grsail.com

Blaty kwarcowe

Blaty kwarcowe
Licznik kwarcowy może przynieść niepowtarzalny wygląd do kuchni.

Powierzchnie z kamienia naturalnego coraz więcej urządzić kuchnię dzisiaj, i zaprojektowany blat kwarcowy stał się popularnym wyborem dodany do wyboru granitu, marmuru, steatytu i betonowych.

Twarde i odporny na zarysowania

Liczniki kwarcowe są wykonane z niemal 100 procent kwarcu i zapewnić nieporowatego blatu, który jest trwały i prawie dwa razy tak silna, jak granit. Kwarc jest minerałem krystaliczna składa się z dwutlenku krzemu. Jest to wspólna nieorganicznego, lecz jako powierzchnia blatu jest naturalnie odporny na zarysowania. To sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kuchni lub łazience. Twardość kwarcowy zajmuje się 7,0 na skali twardości Mohsa. Testujący Mohsa twardość mierzona jest za pomocą testu, który określa scratchability minerału. Przekonasz się, że tylko diamenty, topaz i szafiry wyższej rangi niż kwarc na skali Mohsa.

Blaty kwarcowe techniczny

Niektóre blaty kwarty są zbudowane z wydobywanego płyt z kamienia naturalnego, ale dzisiaj produkt inżynierii kwarcu jest wytwarzany poprzez zmieszanie około 95 procent ziemi kwarc z żywic polimerowych 5 proc. Proces ten powoduje bardzo twardego blatu z kamienia naturalnego wygląd, który jest nie tylko niskie koszty utrzymania, ale dostępne w wielu wyboru koloru, aby przejść do każdego wnętrza.

Wybór kolorów

Aby uzyskać ogromną liczbę opcji kolorów przy produkcji blatu inżynieryjną, kwarc, pigment jest dodawany w trakcie procesu produkcji. Poszczególni producenci oferują szeroki wybór kolorów specyficznych dla ich firmy. Te wybory kolorów są doskonałym sposobem, aby dodać trochę koloru atrakcyjne która łączy ze sobą całkowity wygląd swojej kuchni lub wanną. Następujące firmy oferują szeroki wachlarz kolorów wyborów w tych blatów:

  • Cambria
  • Dupont
  • Silestone

Utrzymanie

Piękne wybór kolorów świadczonych przez te blaty są na plus, ale wygląd to nie wszystko. Lepsze twardość kwarcu blacie sprawia, że ​​to dobry wybór, ponieważ nie jest porowata jak granit. W dzisiejszym zabieganym, kwarc staje się popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów, ponieważ jest odporna na plamy, takie jak kawa, wina, octu, soku z cytryny i innych wspólnych produktów plam hodowlanych. I z tego powodu nieporowatym powierzchni, te liczniki nie muszą być zamknięte, aby utrzymać swój blask. Inną korzyścią jest to, że te blaty są bardzo trudne do przypalać. Jednak korzystanie z podstawki i hotpads nadal recommended.In porównania do stałych liczników kamienia naturalnego, takich jak granit, kwarc jest prawie bezobsługowy. Wystarczy przetrzeć je ciepłą wodą do czyszczenia.

Instalacja

Jeśli chodzi o zainstalowanie blat kwarcowy, ważne jest, aby pamiętać, że jako inżynierii produktu, te liczniki ważyć więcej niż granitu. Jest to najlepiej zatrudnić zawodowego, aby je zainstalować, chyba że masz doświadczenie w pracy z nimi.

Jeśli zdecydujesz się go zainstalować samodzielnie, kwarc sprawia, że ​​lepszego wyboru niż większość z kamienia naturalnego liczników, ponieważ łatwiej jest wyciąć i obsługi bez powodowania szkód. Jednak wynajęcie profesjonalnego procesu instalacji będzie prawdopodobnie kosztować mniej w dłuższej perspektywie, ponieważ będzie doświadczenie mniej odpadów lub połamane płyty. Większość czasu, jeśli kupisz swój blat kwarcowy z renomowanych dystrybutorów będą one zapewnić instalację w ramach zakupu.

Blaty i budżetu

Gdy zdecydujesz się na wygląd chcesz w kuchni, dzisiejsze wybory zapewnić opcje, które pomagają pozostać w domu poprawy budżetu. Poświęć czas na badania te opcje. Rzeczy do rozważenia, powinien zawierać:

  • Trwałość
  • Wymagania w zakresie utrzymania
  • Wygląd
  • Koszt

Poświęć trochę czasu, aby odwiedzić swój lokalny sklep w domu poprawy, aby uzyskać porady ekspertów i odpowiedzieć na pytania, jak wybrać blat. Wybierając blat kwarcowy daje niestandardowy wygląd z koloru do wyboru, i łatwe w pielęgnacji produktu, który pracuje z intensywny tryb życia.