grsail.com

Bieżnia na sprzedaż

Szukasz bieżni na sprzedaż? Chcesz zaoszczędzić pieniądze i uzyskać lepszą jakość bieżni za mniej?

Każdy chce kontrakt na ich bieżni. Prawdą jest, że istnieje kilka sposobów "insider", aby zaoszczędzić pieniądze na bieżni, że niewielu nabywców kiedykolwiek wiedzieć.

Byłem przegląd bieżnie i rozmowy z producentami ponad 7 lat i odkryłam kilka z tych tajnych sposobów oszczędzania pieniędzy, które są wymienione poniżej:

# 1 wiedzieć, gdzie kupić

Chociaż czasami można uzyskać wiele w sklepie, to jest bardziej prawdopodobne, że będziesz płacić znaczników (nawet jeśli reklamują bieżnię na sprzedaż). To dlatego, że sklep fizyczna posiada kosztuje sprzedawca internetowy nie ma - podobnie jak wynagrodzenia sprzedawców męska, ogrzewania, oświetlenia, podatki od nieruchomości, itp

Jesteś bardziej prawdopodobne, aby dostać lepszą ofertę w Internecie (nie wspominając o nowszy model z większą ilością funkcji!) Sprzedawców online nie mają fizycznych koszty przechowywania znaczników i te oszczędności często zostają przeniesione na Ciebie.

Plus, jeśli wiesz, gdzie szukać, można czasami "oferty specjalne" ograniczone w czasie. Na przykład, jak ktoś, kto prowadzi popularny serwis ocena bieżnia, często się producentów oferujących moich gości zniżki kody, kupony i gratisy jak darmowe mat lub bezpłatną wysyłkę. I przekazania ich do moich gości, aby mogli zaoszczędzić pieniądze.

# 2 wiedzieć, kiedy kupić

Niektórzy, nie wszystkie, sprzedawców internetowych będzie spadek ich cen w pewnych okresach roku lub nawet w pewnych okresach tygodnia. Na przykład, wiem, jednego sprzedawcy, który zwykle spada ich ceny w ciągu kilku modeli w weekend i stawia ceny z powrotem w poniedziałek. Nie wszyscy sprzedawcy to zrobić, ale może to zaoszczędzić kilkaset oglądać i zobaczyć.

I prawie wszyscy sprzedawcy spadku cen w określonych porach roku, jak przed Bożym Narodzeniem, a po Nowym Roku.

Lato nie jest najlepszy czas na zakup, ponieważ jest to zazwyczaj powolny czas sezonu i producentów nie przeszkadza, aby obniżyć ceny, aby zachęcić rynek, który nie jest bardzo zmotywowany, aby kupić.

# 3 wiedzieć, co kupić

Innym sposobem, aby dostać się z bieżni na sprzedaż kupując zeszłorocznego modelu. Większość nowych bieżnie za rok wyjdzie kilka miesięcy przed nowym rokiem (więc większość 2012 modele wyjdzie wokół listopad-grudzień 2011).

Zazwyczaj jest to poprzedzone pośpiechu sprzedać starsze modele (w naszym przykładzie będzie to modele 2011), a ceny spadną.

Producenci muszą zrobić miejsce dla nowych modeli (które często mają tę samą nazwę modelu), więc chcą, aby wyjaśnić wszelkie potencjalne problemy, upewniając się, że stary model nie ma, a nowy model może być sprzedawane pod tą samą nazwą.

Oznacza to, że będą oni często mają głowice sprzedaży tuż przed nowe modele wyjdzie. Jeśli nie masz nic przeciwko starszy model (która jest tegorocznym modelu naprawdę), często można zaoszczędzić od 100 dolarów - 500 dolarów off bieżni.

Więc te kilka porad na temat wielki kierat dla transakcji sprzedaży. Ostatnim sposobem, aby zaoszczędzić czas i frustracji jest do badań przed czasem i wiedzą, które bieżnia marki mają dobrą reputację jakości konstrukcji i solidnej, stabilnej czuć.

Wybierając wysokiej jakości bieżni, można upewnić się, że jesteś z niego zadowolony i będzie go używać na wiele lat. Powodzenia i szczęśliwego polowania!

O autorze:

Kathryn ONeill jest redaktorem naczelnym do TreadmillReview.net - witryny oferujące najnowsze recenzje i oceny bieżni marki produktu.