grsail.com

Bebo Proxy strony

Bebo Proxy strony
Bebo strony proxy może zamaskować swoją tożsamość

Strona proxy Bebo pozwala użytkownikom na dostęp do sieci mediów społecznościowych z obszarów, gdzie został zablokowany. Strony proxy się wydawać, użytkownik odwiedza stronę z czegoś innego, niż gdy jest on w rzeczywistości znajduje się, dając dostęp do stron, które mogą być blokowane przez sieć.

O Bebo

Bebo, co jest skrótem od "blog wcześnie, blog często" został uruchomiony w 2005 roku został sprzedany kilka razy i jest obecnie własnością Criterion Capital Partners, którzy zakupili sieci od AOL w 2008 roku.

Bebo korzysta wiele wspólnych cech, w tym sieci społecznościowych i udostępnianie wideo zdjęcie, dodawanie przyjaciół, i wysyłania wiadomości zarówno publicznych, jak i prywatnych. Bebo każdy profil składa się z listy znajomych i sekcji wiadomości. Możesz również dodać quizy, korzystać z różnych komunikatorów, a także zarządzać lub dołączyć do grup za pośrednictwem serwisu.

Dlaczego Bebo może być zablokowana

Jeśli szukasz witryny proxy Bebo, są szanse, że sieć jest zablokowane, gdzie mieszkasz, iść do szkoły lub pracy. Bebo i innych serwisów społecznościowych często są zablokowane, ponieważ na ogół są one rozpraszać i czasochłonne, gdy członkowie się podłączyć na nich.

Niektóre powody blokowania Bebo mogą obejmować:

  • Szkoły ograniczające dostęp do utrzymania studentów koncentruje się na pracy domowej
  • Stanowisko pracy ograniczenia ochronę pracowników przed marnowania czasu firmy
  • Rodzice pełniące funkcje kontroli rodzicielskiej, aby utrzymać dzieci z środowisk nieuregulowanych w Internecie
  • Rządy doświadcza protestów i powstań, które chcesz zachować informacje i zdjęcia z ich regionów rozprzestrzenianiu się do mediów

Chociaż istnieje wiele sposobów, aby zablokować stronę z sieci lub pojedynczego komputera, za pomocą witryny proxy może obejść kilka z nich.

Jak korzystać z witryny Proxy Bebo

Strona proxy pozwala odwiedzić każde miejsce, które zostały zablokowany przez co wydaje się, jeśli odwiedzasz z innego miejsca. Strona lub program sprawia, że ​​wydaje się jak jesteś naprawdę w innym miejscu - taki, który jest dozwolony dostęp do strony, którą chcesz odwiedzić, która w tym przypadku jest Bebo.

Serwer proxy pozwala zamaskować swój aktualny adres IP i przydziela Ci tymczasowy jeden. Aby korzystać z serwera proxy dla Bebo, najpierw odwiedź witrynę proxy, a następnie wpisać URL Bebo, który jest http://bebo.com. Chociaż wygląda na to, że jesteś wtedy w stanie uzyskać dostęp do witryny siebie, jesteś rzeczywiście się tam za pośrednictwem serwera proxy.

Zagrożenia w Korzystanie z witryny Proxy

Jak wiele rzeczy w Internecie, z wykorzystaniem stron proxy może być ryzykowne. Oto kilka powodów.

  • Możesz nadal zablokowane - Chociaż nikt nie złapie się, że jesteś wizyty Bebo, trafia do witryny proxy będzie założyć czujnym administratora sieci. Gdy administrator połowów na, strona proxy sama zostanie zablokowana.
  • Twój adres IP jest na płycie z serwisu proxy - Pewnie, że odwiedzasz Bebo pod płaszczykiem tajemnicy, ale strona proxy używasz będzie mieć zapis adresu IP. Jeśli zdecydujesz się na spróbować hacking lub innej nielegalnej działalności, można złapać.
  • Pobieranie może być niebezpieczne - Niektóre strony proxy poprosi, aby pobrać program do korzystania z ich usług. Programy te będą wykrywane przez administratorów i może być wstecz do Ciebie. Mogą one również zawierać malware, adware, a nawet wirusów.

Witryny proxy dla Bebo

Istnieją witryn proxy, aby można było uzyskać dostęp do zablokowanej strony internetowej z komputera w dowolnym miejscu, ale niektóre z nich reklamować, że są one idealne do zwiedzania Bebo. Oto kilka z nich można spróbować.

  • Bebooxy
  • Odwołuje Me Bezpłatne
  • DaProxy

Możesz także spróbować witryn z listy dostępnych serwerów proxy, jak te z StumbleUpon.

Czy warto korzystać z witryny Proxy?

To z pewnością zrozumiałe, że możesz ominąć ograniczenia aby odwiedzić swoje ulubione strony internetowe i sieci. Brać pod uwagę ryzyko, czy martwisz się złapać lub zainfekowania komputera wirusem. W niektórych przypadkach, takich jak kraje, gdzie gwałtowne protesty muszą być udokumentowane, to może być wart ryzyka. Z drugiej strony, jeśli jesteś po prostu zdenerwowany, że twoi rodzice nie odrywa Was z Bebo, może warto rozważyć.