grsail.com

Blogów: Blogging Narzędzia Porady

O Blogger

Blogger.com jest popularne, darmowe narzędzie do blogowania, który oferuje blog hostingu i interfejsu WWW narzędzia do blogerów. Zaczęło się małe i ostatecznie został kupiony przez Google w 2003 roku Od tego czasu urósł do służby ponad milion osób. Łatwość obsługi i darmowego bloga hosting, aby odwołując się do rozpoczynających Blogger.com blogerów, mimo ograniczenia jego funkcji czasem zostawić więcej blogerów zaliczek napiętnowany.

O skórek bloga

Blog jest skóra, mówiąc prościej, jest wygląd bloga. Nawet jeśli blog ma najbardziej interesujące treści w świecie, kiedy czytelnicy nie mogą uczynić z rodzaju, ponieważ czcionka jest zbyt mała lub kolory obrazić oko, ich szukać gdzie indziej na ich blogu poprawki. Złą wiadomością jest to, że większość ludzi nie są biegli w projektowaniu ani nie mają umiejętności techniczne potrzebne do osiągnięcia przyjemny wygląd. Na szczęście, skórki blog, znane również jako szablony bloga, są jako narzędzie do blogowania przez większość usług gospodarza blogu. Jeśli Twój komputer nie zawiera szablony, lub jeśli szukasz większego wyboru, sprawdź ogromny wybór pobrania skórek na BlogSkin.com. Skórki są dostępne na cześć systemu poprzez dokonanie wpłaty online w celu pokrycia kosztów hostingu.

O szablonów bloga

Szablon blogu lub blog skóry, jest to narzędzie do blogowania, który zapewnia podstawową strukturę na blogu. Szablony bloga są łatwe w użyciu, wygodny i szybkich rozwiązań alternatywnych, aby ludzie bez rozległe doświadczenie, aby stworzyć atrakcyjne, blogi funkcjonalne w ograniczonym czasie. Niezawodne usługi gospodarza blogu obejmują dostęp do szablonów bloga z ich podstawowego pakietu usług.

Możesz wybierać pomiędzy wolnym hosta lub hosta opartych na opłaty w zależności od twoich pragnień i problemów finansowych. Na przykład, Twój dostęp do hosta pełnej gamie wzorów może być ograniczona, jeśli masz darmowy hosting. Tymczasem, jeśli zdecydujesz płatną hostingu, trzeba mieć pełny dostęp do pełnej gamy szablonów. Możesz zdecydować się na bezpłatny przyjmującego za kilka miesięcy, a następnie przejść do hosta odpłatnie po osiągnięciu odpowiedniego poziomu. Bez względu na to, zanim zdecydujesz się na hoście, sprawdź listę włączonych funkcji, aby zobaczyć, czy i jakie szablony są dostępne dla blogerów.

Korzystanie TypePad

TypePad jest bogate w funkcje narzędzie ruchomych czcionek za blogowanie. Wybór redaktor magazynu PC, w TypePad umożliwia rozpoczęcie i utrzymanie bloga wiatr. Dzięki szablony bloga i interfejs WWW, można założyć bloga bez wcześniejszego doświadczenia technicznego. TypePad jest używana przez jednostki, organizacje i korporacje podzielić blogi z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Usługa pozwala robić prawie wszystko może chcesz zrobić z blogiem, tym Prześlij zdjęcia, komentarze, lub prowadź osobistego dziennika. TypePad oferuje trzy poziomy usług, aby zaspokoić potrzeby różnych użytkowników. Plany w zakresie od podstawowy, który obejmuje jeden autor i jeden blog na 4,95 dolarów miesięcznie do pro, który obejmuje wielu autorów i nieograniczone blogów do 14,95 dolarów miesięcznie. Dla tych, niepewny, co poziom usług do wyboru, TypePad oferuje 30-dniowy okres próbny. Aby dowiedzieć się więcej o TypePad TypePad.com.

Korzystanie Movable Type

Movable Type jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi programowych zastosowanych przez jednostki blog, organizacji i programistów podobne. To jest w pełni obsługiwany, nie ma konieczności instalowania oprogramowania, można pobrać w pełni funkcjonalną wersję, ale nieobsługiwane bezpłatnie. Darmowa wersja nie oferuje pełną gamę funkcji, ani nie zapewnia wsparcia technicznego. To są jednak dostępne w przypadku zakupu licencji. Licencje są dostępne w kilku różnych poziomach, w zależności od użytkowania. Movable Type jest popularny, ponieważ jest łatwy w obsłudze dla początkujących, podczas gdy w tym samym czasie na tyle elastyczne, aby zaspokoić potrzeby bardziej zaawansowanych blogerów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę sieci Web ruchomych czcionek za.

Tworzenie self-hosted WordPress Blog

Przez Deb P

Self-hosted WordPress blog - znany również jako samodzielna instalacja WordPress - daje większą kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swoim blogu. Możesz wybierać spośród tysięcy WordPress tematy, modyfikować istniejące tematy, instalować żadnych wtyczek i reklam gospodarza zarabiać na swoim blogu.

Wiele firm hostingowych dostarczyć auto-instalatorów, które będą zainstalowane na swoim blogu WordPress za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli twój nie instaluje, wykonaj następujące czynności, aby utworzyć własny gospodarzem blog WordPress na własnej stronie internetowej.

1. Pobierz plik zip z http://www.wordpress.org/download.
2. Rozpakuj plik na swoim komputerze.
3. Dodaj rozpakowane pliki na serwer WWW.
4. Przejdź do http://www.YOURDOMAIN.com/wp-admin/install.php.
5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w przeglądarce, aby zainstalować na swoim blogu.

Instalacja trwa około pięciu minut, a Twój blog WordPress będzie gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Jeśli chcesz więcej wodotryski, można łatwo wyszukiwać, przeglądać i zainstalować motywy i wtyczki z poziomu panelu administratora bloga.