grsail.com

Brak Wzrost w podeszłym wieku

Brak Wzrost w podeszłym wieku
Rosną obawy, jest awaria starszego do rozwoju.

Niezastosowanie się rozwijać w podeszłym wieku jest stanem, w którym ludzie zaczynają spadać bez jednego konkretnego powodu. Warunek ten uważa się, że był kiedyś tylko istnieją w małych dzieci i niemowląt. Dziś jest on używany do opisania osoby starsze, które wydają się być doświadcza braku zdrowia z powodu niezliczonych warunków.

Co to jest brak prawidłowego rozwoju w podeszłym wieku?

Niezastosowanie się rozwijać nie jest stanem, który jest nieodwracalny, ale jeśli nadal dopuszczalne, może spowodować śmierć. Identyfikowanie jego możliwości może pomóc odwrócić złe skutki, jeśli zauważyłeś w czasie.

Objawy

Objawy tej choroby są następujące:

 • Utrata masy ciała
 • Złe odżywianie i nawyki żywieniowe
 • Brak apetytu
 • Bezwładność lub brak ruchu lub działalności

Zespoły

Istnieją cztery zespoły, które wydają się być synonimem brakiem rozwoju w podeszłym wieku. Według amerykańskiego lekarza rodzinnego, są to:

 • Zaburzenia czynności fizyczne
 • Niedożywienie
 • Depresja
 • Zaburzenia funkcji poznawczych

Co może zrobić ich opiekunowie

Nic nie jest bardziej kłopotliwe niż oglądanie ukochanej tracą witalność i chęć do życia. Istniejące warunki medyczne mogą przyczynić się do depresji i braku zainteresowania działań, które mogą wcześniej korzystały. Jako opiekun, ścisłe monitorowanie zmian w zachowaniu i diety jest bardzo ważne, aby uniknąć braku rozwijać w podeszłym wieku.

Odwiedź lekarza rodzinnego

Jeśli zauważysz nietypowe zachowanie w bliskiej osoby, takie jak depresja, niechęć do jedzenia lub utrata masy ciała bez powodu, należy wziąć je do lekarza jak najszybciej. Idąc bez jedzenia i wody na więcej niż jeden dzień może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, a nawet śmierci.

Śledź Porady medyczne Ściśle

Wszelkie leki, które są przewidziane powinny być podane zgodnie z instrukcjami starannie. Jest to szczególnie ważne, jeśli antydepresanty stanowi część dziennego schematu. Nieudzielenie antydepresyjne na czas może wysłać pacjenta do głębszej depresji spiralnym.

Karmienie osobę, która jest w depresji i nie chce jeść może być trudne, ale nie niemożliwe.

 • Zaangażowanie ich w procesie gotowania, jako pozytywnego skojarzenia z jedzeniem i socjalizacji.
 • Dowiedz się, jakie są ich ulubione dania i czynił je.
 • Wypróbuj nowe przepisy lub wersje swoich ulubionych wykorzystaniem świeżych ziół, owoców i warzyw.

Nie rozpaczaj, jeśli na początku nie chcą; nadal stara i może w końcu odwiedzić.

Przedstaw Rekreacja i odwiedzili

Jeśli ukochany został wyizolowany z przyjaciółmi, może to być powodem, że stracili zainteresowanie w działania, które kiedyś cieszył. Zaproś ponad którego cieszyć się i nie widziałem na jakiś czas. Pomóc im przygotować się do wizyty czyszczenia ich domu i pomagając im wyglądać jak najlepiej. Czasami wizyta może być naprawdę strzał w ramię osoba musi dopingować ich z ich doldrums.If osoba ma mobilność, ich zaangażowanie w działania w lokalnym centrum starszy. Gra w karty raz w tygodniu, oglądając zabawny film z innymi, nawet obiad z może pomóc.

Dogoterapia

Mając na zwierzęta lub umożliwiając im odwiedzić może pomóc ludziom, że są w depresji. Dbanie o czymś innym może pomóc ludziom przestać myśleć o swoich problemach. Wiele domów opieki sobie z tego sprawy i korzystania z usług terapeutów domowych, które przynoszą psów, kotów i kociąt w wizyt. Trudno oprzeć się miękki i milutki naturę tych stworzeń i niektórych ludzi, którzy nie reagują na ludzi doceni bezwarunkowe przywiązanie zwierzęcia. Najlepsze zwierzęta dla tej działalności są bardzo spokojne nich.

Plan na niepożądane skutki

Pomimo najlepszych intencji lekarzy i członków rodziny, upadek ukochanej osoby może być nieodwracalne. Opiekunowie rodzinne należy upewnić się, że niektóre przepisy są na miejscu w przypadku spadku. Opiekunowie powinni zobaczyć w sprawach prawnych organizując pełnomocnictwa, a nawet życia będzie do zapewnienia życzenia pacjenta zostaną spełnione.

Wniosek

Brak rozwijać się w starszej osoby nie jest niczyją winą. Ważne jest, aby o tym pamiętać, jeśli jesteś opiekunem. Mimo wszystko jest zrobione, aby pomóc osobom starszym w tym stanie, niektóre osoby mogą nie być w stanie go pokonać. Niemniej jednak, należy skontaktować się z profesjonalistów medycznych i prawnych w chwili masz obawy.

,