grsail.com

Biżuteria Chanel Knockoffs

Biżuteria Chanel Knockoffs
Chanel oferuje ponadczasowy i klasyczny wygląd.

Fashionistki na skromny budżet może cieszyć się wyglądem Chanel z dodatkiem Chanel biżuterii knockoffs. Tak jak stylowy na ułamek kosztów, podróbka Chanel biżuteria jest zarówno ponadczasowy i elegancki.

Akcesoria ustawić rytm do każdego stroju. Biżuteria, opaski, kolczyki Chanel knockoff i może przekształcić grube bransolety swój wygląd z zerowym wysiłku. Podczas wyszukiwania na rynek akcesoriów i biżuterii dla Chanel stylu sztuk, to na pewno pomaga wiedzieć trochę o projektanta i jej stylu oświadczenie podpisu.

Coco Chanel: Legenda

Gabrielle Bonheur "Coco Chanel", założyciel Chanel, jest legendarna ikona paryskiej mody, który żył najbardziej uproszczone podejście do piękna. Jej motto: ubrać, a następnie usunąć jedną pozycję z stroju. Czy to twoje akcesoria lub ciuch, Coco podkreśla, że ​​minimalny wysiłek może przynieść najlepsze rezultaty, a jej nienaganny gust dowodzi tego czasu teoria po raz.

Chociaż Chanel mody wstrząsnął wybiegach haute couture lat, Coco jest chyba najbardziej znany zwłaszcza ze swoich zapachów podpisu. Czy to Chanel Coco Chanel No.5 lub, zmysłowa linia klasycznych zapachów przedstawił światu pobłażliwym kawałek tym stylu domu przy cenie, że większość każdy mógł sobie pozwolić. Zapach bok, linia mody zapalić pasów startowych z modernistycznej i odzieży męskiej inspirowane modą Gabrielle. Wkrótce potem, Gabrielle wprowadziła haute biżuterii i przekształciła się w czołówce mody. Accessorizing z kilkoma aspektami łańcuchów lub perłami, linia biżuterii Chanel stała się ikoną, kiedy jej złote łącza "C" zaszczycił torebki wieczorowe i ozdobione okulary, ostatecznie stając się najbardziej poszukiwanych symbol statusu.

Pobierz Look

Styl Chanel jest czarujący, rafinowany, i przywołuje ostateczny symbol statusu. Budżet dziewczęta sumienie może obnosić linki sygnatur Coco Chanel i działa w ten ponadczasowy i wyrafinowany styl mody z kilku podstawowych elementów.

Zakupy dla Chanel projektant biżuterii knockoffs może być dużo zabawy, a połowa przyjemności z pewnością jest polowanie. Oszczędni klienci mogą szukać Chanel inspirowanych naszyjniki, kolczyki i bransoletki, bez rozbijania banku. Tak długo, jak rozwijać oko do znaku stylu moda divy, odtwarzając wygląd jest łatwe. Miej oczy szeroko otwarte dla linków stanowisko i podpis podwójne logo C.

  • Końcówka Styl:. Keep it simple Pamiętaj, aby przejść łatwe, gdy ma na sobie swoje Chanel inspirowane towarów. Nie warstwa Status zbyt wiele sztuk na raz, zachować wygląd minimalne i spakować trochę ponczu z dużego kawałka inwestycyjnej dla bezspornymi believability, takie jak związane bransoletki mankietu lub rhinestone studded podwójne C kolczyki logo stadniny.

Vintage i Thrift

Szorowania sklepów vintage i oszczędności jest to świetny sposób, aby zdobyć trochę podróbka (lub być może prawdziwe!) Chanel biżuterii podczas zdobywania inspiracji. Jeśli rocznika sklepy dokonać kichasz, planować napotkania wymiany lub pchli targ bieg w weekendy lub trafić na bruk do Chinatown dla niektórych lokalnych sklepów zabawy Chanel. Podczas szorowania poprzez towarów platformach sprzętowych, należy pamiętać, aby zachować otwarty umysł i zaufać własnemu instynktowi mody.

Buyer Beware

Kupując dowolny typ konstrukcji podróbka, upewnij się, że element jest tak podobny do spojrzenia projektanta, jak chcesz. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to znaleźć styl kochasz, tylko aby dowiedzieć się, że nigdy nie był projekt podpis. W przypadku wątpliwości, wykonać badania pierwszego i kupić w trendach sezonu.

Jak nosić biżuterii Chanel Inspired

Podczas Chanel biżuteria inspirowana mogą pomóc osiągnąć status wyglądają kochasz, weź ten styl krok dalej poprzez wdrożenie kilka klasycznych sztuk odzieży w szafie. Noś nowych znalezione klejnotów z klamrami garderoby takie jak prostymi czarnymi osłonami, czarne wełniane spodnie, nieprzezroczystych rajstop i spiczastych toe balet mieszkania. Zainwestuj w historii popularnej hound's-zębów wzorzyste marynarki w kolorze czarnym i białym kontroli wyruszyć swój link złote okulary podczas pakowania poważne Chanel cios. Wpisz swoje usta z jakimś syreny i spritz czerwona szminka Chanel nr 5 trochę na nadgarstki. Voila! Tres Chic.

Gdzie kupić podróbki Chanel Biżuteria

  • Primpin Biżuteria
  • Emitations
  • Repliki produktów
  • Pozycjonowanie Jubiler