grand-dziecko Lilly dostaje żywność ekologiczną, ponieważ wiem, że to sprawia, że ​​różnica w młodym życiu się rozwija.

Co jest w przyszłości Brewer Farms?

Po gospodarka podnosi z powrotem będziemy szukać więcej ziemi pod migdałami. Miejmy nadzieję, że wkrótce. Widzieliśmy kryzys w sprzedaży od około 3 lat i jestem gotowy, aby przyspieszyć trochę.

Aby uzyskać więcej informacji

Więcej informacji na temat Brewer gospodarstw organicznych migdałów, lub złożyć zamówienie, przejdź do strony Brewer Farms.