grsail.com

Big Thunder Mountain Railroad

Big Thunder Mountain Railroad


Big Thunder Mountain Railroad jest zbieg kopalnia pociąg Frontierland znajduje się w Disney World Magic Kingdom, Anaheim, Paryżu i Tokio Disneyland parków.

Odkryj Big Thunder Mountain Railroad

Ten zbieg kopalni kolejowa łączy kryty i odkryty emocje w lekko ekscytującą przejażdżkę cała rodzina może cieszyć. Podczas gdy niektórzy entuzjaści rollercoaster może znaleźć Big Thunder Mountain zbyt oswojony dla swoich upodobań, jazda jest świetny raz pierwszy roller coaster dla małych dzieci i jest warta kilkakrotnie odwiedzić.

Rainbow Ride Tumbleweed, Thunder Mesa

Chociaż nazwa fikcyjnego miasta w zależności od zmian, co jesteś w parku, atrakcją Big Thunder Mountain Railroad ma taką samą ogólną historię. Linia kolejowa powstała na prom złoto i rudy z zamożnych kopalni. Bez wiedzy właścicieli kopalń i budowniczych kolei, ziemia święta dla lokalnego plemienia Indian, a góra jest przeklęty.

Ciągłe wydobycie zbezcześcili górskich, powodując katastrofalne tragedii. Tragedia zmienia się w zależności od parku odwiedzają ,. Na Florydzie, to wielka powódź, podczas gdy w Kalifornii i Francji, to trzęsienie ziemi, zmuszając osadników opuścić. Później, pociągi zaczęły biec ponownie bez załogi lub elementu ludzkiego. Ostatecznie, pracowitymi osadnikami otworzył stare górnicze obóz po raz kolejny, aby zapewnić gościom rzadką okazję jeździć na pokładzie posiadanych pociągów.

Konstrukcja stacji i jazdy naśladować tych z miasta pyłu jeździł i łamane 1890 roku. Większość rockwork przypomina południowo-zachodniej krajobraz Stanów Zjednoczonych podczas historii jazdy, który ma znaczące podobieństwa do Bryce Canyon w stanie Utah.

Praca z Krajobraz

Disney Imagineers wziął swój projekt do następnego poziomu, gdy oddanie się jazdą razem. Zamiast dodawać skały, krajobraz i "pułapki" na tor po ich ułożeniu faktycznie wyrzeźbił torów kolejowych wokół skały i przez tunele. Prędkości jazdy pozornie spod kontroli poprzez kulawe, niestabilne jaskiń, dodając emocji przez migające światła i ciemności. Jazdy wykorzystuje efekty dźwiękowe, aby poprawić doświadczenia, dmuchanie gwizdy pociągów, szum wiatru, a nawet dźwięk erupcją wody.

Historia Railroad

Big Thunder Mountain Railroad otwarty w Disneylandzie po wielu opóźnieniach w 1979 roku na Florydzie atrakcją otwartych w Magic Kingdom rok później. Tokyo Disneyland dodał wersję kolei w 1987 roku, a Disneyland Paris (wtedy Euro Disney) debiutował w 1992 roku swoją wersję w każdym parku, układ jazdy różni się znacząco, korzystając z lokalnego krajobrazu i kultury.

Planowaniu wizyty

Planując wizytę w Disney World na Florydzie lub Disneyland w Anaheim, znajdziesz Thunder Mountain Railroad jest bardzo popularną atrakcją. Na Florydzie, znajduje się tuż obok Splash Mountain. Przybywając na Disney World Magic Kingdom, musisz podróżować nieco od głównej bramy, aby dostać się do Frontierland. Możesz skorzystać z systemu Fastpass Disneya, gdy linie są zbyt długie albo przez coraz Fastpass do góry, a następnie Splash stojąc w kolejce dla kolei lub na odwrót. W szczycie sezonu turystycznego, linia może być prawie dwóch godzin. Fastpass może zaoszczędzić czas podczas wizyty inne obszary parku.