grsail.com

Bengal Cat Hodowca Wywiad

Bengal Cat Hodowca Wywiad


Koty bengalskie są piękne, egzotyczne, jak i wybuchowo popularne jak dość nowa rasa może być. Ponieważ zostały one zdobywając tyle uwagi, zwłaszcza z ich właścicielami sławna, Zakład Logiki Stosowanej, że to czas, aby szukać w Bengal cat hodowcy i dowiedzieć się o nich więcej.

Poznaj Alisa Coffey, hodowca i miłośnik Belrouge Bengal Bengals. Alisa zgodził się usiąść i odpowiedzieć na nasze pytania spalania o najbardziej niezwykłych rasy.

Rozmowa z Bengal Cat Hodowca

Alisa, należy dokładnie wyjaśnić, co koty bengalskie są z korzyścią dla wszelkich czytelników, którzy nie są zaznajomieni z tej rasy?

Kot bengalski jest hybrydą pochodzi od jej pięknej dzikiej przodka, w Felis bengalensis lub "Asian Leopard Cat". Zostali powołani salonie Leopards do egzotycznego piękna i ruchu przynoszą do środowiska domowego. Długie nogi, uderzając w bengalski wzory i eleganckie kroku przypominają nam o wiele większego dzikiego kota, ale są w pełni udomowione rasy z najmilszy osobowości. Są inteligentne, społecznych, energiczny i zabawny.

Jak można to porównać do średniej domu kota?

Bengal Cat Hodowca Wywiad

Przeciętny dom kotów może być gotowi, aby dać kotek pocałunek czy dwa, biegać po piłkę i skakać złapać zabawkę, ale Bengals są gwiazdkowe movie koty dom. Dają pocałunki kitty w nadmiernych ilościach, grać pobrać i skakać nawet 6 metrów w powietrzu złapać zabawkę. Nasz rekord dom jest 6 stóp 8 cali!

Bengals nie są dużo większe niż w typowym domu kota, począwszy od 12-15 funtów dla kobiet i 15-18 kg dla mężczyzn, ale są czasem znacznie dłużej. Mogą wytrzymać godzin stymulacji bez konieczności drzemkę kotek.

Słyszałem je nazywa kota kochanek psa. Znasz drogę pies przychodzi do ciebie z ich ulubioną zabawkę powiedzieć: "Hej, chodźmy play"? Bengals zrobić to samo. Cokolwiek szkolić je zrobić staje się częścią ich osobowości.

Kiedy mój budzik gaśnie na 7:00, mogę się spodziewać pocałunki Kitty i co najmniej jedna zabawka na pociągnięcie go do mnie, aby rozpocząć dzień. Jeśli wziąć na spacer 15:00 są gotowi iść z tobą. Gra pobrać w basenie? To realna możliwość, że będą one do Ciebie dołączyć. Biorąc prysznic? Możesz być zagwarantowana gościa, jeśli nie pamiętam, aby zamknąć drzwi; wyłączenie to nie wystarczy, ponieważ są one doskonałe ślusarzy.

Od Bengals były pierwotnie hodowane z dzikiego stada, czy są jakieś problemy z tym temperamentu rasy?

Nie Czasami ludzie będą wołać do nowych Bengal właścicieli "Kupujecie dzikiego kota!" To po prostu nie jest to przypadek! Linie bengalskie są starannie wybrane, aby zapewnić najbardziej kochający, lojalny, energiczny i entuzjastyczny kitty kiedykolwiek grasują dywan salonu. Kiedy przyjeżdża na nie "Och, kot jest gdzieś z tyłu". Bengal jest pierwszy witam was w drzwiach, tam towarzyski. Podczas gdy oni są lojalni wobec swoich właścicieli, są bardzo gościnni dla swoich gości.

One również doskonałe koty terapii. Dla kogoś, kto jest trudny czas rozpoczęciem ich dzień, pocałunek na nosie może być tylko to, czego potrzebujesz! Nasze Belrouge Bengals mają dość regularny harmonogram. Gdy włączy się alarm, że są tam przez łóżku próbuje cię obudzić.

Koty bengalskie upewnić się rozprzestrzeniać całą miłość, mają one po całej rodziny. Jeśli pytamy, gdzie jeden z kotów spędził noc, wszyscy możemy być zagwarantowane zawołać, że kot spał z nami. W pewnym momencie w nocy, on / ona była jedną z nas, upewniając się, że każdy z nas ma własny kawałek Bengal miłości.

Opowiedz nam trochę o swoim doświadczeniu jako kot bengalski hodowcy.

Bengal Cat Hodowca Wywiad

Moja ulubiona część jest kot bengalski hodowca jest oglądanie królowe matczyne instynkty ich przejęcia. Oczyszczają swoje nowe dzieci, kocham je i nauczyć je grać. Mamy szufladę, gdzie trzymamy wszystkie nasze zabawki Kitty. Wszystkie mam wiedzieć, gdzie to jest; łatwo jest wyczuć powiew z kocimiętki.

Kiedy ich dzieci są około tygodnia życia, matek idź i zabawki dla swoich dzieci z szuflady. Wszystkie myszy zabawki dwanaście, świecą w ciemności kulki, że Catnip nadziewane marchew i serca, teasery foliowe, teasery piór, ogon, a nawet Nacinacze Chaser laserowe wszystkie dostarczane są przez mamę do obszaru kotek narodzin. Moje córki i śmieję się, ile każda mama jest gotowy do gry, podczas gdy dzieci są po prostu otwierając oczy.

Uwielbiam także poznawać nowych właścicieli i mówić o Bengals z nimi. Wiele osób nigdy nie mieli okazję zobaczyć Bengal osobiście, a my się do wprowadzenia ich do hodowli. Oni zawsze są zaskoczeni coś. Słyszymy komentarze typu:

 • "Spójrz na sposób ich zaledwie jak lampart."
 • "Och, to wygląda jak dziki kot, ale to jest tak słodkie."
 • "To jest tak miękki, że jest jak norki."
 • "Nie wierzę, że pochodzą one prawo do mnie".

Ludzie są zaskoczeni sposób te koty pozwoli nam utrzymać je na plecach jak dzieci i zacierają dostrzeżone brzuszki. Kilka tygodni temu byłem pokazując nowego właściciela, jak przycinać paznokcie swojego kociaka i zasnął w moich rękach. To jest tak zabawne, aby wprowadzić nasze koty do ludzi.

Oczywiście są wyzwania; Hodowca musi wiedzieć trochę o narodzin, aby pomóc mamie, jeśli ma trudności. Często dostosować nasze plany przyjmowania do narodzin. Ja po prostu nienawidzę ich zostawić w trakcie tego.

Mamy ekran naszym klientom staramy się upewnić, że będą dobrze dopasowane do jednego z naszych Bengals, ale pozwalając kocięta przejść do nowych domów może być trudne. Nie ma zwykle co najmniej kilka z każdego miotu, że kradną nasze serca. Na szczęście, mamy, aby zobaczyć większość z nich ponownie, albo na pokazach, na zdjęciach lub w mieście.

Chcemy cieszyć hodowli i chcemy wszystkich naszych kociąt, aby znaleźć nowe domy przed ich młodzież, więc nie rozmnażają się miot po miocie. W rzeczywistości, zapisz się do kodeksu etyki, który podkreśla dyskryminacji hodowla opiera się na silnej dowodów na znalezieniu odpowiednich domów dla kociąt, a także zapewnienie dobrego stanu zdrowia, stabilny temperament, inteligencję i pożądany wygląd. Oznacza to, że naprawdę trzeba używać listę oczekujących do planowania przyszłych miotów.

W swojej ocenie, jest rasa zyskuje popularność?

Są to prawdopodobnie najbardziej popularne wystawie w USA teraz. Bengal jest reprezentowana w dowolnym kot TICA show, i to prawdopodobnie większość.

Wiele bardzo znanych ludzi właścicielem je i przenosić je po mieście w workach domowych, na smyczy, a na ramionach. To doniesienia, że ​​Paris Hilton, Leila Ali, Pana Jonathana Archera, Ross, Kevin Bacon i dziewczyną Hugh Granta Jemima Kahan są wszyscy właściciele kotów Bengal.

Bengals znajdują się z przodu kot torby żywności, na kota ściółki i reklamy w prasie. Mam nowych klientów, którzy mówią mi, że widział Bengal spaceru wokół na smyczy, a teraz muszą mieć. Bengals są zdecydowanie gwiazdki.

Bengal Cat Hodowca Wywiad

Opowiedz nam o śniegu Bengals.

Istnieją trzy różne rodzaje śniegu Bengals:

 • Lynx Point Seal śniegu bengalskich
 • Seal Sepia śnieżne bengalskich
 • Seal Mink śnieżne bengalskich

Przypomina wielkie śnieżne lamparty, Seal Lynx punkt śniegi były pierwsze śniegi, że hodowcy zaczęli rozwijać. Lynx Punkt niesie gen recesywny kolorowy punkt, który pochodzi z kotów syjamskich. Rodzą się z uderzające niebieskie oczy, które utrzymują się nawet jako dorośli. Jest to jedyny rodzaj Bengalu z niebieskimi oczami.

W późnych latach osiemdziesiątych, kot birmański został wprowadzony do niektórych liniach kotów bengalskich. Ten wyprodukowany linię ciemniejszych Śnieżnej, norek Seal oraz Seal Sepia, który jest najciemniej śniegu.

Śniegi są bardzo piękne, ale są one tylko jednym z kolorów Bengals. Jest artykuł na mojej stronie internetowej, że idzie do bardziej szczegółowo o Śnieżnej i jak je odróżnić. Jednym z nowszych rzeczy dostępnych w UC Davis jest badanie DNA, które jest dobrym sposobem, aby sprawdzić rodzaj i pochodzenie.

Wszystkie nasze koty bengalskie, w tym naszych Śnieżnej, pochodzą z linii Najwyższy Wielki Championship. Mamy wiele badań przesiewowych, aby pozbyć się cech, które nie myśleć powinny być przekazane, a naprawdę wzmocnić dobre cechy, które widzimy pojawiające się zrobić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z długim atletycznej budowy, podpuchnięte klocki whiskers i znaczącą brodę, że nasze koty mają.

Jaki jest średni przedział cenowy dla kociaka Bengal?

Ceny mogą być na całym pokładzie dla tej szybko rozwijającej się rasy. W 1998 roku fundacja Bengal był sprzedawany w Anglii ponad $ 40,000.00. To był rekord świata za najdroższą kot kiedykolwiek sprzedany. Czas uczynił ceny trochę bardziej rozsądne i znacznie różni się w zależności od rodzaju i jakości kotka chcesz. Ładne pokaż jakości kot będzie prawdopodobnie uruchomić 2,500.00 $ - 5.000,00 dolarów lub nawet więcej. Ceny Pet uruchomić 650,00 dolarów na low end do około $ 1,250.00 za bardzo miły zwierzaka. Rzeczą do zapamiętania jest to, że zazwyczaj dostajesz to za co płacisz. Za zwierzę, które jest zdrowe, dobrze wychowany i dobrze uspołecznione, $ 1,000.00 powinno załatwić sprawę.

Jakie rady masz dla każdego, kto rozważa wniesienie Bengal w jego / jej życia?

Bengal Cat Hodowca Wywiad

 • Bądź pewien, że to niby kot, który chcesz. Nie kupuj pod wpływem impulsu. Bengals są piękne, ale nie są akcesoria.
 • Odwiedź hodowlę i spotkać kota w osobę, jeśli w ogóle możliwe. Będzie to nowy członek rodziny.
 • Wybierz dobry hodowca. Istnieje kilka wskazówek na mojej stronie o tym, jak to zrobić.
 • Znajdź czas i trochę czasu wprowadzenia kota do domu we właściwy sposób. Witamy je jak nowe dziecko, z miłości, uwagi i zabawek.
 • Śledź wytyczne hodowcy do karmienia, zdrowia i kształcenia, tak że kociak będzie zdrowe i mają dobre nawyki. Cokolwiek im to trenować będą chcieli zrobić, bo chcą być częścią twojego życia.

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej na temat kotów bengalskich, odwiedź Alisa na:

 • Belrouge Bengals