grsail.com

Bezpłatne ręczne Wzory szycia

Bezpłatne ręczne Wzory szycia

Nie trzeba maszynę do szycia, aby stworzyć piękne projekty ręcznie. W rzeczywistości, wszystko trwa kilka narzędzi, trochę materiału, niektóre darmowe wzory szycia ręcznego i odrobina kreatywności. Nieważne, czy jesteś po prostu nauczyć się szyć lub udoskonalić umiejętności szycia ręcznego, można stworzyć coś wyjątkowego. Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania wzorów, sprawdź te pomocne wskazówki.

Filc Kwiat Broszka Wzór

Bezpłatne ręczne Wzory szycia

Wydrukuj ten czuł broszka kwiat wzór

Ten poziom Początkujący ręką szycia wzór jest idealne, jeśli chcesz, aby niektóre akcesoria zabawy dla siebie lub tworzyć unikalne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Możesz też użyć tego wzoru do wprowadzenia dzieci do zabawy szycia.

To, czego potrzebujesz

 • Craft odczuwalne w trzech kolorach koordynujących
 • Sew na pin tyłu, w dziale biżuterii w sklepie rzemiosła
 • Śliczne przycisk
 • Temat i igły do ​​szycia ręcznie
 • Nożyczki

Co robić

 1. Wydrukuj wzór dla kwiatu i wyciąć.
 2. Wytnij jeden kształt kwiat z każdego koloru filcu. Rozważ używanie ciemniejszy odcień dla centrum i jaśniejsze odcienie dla każdej warstwy.
 3. Stos trzy kształty kwiatów razem w zależności od wielkości. Największa powinny znajdować się na dole, a najmniejszą powinna być na górze. Umieść przycisk na środku górnej kształcie kwiatu.
 4. Rozpoczyna się na tylnej części stosu kwiaty i uszyć się przez wszystkie trzy warstwy. Sew przycisk na środku, zabezpieczenie trzy warstwy razem.
 5. Gdy przycisk jest bezpieczne, przynieść igłę z powrotem do dołu stosu i uszyć na pin tyłu.

Zabawa Pomysły na ten wzór

Spróbuj niektóre z tych pomysłów, aby korzystać z tego wzoru w nowych i zabawnych sposobów:

 • Zamiast filcu, dokonać kwiat z polaru, len, jedwab, lub innego materiału zabawy. Zostaw krawędzie surowe dla ładnej efektu.
 • Wybierz zabytkowe i klasyczne przycisk na środku kwiat.
 • Zastąpić ładną kulki lub kilka perełek dla centrum kwiatu.
 • Zamiast broszkę, podłączyć kwiat do spinki do włosów, opaski na głowę, lub innych akcesoriów.
 • Dodaj kwiatów bezpośrednio do elementów odzieży, czapki, plecaki i inne.

Ręcznie Tied Mini Quilt Wzór

Bezpłatne ręczne Wzory szycia

Pobierz wzór do tego mini kołdrą!

Tradycyjny sposób na kołdrę patchwork jest ręcznie, a wiele wciąż wybrać Quilters się ich projektów w ten sposób. Jest coś szczególnego w użyciu rąk, aby utworzyć kołdrę na specjalnym przyjacielem lub nawet dla dziecka. Ten wzór mini-kołdra pomoże Ci zrobić piękny czterech stóp przez cztery okrążenia stóp kołdra lub kołdrę niemowląt.

To, czego potrzebujesz

 • Sztuk ćwierć stoczni ośmiu różnych tkanin
 • Trzy metry koordynację koc wiążące
 • Półtora jardów polarem tkaniny, aby dopasować
 • Dwa motki nici hafciarskich dopasowanie
 • Nożyczki
 • Igły do ​​szycia ręcznie i nici
 • Igły do ​​haftowania
 • Pins
 • Żelazko

Co robić

 1. Zacznij drukując kawałek wzór. Jeśli to możliwe, należy wydrukować kawałek na papierze lub kartonie wagi ciężkiej, ponieważ będziesz używać go wyciąć wiele kawałków.
 2. Rozłóż swoje pierwsze kołdra tkaniny i prasować je wyeliminować wszelkie zagniecenia. Korzystanie kawałek wzór, wyciąć osiem kwadratów z tego materiału. Powtórz ten proces z każdym z ośmiu tkanin. Kiedy skończysz będziesz miał 64 kwadratów, posortowane według kolorów.
 3. Na płaskiej powierzchni, ułożyć swoją kołdrę sposób, że Ci się spodoba. Dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie części w tej samej kolejności, w każdym wierszu, przesuwając pierwszy wydruk z jednego rzędu do ostatniej pozycji w następnym wierszu. To wzór przedstawiony na gotowym obrazu kołdrę. Po osiedlili się na projektowaniu, stos kawałki dla każdego wiersza.
 4. Podjąć pierwsze dwa pola z pierwszego rzędu i umieścić je z prawej strony tkaniny razem. Ręczne szycie szwem ćwierć cala od krawędzi jednej stronie. Otwórz się na dwa kawałki, dodać kolejny kwadrat w wierszu, i dalej, aż wiersz jest kompletna. Ustaw wiersz na bok i przejść do następnego.
 5. Gdy wszystkie wiersze są wykonywane, że nadszedł czas, aby uszyć je razem. Ułóż dwa pierwsze wiersze z ich prawej strony, a następnie przypiąć razem trzymać je na miejscu. Staraj się każdy szew mecze z jednego na drugiego rzędu. Ręczne szycie długi szew, aby połączyć dwa rzędy, pozostawiając ćwierć cala o zasiłek szwu.
 6. Kontynuuj dodawanie wierszy, w ten sposób, aż cała kołdra z przodu jest zmontowane. Użyj żelazo docisnąć kołdra przednią.
 7. Rozłóż tkaninę polarową i leżał przód kołdrę na wierzchu. Wyciąć runo więc jest dokładnie taki sam rozmiar jak przed kołdry.
 8. Stos runo i przód kołdrę razem i przypiąć do zabezpieczenia. Wokół krawędzi kołdry, zaczynają mocowania wiązania zewnątrz ćwierć cala z kołdry i runa tkaniny koc. Użyj ścieg catch zabezpieczyć wiązanie się kołdrą. Aby wykonać ścieg catch, wziąć mały szew na stronie kołdry, ruch po przekątnej do wiążącego strony, weź tam małe oczka i wrócić do siebie kołdrę. Kontynuuj, dopóki jest podłączony cały wiążące.
 9. Wreszcie, należy użyć muliny związać kołdrę na każdym rogu tkaniny. Zacznij w centrum kołdrę zachować warstwy nawet. W każdym rogu, w którym jedno pole materiał spełnia inną, ścieg z przodu kołdry, w dół przez warstwę osłonową włókniną i z powrotem przez przodu ponownie. Zawiązać węzeł na obu końcach nici i przyciąć końce na jeden cal długości. Kontynuuj, dopóki nie istnieje węzeł na każdym rogu.

Zabawa Pomysły na ten wzór

Wypróbuj te pomysły, aby dodać trochę więcej stylu do tego wzoru:

 • Dodać kołdrę okrążenia na starej odzieży lub tkanin z pamięci podłączonych. To sprawia, że ​​wspaniały prezent dla babci.
 • Utwórz kołdrę dziecka dla prysznicem poprzez goście podpisać kilka pustych kwadratów tkaniny do wykorzystania w kołdrę.
 • Sprawdź swój kołdra większy dodając więcej pól do każdego wiersza i więcej wierszy do końca kołdrą. Kołdra dostaje stóp już na każde dwa kwadraty dodawanych do każdego wiersza.
 • Zamiast wiązania kołdrę z muliny, ręcznie kołdra go na każdym placu.
 • Użyj tkanin o różnych fakturach, aby zabawa kołdra dla dziecka.

Więcej Darmowe Wzory Szycie ręczne

Nie ma zbyt wielu wzory wykonane specjalnie do szycia ręcznego, ale nie pozwól, że cię powstrzymać od podejmowania coś specjalnego. Wystarczy wybrać wzór szycia dość proste i pracować go ręcznie, a nie na komputerze. Poniższe darmowe wzory są idealne do szycia ręcznego:

 • Dodać rękawiczki ręcznie za pomocą tych prostych wzorów, rękawica idealna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
 • Użyj tego samouczka oraz bezpłatny wzór do ręki aplikacja ślicznych wzorów do przodu ubrania i koszulki dla dzieci.
 • Stwórz lalkę tkaniny za pomocą tego prostego wzoru. To jest wielki projekt zrobić z dziećmi.
 • Zrób prosty torbę za pomocą jednego z tych darmowych wzorów.

Wykonane z opieki

Niezależnie od tego, co wybrać, aby ręcznie szycia jest to świetny sposób, aby stworzyć coś, co pokazuje swoją miłość. Ponieważ ręczne szycie trwa dłużej i wymaga więcej rąk na pracy, ludzie będą wiedzieć, że Twój projekt naprawdę pokazuje, jak bardzo Ci zależy.