grsail.com

Bliższe spojrzenie na różne opcje substancja słodząca

Jeśli youÂ're obecnie na tłuszczu diety utrata lub po prostu oglądanie zdrowia i odżywiania się i patrząc do cięcia cukru z planu najlepiej, jak to możliwe, ITA pomocne znać swoje możliwości.

Nie wszystkie substancje słodzące są tworzone jednakowo tak ważąc plusy i minusy każdej z nich, możesz sam zdecydować, które z nich czuje się bezpiecznie oddanie do ciała.

Leta się bliżej zajrzeć do bardziej popularnych opcji tam, aby podać kilka informacji, aby oprzeć swoją decyzję.

Agawa

Agawa jest pierwszym słodzik do rozważenia i jest bardzo na takich samych zasadach jak miód w miarę wartość odżywcza i korzyści przejść. Ta substancja słodząca jest słodszy niż cukier, a jest naturalna jak miód i syrop klonowy są. Ponieważ isnÂ't tak wyrafinowane, ITA nie jest za potencjalnie szkodliwe dla organizmu, ponieważ niektóre substancje słodzące chemiczne-jak są jednak pamiętać, że nie zawiera kalorii i zwiększenie stężenia cukru we krwi.

Z tego powodu, nadmierna może cię na cukrzycę, wagi ciała, i dalszych chorób związanych z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Powiedział, że nie zawiera więcej Agawa fruktozy niż cukru, co oznacza, wonÂ't cukru we krwi jest skok w tym samym stopniu.

Miód

Miód jest inny naturalny słodzik, a jak cukier, zawiera około 15 kalorii na łyżkę. Miód ma większą zawartość fruktozy tak jak agawy, więc będzie zrobić lepiej w utrzymanie poziomu cukru we krwi w ryzach.

Powiedział, że może to prowadzić do przyrostu tkanki tłuszczowej nieco łatwiejsze, ponieważ nie isnÂ't dużo miejsca do przechowywania w organizmie do fruktozy przed zamienia się tkanki tłuszczowej.

Cukier rzeczywistym

Prawdziwa słodycz jest naturalne słodzik można korzystać od ITA nie jest przetwarzane i wykonane w przyrodzie. Powiedział, że to zwiększa poziom cukru we krwi szybko, jak to wszystko jest glukoza, powoduje skok insuliny i może prowadzić do cukrzycy, gdy spożywane w dużych ilościach na bieżąco. Ponadto, ITA dużo kalorii w 16 na łyżeczce tak może dokonywać kontroli wagi trudne.

Powiedział, że jest to naturalny środek słodzący, więc dla tych, którzy patrzą na sztuczne substancje słodzące, jak chemikalia, prawdopodobnym wyborem.

Truvia

Truvia jest słodzikiem bez kalorii Thatâ wykonana z Rebiana, który jest wyciąg z liści stewii. Z tego powodu, ITA przeglądali również jako naturalny słodzik, a bardziej ogólnie zostały uznane za bezpieczne, jednak należy pamiętać, jak to jest nowszy produkt na rynku, nie arenÂ'ta wiele długoterminowych badań przeprowadzonych na nim do tyłu się tych roszczeń bezpieczeństwa.

To wydaje się być dobre dla utrzymania stabilnego poziomu cukru we krwi, dlatego idealnie nadaje się do stosowania w cukrzycy i doesnÂ't wydają się wykazywać żadnych szkód w badaniach na zwierzętach do funkcji rozrodczych.

Melasa

Jeśli youÂ're nie szuka kalorii wolnego, melasa może być doskonałym wyborem. Ita rzeczywiście bogata w składniki odżywcze zawierające mangan, miedź, wapń i żelazo, więc może zwiększyć zdrowia sytuacji, gdy stosowane z umiarem.

Powiedział, że robi skok insuliny, tak jak cukier czy i zawiera tyle samo kalorii, więc zdawać sobie sprawę z następstw masy ciała tego słodzika.

Stewia

Stewia jest jednym z bardziej popularnych słodzików zerowej kaloryczności, że ludzie zwracają się do ITA to jeden z niewielu tych, które są uważane za naturalne, ponieważ pochodzi z rośliny Stevia.

Co ciekawe, ten słodzik może rzeczywiście pomóc obniżyć ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi, więc może w rzeczywistości okazać się korzyści dla zdrowia w porównaniu do innych substancji słodzących, które mogą być szkodliwe tylko swoje zdrowie w perspektywie długoterminowej.

Można bezpiecznie używać tego słodzik do pieczenia, jak również i to wydaje się być o wiele słodsze pod względem łącznej wielkości używanego niż prawdziwego cukru.
Wadą jest to, że ITA nie jest atest FDA, więc youÂ're go używać na własne ryzyko.

Splenda

Splenda został zatwierdzony przez FDA i jest 600 razy słodsza od zwykłego cukru stołowego. Powiedział, że isnÂ't całkowicie darmowe, jak kalorie dodane do składników luzem tę substancję słodzącą przyczyniają 12 kalorii na łyżkę. Należy o tym pamiętać podczas korzystania z niego. Ita także bezpieczne w pieczeniu, ale może produkować sztuczny smak, że niektórzy ludzie podnieść się.

Ten słodsza nie zawiera chloru jednak, co na wysokie zużycie, może się niebezpieczne. Niektóre działania niepożądane obejmują: wzdęcia, gazy, biegunka, wysypka, niepokój, depresja, i swędzenie oczu.

Więc nie masz szybki rozbieg głównych sztucznych słodzików. Pierwsza decyzja, aby to, czy można sobie pozwolić na kalorie zawarte w nich, a następnie go stamtąd na podstawie osobistych preferencji i celów zdrowotnych.

O Shannon Clark

Shannon Clark ma stopień w Exercise Science i jest certyfikowany osobisty trener AFLCA. Pisze na tematy zdrowia, sprawności fizycznej i żywienia w ciągu ostatnich 8 lat. Jej spostrzeżenia są regularnie publikowane na bodybuilding.com, askmen.com i FitRated.com. FitRated jest wiodącym ocena witryna sprzęt fitness oferuje wgląd do ćwiczeń na treningu sprzętu, planów i strategii odchudzania.