grsail.com

Banan

Banan

Banan (Musa) - Te drobne rośliny tropikalne są widoczne w naszych parkach w okresie letnim, a rzadziej w prywatnych ogrodach.

W parków w Londynie, Musas, zwłaszcza te mniejsze, często pogrążony w ziemi w doniczkach w okresie letnim, ale te większe są posadzone. Gdy są one podnoszone na jesieni, a te w doniczkach są przechowywane w pomieszczeniach, ale duże są podnoszone z małymi kulkami z ziemi i umieszczano na półce w pomieszczeniach o temperaturze nie niższej niż 45 ° C. Oto one układane na swoich stronach, ich liście trzymane blisko siebie, i pozostają przez całą zimę, tylko macie przerzuconą przez korzenie.

Luty korzenie badane sadzone w rowach i poddano podwyższonej temperaturze, kiedy nowe korzenie szybko tworzą się i zaczynają ponownie rosnąć. W czerwcu, po czym stopniowo ewoluował, liście są skrępowany, rośliny są podnoszone z tak dobrych piłek, jak to możliwe, i umieszcza w swoich kwartałach letnich.

M. Ensete jest rodzajem ogólnie stosuje się w powietrzu, w formie jest jednym z najbardziej szlachetnych roślin. Każdy z ciepłym domu może go rozwijać, a gdy posadzone w czerwcu, w głębokim, ciepłym, żyznej glebie i osłoniętym miejscu, to będzie dobrze rosną w okresie letnim; takie przynajmniej jest nasze doświadczenie w Londynie i powiatach domu, ale takie rośliny przetargowe należy zawsze mieć ograniczone zastosowanie w Anglii. M. basjoo, wdzięku japoński gatunek, który ma jakieś pretensje do wytrzymałość, był sądzony w zakładzie otwarte, ale to nie wystarczy, odporne na nasze zimy wyjątkiem południa.


Jesteś tutaj: >> Banana Ogród Zakład Logiki Stosowanej (Musa)
<< Muhlenbeckia Szafirek (Muscari) >>