grsail.com

Biblia Mini Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym

Biblia Mini Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym


Biblia mini książki dla dzieci w wieku przedszkolnym są wspaniałe książki, aby dać lub upiększające.

Mini chrześcijańskie Książki dla dzieci

Często jest to trudne dla dzieci w wieku przedszkolnym, aby zrozumieć historie, gdy są odczytywane bezpośrednio z Biblii. Kompleks język jest mylące dla młodych ludzi, którzy uczą się o chrześcijaństwie. Zamiast szukać bajek biblijnych, które zostały opowiadana w formacie, który sprawia, że ​​są łatwe do zrozumienia i przyjemne dla dzieci, aby usłyszeć.

Mini książki opowieści biblijnych, to doskonały wybór dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponieważ są one zwykle krótsze i mniejsze niż większe książki przeznaczone dla starszych dzieci. Ich wielkość i długość są idealne dla dzieci. Są one doskonałym miejscem czytania dla dziecka, które dopiero zaczyna szkółki niedzielnej, zaczynając edukację lub których rodziny są wierzący chrześcijanin oparte. Mini książki zazwyczaj koncentrują się na jednej konkretnej historii z Biblii. Czasami oferują przegląd koncepcji życia lub konkretnego człowieka wprowadzony w całej Biblii.

Biblia mini książki rozważyć zakup za dziecko przedszkolnym lub jako prezent to:

 • Arka Noego Peter Lippman (3D w kształcie książki wyżywienie)
 • Christmas Star Mini Marcus Pfister Książka Herbert
 • Kim jest Bóg? (Biblia Podstawy dla Dzieci - MINI) Carolyn Nystrom
 • Biblia Historia Mini-książki przez Alyson Kieda (33 mini kolekcja książek)
 • Niewiele ksiąg Biblii: 10 mini-bajki ze Starego Testamentu przez Jenny Fry
 • Biblia dla dzieci Mini Heather Amery
 • Bóg cię kocha Mini książki Carol Rubow
 • Wielkanoc Story: Mini Edition Brian Wildsmith

Oprócz listy mini książek powyżej, możliwe jest stworzenie zbioru mini książek z tego samego wydawcy lub autora. Na przykład, Carson-Dellosa wydawnictwa ma szereg bajki pop-up, które na pewno zachwyci przedszkolaków. Dwa tytuły to Bóg stworzył świat Mini Pop-Up Bajkowy i Biblia Heros Mini Pop-Up Bajkowy. Dodatkowo, seria obejmuje historia Jonasza, historia Noego i historię Jezusa Mini Pop-Up bajki.

Dodać biblijne Mini Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym

Małe dzieci są zwykle praktyczne uczniów, co oznacza, będą pamiętać historię lepiej, jeśli mogą one zrobić coś, co wzmacnia działkę i temat. Aby to zrobić z przedszkolaka, aby Biblia mini książki razem w klasie lub w domu. Są to doskonałe ilustrowane książki Biblia, że ​​dzieci mogą sami, które pomaga wzmocnić przesłanie chrześcijańskiej opowieści biblijnych w tematyce.

Dostawy

 • Dwa arkusze zwykłego papieru drukarki
 • Nożyczki
 • Czarny marker
 • Zszywacz i zszywki
 • Kredki i markery

Instrukcje

 1. Wytnij dwa arkusze papieru do drukarki wzdłuż na pół.
 2. Ułóż wszystkie cztery kawałki papieru na szczycie siebie i dopasuj je uważnie.
 3. Złożyć papier na pół, od lewej do prawej strony, tworząc kształt książki z złożonego strony po lewej stronie.
 4. Otwórz książkę i zszywki przez przetłoczenie na górze i na dole, aby utrzymać książkę razem.

Po co książki, dorosły musi napisać krótką wersję opowieści biblijnej, stosując od sześciu do ośmiu zdaniach. Następnie wpisz tytuł wątku Biblii z przodu mini książki i zdań na stronach wewnątrz. Struktura książki jednak najlepiej działa, czy jest pisanie jedno zdanie na każdej stronie, pozostawiając miejsce na ilustracjach, lub pisząc jedno zdanie na stronie z przeciwnej zarezerwowane dla ilustracji. Po historia została napisana, pozwalają przedszkolak zilustrować historię za pomocą kredki lub markers.Once książki mini Biblia jest kompletna, przeczytać książkę na głos i dodać go do zbioru opowiadań biblijnych dla dzieci.Najlepsze historie biblijne dla przedszkolaków są te, napisane w zrozumiałym dla nich języku. Krótkie lub mini książki są dobrym wyborem, jak przedszkolaki często mają krótkie przęsła uwagę. Aby uzyskać więcej chrześcijańskich opowieści dla dzieci, szukać darmowych dzieci historie biblijne w Internecie.