grsail.com

Bling Bling sprzyja ślub

Bling Bling sprzyja ślub

Bling Bling ślub sprzyja są idealne szczegółów w glitzy ślubu.

Co to jest Bling?

Bling jest terminem używanym do opisania nadmiernego lub showy biżuterię według YourDictionary.com. Miejski słownik (UD) stwierdza, że ​​jest on często używany przez tych, w kulturze hip-hop do opisania akcesoria i biżuterię, które są efektowne, błyszczące i często krzykliwe. UD zauważa również, że termin ten jest używany, ponieważ niektórzy uważają, że odzwierciedla dźwięk "Iskierka" na diament z biżuterią lub że clinking razem.

Wesela, zwłaszcza te z luksusowych akcentów i wiele blasku, często przywołać obrazy z bling w umysłach ludzi. Od pierścionki zaręczynowe na wesele tiary i topiaries z dżetów wiszące, ślub może mieć dużo bling. Panien i kawalerów, którzy chcą zaplanować ślub z dużą ilością bling może także zawierać, że patrzeć na ich ślub przysług.

Wybierz Bling Bling sprzyja ślub

Za ślub, który można uznać za rzecz Bling Bling to taki, który wygląda drogie (nawet jeśli nie jest) i ma dużo pamięci flash.

Bling Bling rzecz pomysły

Złoto i srebro ślub sprzyja to doskonały wybór na ślub sprzyja w bling'd się wesele. Praktycznie każdy tematyce za ślub można kupić w stylu z jakimś bling, zazwyczaj wyposażony w jakiś blask, faux dżetów i cekinów lub kamieni szlachetnych. Sprawdzić online co za ślub detalistów dostaw lub w sklepach rzemieślniczych dla niektórych dobrodziejstw, które mają małą lampę błyskową.

Łatwo jest włączyć regularne przysługę ślub w jednym z Bling. Uważają, że te proste pomysły na stworzenie pewnych przysług Bling Bling:

Bling Bling sprzyja ślub

  • Klej rząd jasnych dżetów lub faux diamenty wokół górnej i dolnej części wazonie Pączek lub świeczników ślubu rzecz.
  • Dodaj kolorowych kamieni na zewnątrz zwykły drewnianej ramie obrazu lub lustra w Twoich kolorach weselnych.
  • Dołączyć duże faux pierścionek zaręczynowy do breloki i utworzyć pęk kluczy z bling o przysługę.
  • Zanurz przysługę bookmarker ślubu w kleju, a następnie wlać blask w górę.

Bling Bling Opakowania

Zamiast łaski sama bling, dodać trochę błysku na opakowaniu zamiast. W ten sposób można jeszcze przychylność wyboru i dodać trochę bling bez zmiany Państwu oryginalny pomysł. Sposoby, aby dodać bling do opakowań obejmują:

  • Wiązanie pola za ślub z metalicznym wstążką lub owijanie ich w folię
  • Wybór klejnot stonowanych torby przysługę i związania cienkiego złota lub srebra sznury
  • Zakup małe faux tatuaże rhinestone z motyla, rozwijać lub inny tematyce motywem i umieszczenie ich na opakowaniu favor

Świetny sposób, aby dodać blichtru do opakowania jest stworzenie monogram bling na znaczniku za ślub. Użyj białego szkoły kleju do śledzenia na fantazyjny czcionkę swoimi inicjałami. Rozproszyć blask nad monogramem, strząsnąć nadmiar i pozostawić do wyschnięcia. Dodaj miniaturowe dżetów do punktów, gdzie każdy skok Pismo kończy prostego splashy tagu, który jest idealny dla każdego ślubu.

Zbyt wiele Bling

Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre Bling Bling sprzyja ślub może wyglądać krzykliwe. Aby utrzymać takiej sytuacji, wybierz przysług, które mają akcenty bling. Unikać przysługi, jak duże wisiorki znak dolara i klipów pieniądze pokryte kryształkami. To poniża ślub, że jest inaczej lubisz ostentacyjnego i czarujący, a goście nie mogą korzystać z tych dobrodziejstw lub aprecjacji, co czyni je zmarnować.

Bling zostaną uwzględnione w innych obszarach, takich jak ślub w ceremonii i przyjęcia wystroju. Nie jest konieczne, aby korzystać z ponad-the-top bling w dobrodziejstw weselnych. Zamiast nosić motyw do łask, wybierając te, które mają trochę bling, które pasują do Twojego stylu ślubu.