grsail.com

Basen: O Basen Grzejniki Porady

BTU Dla Ciebie

Możesz zrobić mnóstwo badań, ale kiedy przychodzi do wyboru idealne odżywka rozmiar powietrza do mieszkania nie ma jednej cookie cutter odpowiedź. Nie ma magicznej formuły. Prawdopodobnie można dowiedzieć, co się najlepiej w oparciu o wielkości pokoju, ale inne czynniki mogą zrobić to założenie trochę ryzyko. To podobna sytuacja, gdy kupujesz grzejnik basen. Nawet do jednostek (zarówno mierzone są w BTU-brytyjskich jednostkach cieplnych).

Niezależnie od wielkości i miejsca, inne czynniki sprawiają, że trudno paznokci dokładne liczby. Rzeczy, jak to, co będzie jak pogoda, średnie temperatury w nocy, i bezpośrednie działanie promieni słonecznych mogą wnieść wpływ przy wyborze grzejnika basen. Najlepiej jest porozmawiać z wykonawcą z Twoim obszarem ich zgadywania będzie prawdopodobnie o wiele bliżej, czego naprawdę potrzebujesz.

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo

Matka Natura dostarczyła wiele prezenty dla nas. Tlenu, wody, i soczyste żywności prosto z drzewa są w zasięgu ręki. Matka Natura może nawet dodać trochę promień słońca, jeśli chodzi o baseny.

Słońce jest najpotężniejszą energią nasza planeta korzysta. Tak więc, jeśli jeszcze nie zostały zaprojektowane puli, oto kilka informacji, które mogą pomóc Ci grzejnik basen za darmo: Upewnij się, że Sam basen nie jest w cieniu, a to, że ma pełny wgląd w słońcu, jeśli Słońce uderza z południowej i południowo-zachodniej punktu pula powinna nagrzewa się ładnie.

* Należy pamiętać, że jeśli masz nad nim cień twój basen nie nagrzewa się tak szybko. Ponadto, dni, które są zachmurzenie będzie utrudniać ogrzewanie.

Duża wysokość Basen Grzejniki

Choć większość ludzi nie odgadnie, wysokość może mieć duży wpływ na funkcjonowanie ogrzewania basenu. Na wysokości ponad 2000 metrów, wiele typów grzejników basen wykazują zmniejszoną wydajność. Niektórzy mogą dobrze funkcjonować przestaje w ogóle.
Na szczęście, nie jesteśmy skazani na chłodny basen tylko dlatego, że mieszkają w podwyższonej powierzchni. Grzejniki są basen zaprojektowane do użytku na większych wysokościach, jak również te, które mogą być przekształcone do użytku na większych wysokościach. Dyskutuj opcje z wiedzą sprzedawcy, jeśli mieszkasz na wysokości ponad 2000 metrów.

Energooszczędny Pool Grzejniki

Wiele właściciele basenów znajdują się poszukiwanie sposobów, aby działanie ich basenów bardziej opłacalne. Jeśli mają nadzieję zrobić to samo, zacznij od rozważa sposoby obniżenia kosztów energii z ogrzewania swój basen. Instalacja słoneczna grzejnik basen jest jednym ze sposobów na zmniejszenie rachunków za energię.
Solar grzejniki basen wykorzystać moc słońca do podgrzewania wody w basenie. W porównaniu z innymi grzejniki basen, podgrzewacze solarne kosztuje mniej w ujęciu rocznym. Podgrzewacze solarne są również bardziej przyjazne dla Ziemi. Co więcej, mają tendencję do zaoferowania większą trwałość w porównaniu do podgrzewaczy gazowych i pomp ciepła.

Co znajduje się Wielki O Gazu?

Twój basen i grill są dużo bliżej niż myślisz. Jeśli chodzi o gotowanie hamburgery lub dokonania steki trzask większość woli gazu na węgiel (przede wszystkim ze względu na łatwość). Na koniec dnia, wszystko co musisz zrobić, to wyłączyć zbiornik i gotowe, nie ma obaw o utylizacji lawy węgli. To samo, które jest dobre na temat grilla jest również dobre dla basenu!

Oto krótka wskazówka pływanie grzejniki basen: basen Grzejniki gazowe są jednym z bardziej popularnych grzejników basen na rynku (w tym ze względu na fakt, że koszt paliwa jest niski). Możesz wypełnić swój gazowy podgrzewacz up z propan lub gaz ziemny. Plus, grzejniki gazowe podgrzać wodę bardzo szybko ze względu na ich używać otwartego ognia (nie wspominając, że są cinch w obsłudze).

Inne Wybory Hot ogrzewanie

Dzięki dobrym ole Ben Franklin i jego latawca mamy elektryczności w naszym życiu. Energia elektryczna jest łatwa alternatywa dla spalania paliwa. Z pstryknięciem przełącznika można włączyć coraz więcej urządzeń (takich jak samochody, a nawet grzejników basen).

Grzejniki Basen działa podobnie do pieca elektrycznego. Elektrycznej nagrzewa się cewkę, która z kolei podgrzewa wodę. W przeważającej części takie grzejniki są tańsze niż zakup ich odpowiedniki gazu. Jednak płacąc rachunek za energię elektryczną jest średnio droższe niż napełniania zbiornika z propanem. Tak więc, w dłuższej perspektywie piecykiem gazowym pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy.

* Jeśli szukasz szybkości ogrzewania, energii elektrycznej nie pasuje do ognia gazu.

Gaz idzie o dowolnym rozmiarze

Myśląc o pływanie grzejniki basen, utrzymać wielkość pamiętać. Rozmiar jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o wybór odzieży lub butów. Wyobraź sobie sobie gigantyczne buty, jeśli masz petite stopy. Chcesz wyglądać byłbyś gotów wyjść z samochodu mini-clown i squirt Seltzer. Rozmiar jest również bardzo ważne przy wyborze grzejników basen gazu (tylko rozmiar nie ma do czynienia z przestrzenią grzejnika, ale w rzeczywistości sposób piecyk gazowy nagrzewa). Masz 3 możliwości przy wyborze grzejnika:

• Metoda Konwencja: To jest, gdy duża płomień stale podgrzewa strumień wolnorotującymi wody. To idzie z wielkim małych basenów i kąpielisk.

• Grzejniki Tank: To używa małego płomienia do podgrzewania większą objętość wody. Choć jest to dość opłacalne, brakuje energii do chłodniejszych strefach klimatycznych.

• Coil lub Flash Grzejniki: Może pracować w dowolnym rozmiarze lub w basenie spa. Zasadniczo, duży płomień szybko się nagrzewa, co cewka nagrzewa się małą, szybko poruszających się strumień wody. Chociaż może to się rozgrzać dowolny rozmiar wody dość szybko to nie spalić dużo paliwa.

* Upewnij się, czy myślisz o wyborze kuchenki gazowej, czy też myśleć o wielkości basenu.