grsail.com

Bezpieczeństwo internetowe: Porady Pop Up blokery

Online Marketing bezpośredni Korzystanie pop-upy

Chociaż niektórzy dostawcy usług internetowych mają ograniczone zastosowanie pop-up z powodu oburzenia konsumentów, nie ograniczyła popyt ze sprzedawców bezpośrednich. Niektórzy reklamodawcy zbudowali przedsiębiorstwom na całym blanketing Web z oknami promocyjnych i jazdy kliknięć. Że popyt jest nadal bardzo wysoki wśród sprzedawców bezpośrednich, ponieważ pop-up i pop-under są jednymi z najbardziej skutecznych reklam w Internecie, zdobywając dwa do kliknięcia stawki 10 razy wyższe niż standardowe banery, w niektórych przypadkach. Więc po prostu dlatego, że niektórzy dostawcy usług internetowych są wrażliwe na oburzenia konsumentów nie znaczy, że nie powinien mieć dobre oprogramowanie blokowania wyskakujących okienek.

Reklama online: Popup Ad

Pop-upy odegrały kontrowersyjną rolę w świecie reklamy internetowej od czasu dot-com popiersie, kiedy zaczęły napływać reklamy w życie. W momencie, wydawcy netto wszelkiej maści głodzono na rynku reklamowym i gotów pozwolić reklamodawcy uzyskać w twarze swoich odwiedzających. Konsumenci skarżyli się głośno i okienek wyskakujących oprogramowanie do filtrowania Internetu, został napisany w celu przechwytywania pop-upy. Wydawcy lekko zgodził wprowadzając mniej natrętne pop-under, który wypływa do góry za pomocą strony internetowej. Ostatecznie, luz zmuszony największych wydawców, takich jak Yahoo, MSN i America Online, do przemyślenia swojej polityki wyskakujących całkowicie. W ubiegłym roku, wielu wydawców najwyższej podwyższonego ryzyka wstrzymał sprzedaż pop-upy lub pop-under. Tymczasem mniejszych wydawców zdecydowało się ograniczyć częstotliwość ich pokazać reklamy.

Blokowanie wyskakujących okienek

W ostatnich miesiącach najbardziej nieprzyjemny pop up wszystkich zaczęły pojawiać się na ekranach użytkowników komputerowych: pop-upów, które nie są podłączone do przeglądarki, pojawiają się nawet wtedy, gdy nie jesteś surfowanie po sieci, i pokazać się w SMS- Okno bez wyraźnego powodu. Wziąłeś nie możliwych działań, które mogłyby spowodowały one pojawiać, takie jak odwiedzenie strony internetowej. Wyskakujących okienek jest uruchomiony. A jednak nie są. Te pop up tekst używać Messenger XP, który został zaprojektowany do przesyłania zgłoszeń na wewnętrznych sieci lokalnych. Usługa Messenger nie jest związany z programem Windows Messenger, wiadomości błyskawicznych Microsoft. Aby zabić te pop up, wyłączyć usługę Messenger. Uruchom Usługi Microsoft Management Console wpisując services.msc w wierszu polecenia lub w polu Uruchom i naciskając Enter. Kliknij dwukrotnie wpis dotyczący Messenger, wybierz opcję Wyłączone jako Typ uruchomienia na ekranie, który się pojawi, a następnie kliknij przycisk OK. Pop up nie będzie już dotrzeć. Niestety, nie będzie żadnych wiadomości od administratorów sieci, jeśli jesteś w sieci LAN.

Host plików

Plik Hosts jest jednym ze sposobów, aby zapobiec pop-upy i zachować bezpieczeństwo komputera przed naruszone. Plik Hosts zawiera mapowania adresów IP na nazwy hostów. Ten plik jest ładowany do pamięci podczas uruchamiania, a następnie Windows sprawdza plik hosts zanim pyta żadnych serwerów. Zapobiega to dostęp do wymienionych stron poprzez przekierowanie żadnych prób połączeń z powrotem do komputera lokalnego. Inną cechą pliku HOSTS jest jego zdolność do blokowania innych aplikacji z podłączeniem do Internetu, tak długo istnieje wpis.

Wtyczki do przeglądarek w istniejącym oprogramowaniem

Popup blokery stają się ulubionym sposobem, aby dostać się na dobre strony ludzi. Jeśli używasz Internet Explorer w wersji 5.5 lub nowszej, możesz zainstalować pasek narzędzi Google. A także zapewnienie dostępu do proste i zaawansowane opcje wyszukiwania Google bezpośrednio z przeglądarki, zawiera również własną wyskakujących okienek. Inne przeglądarki internetowe, takie jak Mozilla i Opera zawiera również opcje kontroli wyskakujących okienek.

Oprogramowanie zapory

Ponad 95% internautów używać przeglądarki Internet Explorer, która zawiera możliwość blokowania pop-upów. Niestety, zwykle jest domyślnie wyłączona, a większość użytkowników nie zmieniać ustawienia przeglądarek internetowych. Poświęć trochę czasu, aby spojrzeć w plikach pomocy w swojej przeglądarce, dowiedzieć się, czy to ma pop-up narzędzi blokujących i włącz je.

Wyskakujące okienka w Adware

Nie wszystkie wyskakujące okna pochodzą z kliknięcie na stronie internetowej. To prawda ... dużo pasożytów, adware włączona pliki do pobrania oprogramowania i plików P2P stworzy pop-upy. Robią to z różnych powodów, w tym stara się zachęcić użytkownika do zakupu innego oprogramowania typu takich okienek pop-up, filtry internetowe, filtry internetowe, IE lub "czyszczenia". Można je również przekazać poufnych informacji z komputera na trzecim bez Twojej wiedzy. Dobra zapora może zapobiec tej informacji od odchodzenia od komputera.