grsail.com

Beton Naprawa podłóg

Beton Naprawa podłóg

Dowiedz się, jak wykonać konkretne naprawy podłóg, aby utrzymać wygląd piwnicy lub garażu piętrze. Dokładne naprawy będzie zależeć od ogólnego stanu podłogi. Farby wysokiej jakości garaż piętro lub inne odpowiednie wykończenie stosowane po remoncie są kompletne jest również dobry pomysł, aby chronić powierzchnię podłogi.

Jak załatać dziurę

Zacznij usuwając luźne materiał wokół otworu za pomocą ślusarskiego lub murowane szlifowania twardego na wiertła. Przygotowanie boków otworu poprzez dno nieco większy niż otwór na powierzchni. Czy to poprzez fazowanie krawędzi od 15-20 stopni. Ponadto przygotować powierzchnię otworu poprzez zastosowanie spoiwa do wiązania z konkretną starego pędzlem.

Teraz można załatać dziurę za pomocą winyl wzmocniony łatanie związek i metalowej pacy. Kluczem do uzyskania dobrego patcha jest zastosowanie łatanie związku w warstwach. Postaraj się, aby każdą warstwę o jedną czwartą cala grubości i umożliwić każdemu do wyschnięcia na co najmniej 30 minut przed nałożeniem kolejnej. Pozwól góry każdej warstwy pozostają szorstkie więc następna warstwa będzie się wiązać z nim.

Ostatnia warstwa powinna być starannie wygładzić pacą metalową. Najlepiej tworzyć warstwę więc nieco wyższe od otaczającego betonową. W ten sposób można wrócić z kielnią, aby wtopić krawędzie i lepiej ukryć poprawkę.

Jak naprawić pęknięcia

Kroki, które należy wypełnić, aby naprawić pęknięcia są podobne do tych, które potrzebne do naprawy betonu otworów. Jedyną różnicą jest to praca prep należy wykonać przed rozpoczęciem, czy pęknięć jest szczególnie duży.

  • Zacznij usuwając luźne betonu za pomocą szczotki drucianej.
  • Za pomocą dłuta, aby Kąt cięcia zapewniające dno szczeliny jest nieco szerszy niż otwór pęknięć.
  • Zastosowanie wiązania kleju do wnętrza szczeliny, jak również po obydwu stronach szczeliny.
  • Duże, głębokie pęknięcia powinny być wypełnione piaskiem, pozostawiając tylko 1-1 / 2 cala szczeliny wypełnić betonem.
  • Za pomocą pacy do wypełnienia pęknięć z winylu wzmocnione łatanie związek, wtapiania krawędzi mieszać poprawkę.

Ostateczny betonu Naprawa podłóg: Odnawianie powierzchni betonu

Czasami istnieje wystarczająco dużo pęknięć lub niedoskonałości do zasług resurfację całą podłogę. Mimo, że jest więcej pracy prep udział, nawet ten konkretny sposób naprawy podłogi jest proste.

Przygotowanie podłogi

Zacznij usuwając wszelkie zanieczyszczenia lub luźny beton na podłodze i oczyścić ją dokładnie wodą i szczotką drucianą. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia podłogi.

Wtedy stosowanie kwasu solnego do etch betonu. Kwas solny można znaleźć w każdym Home Depot lub Ace Hardware i specyficznego rozcieńczenia wymagana będzie się różnić w zależności od zaleceń producenta. Należy nosić rękawice i przestrzegać wszystkich instrukcji bezpieczeństwa podczas pracy z kwasem solnym.

Gdy kwas solny został pozostawiony na odpowiednią długość czasu, przemyć betonowej podłodze dokładnie. Niech podłogi na sucho, dopóki nie jest wilgotne, nie mokre.

Zastosuj Materiały resurfację

Teraz, za pomocą wałka do malowania, zastosowanie konkretnego Klej naniesiony na podłogę. Możesz pracować w sekcjach, aby zakończyć resurfację stąd krok do przodu, w zależności od wielkości podłogi. Umożliwiają betonu klejenie do wyschnięcia aż lepka w dotyku.

Następnie zastosować Resurfacer z metalową pacą. Najlepszym resurfacers zawiera lateks, który działa jako składnika wiążącego. Wymieszać Resurfacer zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli pracujesz w sekcjach, wymieszać tylko tyle, aby pokryć odcinek, na którym pracujesz.

Zakończ Beton

Smooth to najlepiej jak można z metalową pacą. Następnie za pomocą pacy gumowej do dalszego wygładzania betonu. Czasami baseny wody na beton, jeśli pracowali przez jakiś czas. Zakończyć wszelkie prace robisz na tym punkcie, tak szybko jak to możliwe, powinno to nastąpić. Kontynuować pracę w ten sposób, aż całe piętro zostało powrócił. Jeśli pracujesz w sekcjach, należy sfazować krawędzie starannie razem, aby uniknąć szwów. Jeśli pracujesz na piętrze, które ma złącza sterowania występuje, należy zauważyć je na powierzchni betonu z kołka podczas pracy.

Kilka Uwagi końcowe

Praca z betonu jest często trudne dla pierwszy raz. Wielu ludzi zapomina, że ​​beton nie wysusza; Cement wytwarza się reakcję chemiczną, która powoduje, że materiał do utwardzenia. Jest to niezbędne, aby pamiętać, aby można było usunąć nadmiar betonu ze swoimi narzędziami.

Ważne jest również, aby skutecznie działać, ale na tyle powoli, dzięki czemu można wygenerować wykończenie pragnienie. Jeśli rozważasz nawierzchni podłogi, należy rozważyć robi kilka mniejszych konkretnych projektów, aby zdobyć zaufanie i umiejętności, aby ukończyć większy projekt.