grsail.com

Bokser kostiumy halloween

Bokser kostiumy halloween
Jeśli nie możesz znaleźć szatę, aby przejść z kostiumu, po prostu nosić koszulę treningu.

Kostiumy Halloween są bokser stosunkowo łatwy wybór, czy chcesz kupić lub wypożyczyć strój off szafie lub zaprojektować własny niepowtarzalny strój.

Kostium Podstawy Boxer

Każdy wie, w zasadzie to, co bokser wygląda. Zwykle mają one na długie szorty, satynowa dopasowanym szaty i rękawice bokserskie. Świetne wyposażenie obejmowałyby ustnik i mistrzowski pas.

Kostiumy Halloween są jednym boksera kostium można wyciągnąć razem dość łatwo, bo nie ma dużo części do niego.

Jeśli jesteś kobietą i chcesz pójść sexy trasę, można znaleźć stroje na Halloween z krótkich spodenek, szlafrok wyższe-cut, blaty biustonosz i rękawice bokserskie. Albo play off temat bokser para zabawy na kostium i być dziewczyna karta pierścień.

Zakup Boxer Halloween Costumes

Łatwo kupić podstawowe stroje bokser prawie wszędzie tam, gdzie sprzedawane są stroje. Możesz nie znaleźć wiele wyborów w lokalnym sklepie kostium, ale jeśli jesteś w pośpiechu i wymagają kostium teraz, jest to najlepsza opcja.

Jeśli masz trochę czasu, aby rozejrzeć, spróbować tych sklepach internetowych:

  • Yandy ma strój boksera Laskami zadaszony.
  • Kostiumy halloween Express ma bokserki dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
  • Kup Kostiumy posiada również kostiumy dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale również zabawy dodanie Rocky Balboa perukę i spodenki bokserskie Rocky (sprzedawany oddzielnie).

Nakręć własny Boxer Costume

Jeśli chcesz, możesz również tworzyć własne bokser kostium na Halloween. Każdy sklep, który sprzedaje odzież do sportów spodenki bokserskie powinny mieć, lub nosić długie szorty koszykówki zamiast.

Prawdopodobnie nie będzie w stanie znaleźć pasujący szatę, ale można włączyć kostium kierunku humoru, rzucając na rozmytych szlafrok i kapcie zamiast tradycyjnego szlafroka boksu.

Jeśli nie chcesz być tak narażony na sobie szlafrok i szorty czyniłyby, spróbuj sobie dres zamiast. Użyj szablony lub filcu litery umieścić nazwę bokser z tyłu i wykonać parę rękawic bokserskich związane razem i zawieszone na ramieniu.

Bokser dziecko może nosić tylko o wszystko co tylko zechce, tak długo, jak to jest sexy. Spróbuj krótkie spodenki utworów i dopasowanie, obcisły top. Jeśli pójdziesz do pasteli lub czarny, może być w stanie znaleźć koordynującą satynowy szlafrok.

Dodaj parę wysokich obcasach i parę rękawic bokserskich i będziesz gotów wbić je.

Jeśli wybierasz się na wyglądzie dziewczyny pierścienia, błyszczy się nazwa gry. Wszystko mocno walczyć, niskie cięcie i pokryte brokatem jest droga. Nie zapomnij stratosferyczne szpilki, makijaż i wiele, oczywiście, karty dzwonka.

Bokser Attitude

Część zabawy ubieranie jak bokser lub w kostium WWF jest coraz działać jak bokser na wieczór. Obejrzeć jeden z filmów Rocky dla inspiracji i pracy nad akcentem Philly. Podaj swój bokser nazwę, temat, a może nawet rekwizyt, takich jak American flag nanoszone na ramionach.

Jeśli chcesz zgłosić się do ekstremalnych, aby boks grupy halloween kostium pomysł i mają dwa bokserów, którzy mogą etapie walki podczas imprezy. Inne stroje mogą obejmować kierowników (w poty z wymaganym mierzei wiadra przez ich stronie), sędzia, a dziewczyna karty pierścień.

I nie zapomnij, kickboxing, co jest kolejnym świetnym pomysłem na kostium Halloween, a nawet nie musiał nosić buty. Trzymaj się z błyszczących szortach i szaty, jeśli masz go. Wokół uderzające swoje najbardziej przerażającymi sztuk walki pozy i grożąc kopać ludzi w głowie cały wieczór długo.

Garderoba jako bokser na Halloween pozwala żyć jak Wilder, lekko wersji bardziej agresywne siebie na wieczór. To chyba nie persona chcesz, aby po wyjęciu z pudełka wszystkie, które często, ale może być dużo zabawy jeden dzień w roku.