grsail.com

Bateria Obsługiwany Świece stożkowe

Bateria Obsługiwany Świece stożkowe


Jeśli nie podoba się myśl o płomienia, zasilane z baterii Świece stożkowe może być tylko rozwiązanie do Twoich potrzeb oświetleniowych.

Światło świec jest wspaniały do ​​dodawania atmosferę i klimat w pomieszczeniu lub w ogrodzie. Jednak dla wielu osób, to nie tylko realną opcją. Zapalone świece mogą być zagrożenie bezpieczeństwa. Jeśli masz zwierzęta, mogą nieświadomie uderzać na świeczkę i jego wywrócenia. Wiatr może spowodować świeca się tlić. Małe dzieci mogą również myć przed świeca i palić się i złapać ich ubrania wysiąść. Obawy te przestały wiele rodzin z użyciem świec. Na szczęście jest doskonałą alternatywą dostępny. Wiele osób zwraca się do akumulatora działa świece jak akcentami bezpiecznych i atrakcyjnych domu.

Jakie są na baterie Świece stożkowe?

W przeciwieństwie do tradycyjnych Świece stożkowe, które są tworzone z wosku i knota, świece do święcenia na baterie wykonane są z tworzywa sztucznego lub szkła. Świeca na baterie jest wyglądać jak tradycyjnych świec, ale płomień jest zastąpiony baterii działa światło. Niektóre świece baterii mają migotliwe światło, które odwzorowuje ruch naturalny płomienia.

Taper baterii świece są idealne do wielu celów. Są idealne do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Świece te są często używane do dekoracji domu na Boże Narodzenie lub dodać świąteczną atmosferę na stół. Akumulator Taper obsługiwane świece nie są wykonane z wosku i nie topi. W związku z tym, nie ma potrzeby martwić się o roztopionego wosku upuszczenie na meble lub meble.

Wskazówki dotyczące korzystania Zasilanie bateryjne Świece

Zasilanie bateryjne świece nie ma żadnych przewodów. Fakt, że przypominają tradycyjne świece oznacza również, że można je stosować w świeczników. Świece uciekł standardowych baterii wielkości. Baterie daje wiele godzin użytkowania, ponieważ niektórzy producenci cytując czas pracy ponad 400 godzin od jednego zestawu baterii.

Istnieje wiele miejsc, gdzie prowadzone lub baterii bezpłomieniowe świeca byłaby idealną alternatywą dla tradycyjnych świec. Należą do nich:

  • Strony - świece baterii są bezpieczniejsze w użyciu na imprezach, ponieważ są one mniej narażone na zagrożenie pożarowe, jeżeli są przewracane. Są one szczególnie dobrze nadaje się do strony, gdzie jest dużo tańca i małych dzieci.
  • Zamkniętych pomieszczeniach - Nawet najbardziej efektywne konwencjonalne świeca wygeneruje jakiś dym. Może to atmosfera nieprzyjemne w zamkniętej przestrzeni. Zasilanie bateryjne stożkowe świece nie wydzielają dymu, a zatem są dobrą alternatywą dla stosowania w małych pomieszczeniach lub pomieszczeniach zamkniętych.
  • Obszary bez opieki - świece baterii nie muszą być nadzorowane i może być pozostawiony bez nadzoru na czas. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku na Boże Narodzenie, kiedy można "oświetlone" i umieszczony w oknie bez obawy o nich jest zagrożenie pożarowe.
  • Dorm korzystania - Wiele pokoje wieloosobowe wyglądać świetnie ze świecą lub dwa. Jednakże, tradycyjne świece są często zabronione. Zasilanie bateryjne świece mogą być używane bezpiecznie.

Zakup akumulatorów Świece stożkowe

Wiele sklepów sprzedaje szeroką gamę stożkowych akumulatora świec. Niektóre sklepy, które oferują dobry wybór to:

  • Rozwiązania - przełącza Świeca się i wyłącza się automatycznie, a baterie wystarczają na ponad 50 dni stosowania.
  • Oriental Trading - Firma oferuje szereg Bezpłomieniową świece stożkowe, w tym w wersji Halloween.
  • Plowhearth - Parapety Świeca ma to czujników światła, co oznacza, że ​​już o zmierzchu i wyłącza o świcie.


Akumulator Świece stożkowe oferują doskonałą okazję cieszyć świec i światło świec bez obawy związane z otwartym płomieniem ci. Oferują one wszystkie korzyści z żadnym z bałaganem!