grsail.com

Bezmięsne Poniedziałek: Wycinanie Meat jeden dzień w tygodniu

Bezmięsne poniedziałki stały się popularnym wydarzeniem dla kupujących w sklepach ze zdrową żywnością. Nawet tych, którzy zużywają standardową amerykańską dietę wybrać się na tę drogę dla wielu powodów. W rzeczywistości, niektóre sklepy oferują nawet zniżki na bezmięsne poniedziałek po prostu, aby pomóc promować przyczynę.

Korzyści zdrowotne wynikające z Podjęcie Bezmięsnej poniedziałek Lifestyle

Wycinanie mięso, nawet jeśli ita € ™ s tylko raz w tygodniu, może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób serca nawet o 19% według badań Harvard University. Zużycie i inny wędlin wykazano w badaniach naukowych, które zwiększają ryzyko zachorowania na cukrzycę. Ograniczania wydatków na spożycie tych mięs mogą ograniczyć to ryzyko, a także może przyczynić się do ograniczenia otyłości. Niektóre badania wykazały również związane spożyciem mięsa liczbie przypadków raka jelita grubego.

Oprócz korzyści zdrowotnych będzie można uzyskać z bezmięsne od czasu do czasu, istnieje wiele korzyści dla ziemi, w tym redukcji paliw kopalnych i wody Thatâ € ™ s wykorzystywane do podnoszenia zwierząt gospodarskich w odniesieniu do żywności.

Idąc Bezmięsnej ISNA € ™ t Enough

Wycinanie wyłącznie mięso wonâ € ™ t zaoferować żadnych istotnych korzyści dla zdrowia. Co można zastąpić mięso jest tak samo ważne. Orzechy, nasiona, ziarna wraz ze zwiększonym spożyciem owoców i warzyw zapewni dobrze zbilansowanej plan posiłków na dzień udać bezmięsne. Nie wspominając już, te dodane zielonych i owoców cytrusowych będzie zapakować duży cios dla systemu immunologicznego i ogólnego stanu zdrowia.

Posiłek bezmięsne poniedziałki Pomysły dla

Istnieje mnóstwo sposobów można zawierają alternatywy dla mięsa w planach posiłków. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie zdrowych produktów zastępczych mięsa youâ € ™ ll znaleźć w sekcji żywności zdrowia lokalnym sklepie spożywczym. Poszukaj hamburgery wegetariańskie, hot dogi, a nawet kiełbasy, które nie używają żadnych sztucznych aromatów lub dodatków. Wybranie produktu, który jest wykonany z organicznych składników, jeśli jest to możliwe.

Spróbuj chili wegetariańskie albo z puszki, lub złożyć swój ulubiony przepis w domu, zastępując mięso youâ € ™ d normalnie korzystać z udawanym produktu mięsnego ziemi lub niektórych gotowane soczewica. Oczywiście, można je łatwo na siebie i po prostu użyć dodatkowych fasoli zamiast mięsa.

Istnieje wiele potraw można utworzyć, że dona € ™ t wymagają zastąpienie mięsa. Spaghetti z pesto i sosem marinara jest smaczne, serwowane z odrobiną parmezanu i posypane świeżą bazylią. Zastanów grzyby farsz lub papryka z palonej kukurydza, brązowy ryż, ser cheddar i oliwek na południu odpust granicznego.

Na śniadanie, zboża lub płatki owsiane ze świeżych owoców są wielkie możliwości. Naleśniki, omlety, a nawet quiche są również dobrym wyborem. Obiad może być napełniania z ogromnym sałatka zwieńczona orzechy, świeże warzywa, grzankami i ulubionej opatrunku sparowanych z awokado i jajkiem sałatka kanapki na stronie. Można nawet znaleźć bezmięsne zamrożone posiłki, takie jak burritos i pizze Amyâ € ™ s, w sklepie spożywczym.