grsail.com

Bieżnie vs trenażery eliptyczne

Dwa z najbardziej popularnych elementów wyposażenia w każdej siłowni cardio są bieżnie i trenażery eliptyczne. Podczas gdy te maszyny były zarówno przeznaczone do naśladowania ruchów spaceru lub jazdy, istnieją znaczne różnice pomiędzy projektuje i bieżni eliptyczny trener.

Co to jest Bieżnia?

Bieżnia jest kawałek krytym sprzętu sportowego, który jest przeznaczony do naśladowania działania spaceru lub jazdy. Bieżnia wykorzystuje okrągły pas przenośnika, tak że osoba pozostaje w tym samym miejscu, ale nadal jest w stanie utrzymać tę samą prędkość podczas spaceru lub jogging. Użytkownik może wybrać, co tempo lub prędkość chcą poćwiczyć. Nazwa "bieżnia" został wybrany, ponieważ sprzęt jest podobny do maszyny, młyn, który był prowadzony przez osobę do mielenia ziarna.

Co to jest eliptyczny trener?

Eliptyczny trener jest kawałek krytym sprzętu sportowego, który również jest przeznaczona do naśladowania ruchów spaceru lub jazdy. Ten element wyposażenia stanowi odmianę bez wpływu na te czynności, jak poruszają się w ruchu kołowego. Eliptycznego trenerem został stworzony przez Larry Miller po zapoznaniu się z wnioskiem biegacza. On miał na celu dostarczenie elementów wyposażenia w pomieszczeniach, które umieścić mniejsze obciążenie na niskich kończyn. Dodatkowo, eliptyczny trener jest inny od bieżni w tym użytkownik nie wybrać tempo lub prędkość, ale zamiast tego wybiera poziom intensywności dla swojego treningu.

Jakie są korzyści z bieżni?

Bieżnia oferuje korzyści podobne do normalnego chodzenia lub biegania, ale bieżnia zapewnia dodatkową amortyzację w porównaniu do dróg utwardzonych. Podczas gdy na bieżni, ktoś może znacząco podnieść jej serca, co może prowadzić do sprawności układu sercowo naczyniowego i zwiększonej kaloryczności palić. Szczególną cechą jest to, że wielu bieżnie mogą naśladować wzgórze dodając nachylenie taśmy transportowej. Kryty charakter bieżni pozwala na walker lub sadzonek do wielu zadań, oglądając telewizję lub czytając książkę, podczas gdy na komputerze.

Jakie są korzyści z eliptyczny trener?

Eliptyczny trener jest korzystne, ponieważ zapewnia środowisko nie wpływu, która naśladuje proces biegania lub chodzenia. Podobne do bieżni, osoba może znacząco podnieść ich serca, podczas gdy na eliptycznego trenerem, który prowadzi do cardio kondycję naczyń i zwiększoną kalorii spalić. Podobnie jak bieżni, eliptyczny trener stanowi alternatywę do biegania lub kryty chodzenia, co jest korzystne podczas złych warunków pogodowych.

Bieżnia porównaniu do eliptycznego trenerem

Podczas gdy bieżnia daje dodatkowe wsparcie i wchłanianie niż prostego biegu na zewnątrz, w porównaniu do eliptyczne, chodzenie lub bieganie ruchu na bieżni może wciąż być szkodliwe dla kolan, kostek lub stóp. Eliptycznego trenerem oferuje odmianę bez wpływu do chodzenia i biegania. Dla osób cierpiących z powodu urazów kończyn niskich, powinni poprosić lekarza o eliptycznym jest korzystne sercowo-maszyna. Dla biegaczy i spacerowiczów zagorzałych, bieżnia jest często preferowane sprzęt. To dlatego, że ruch bieżni utworzony jest bliżej w formie i odczucie, że faktycznej bieganie lub chodzenia. Projekt stworzony przez eliptycznego trenerem jest jak jazda na rowerze na stojąco.