grsail.com

Białko: Ile jest zbyt dużo?

Nasz organizm cana € ™ t zrobić bez jej codziennej dawki białek. Białka są jednym z trzech makroskładników, że ludzki organizm potrzebuje do tworzenia hormonów i enzymów. Mięśni, włosów, skóry i tkanki łącznej wykonane są z białek.

Ile białka potrzebujemy?

Iść na siłownię do budowania mięśni wydaje się złapać na z każdym. A, białka pomaga w budowaniu mięśni. To prawda, ale jak bezpieczne jest przestrzegać diety bogate w białko? Wymaganie białko z organizmu zależy od wielu czynników, takich jak wiek, płeć i poziom aktywności. Około 30% w naszej diecie powinno obejmować białka. Najlepiej, zgodnie z zaleceniami RDA dla każdego kilogram masy ciała, należy spożywać około 0,36 gramów białka. Ponadto, 15% całkowitego spożycia dzienna kalorii powinna być białka, lub 1800 kalorii diety należy mieć 270 kalorii z białek.

Dla osoby w związku z treningów wytrzymałościowych i rygorystycznego szkolenia oporu, potrzeby białkowe mogą wzrosnąć, ponieważ treningi rozbić białka mięśniowe, i muszą być szybko wymieniane. Można użyć Fitday za darmowy diety dziennik do śledzenia żywności, utrata masy ciała, ćwiczenia i cele. To pomoże Ci wielki czas!

Bogate w białko powinno się zachęcać do diety?

Mimo, że dzienne spożycie średnio większości Amerykanów jest więcej niż wymagań żywieniowych, niektóre z bardzo popularnych diet wysokobiałkowych po to Atkins i Zone. Podczas gdy niektóre zachęcać do spożywania jaj, mięsa i sera, które są bogate w obu białek i tłuszczów nasyconych, inne ograniczają spożycie węglowodanów, co czyni je bardzo niesymetryczne.

Wysoka dieta zasadniczo zmniejszają spożycie węglowodanów, przy założeniu, że dodatkowe kalorie oznacza dodatkowy tłuszcz; raczej spalić przechowywane rezerwy glikogeny. To jednak nie dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje. Diety o wysokiej białkowe mogą być następnie przez krótki okres czasu, jednak długotrwałe użytkowanie, nie jest wskazane. Mogą one prowadzić do potencjalnych problemów zdrowotnych.

Problemy ze zbyt dużo białka

Dobrze zaplanowane diety, z dbałością o białkach, może dostarczyć organizmowi wytrwałości, energii i ogólnego samopoczucia. Byłoby to również pomóc w budowaniu mięśni i spalanie tłuszczu. Ale badania medyczne jest jeszcze potwierdzić zalety spożywania nadmiaru białka. Wręcz przeciwnie, nadmiar białka w organizmie są wymieniane jako główny powód ketozy. Podczas ketozy organizm wykorzystuje teraźniejszość tłuszczu w organizmie energii. Powoduje łagodne odwodnienie, nietolerancji glukozy, problemy ze snem, zmęczenie i problemy z nerkami.

Spożycie węglowodanów oznacza zmniejszoną niskie spożycie błonnika, powodując zaparcia, raka jelita grubego, choroby serca, cukrzyca, otyłość i hemoroidy. Wysokie diety białkowe również zwiększać ryzyko osteoporozy ze względu na utratę wapnia. Zwiększa również wymagania witaminy B6 w organizmie metabolizowania obecnego nadmiaru białka.

Dla zdrowego ciała, to jest bardzo ważne, aby mieć wszystko - białka, węglowodanów i tłuszczów - w odpowiednich proporcjach.