grsail.com

Bald Cypress Bonsai

Bald Cypress Bonsai
Miniaturowy las

Bald Cypress bonsai jest doskonałym wyborem dla tych, nowy w sztuce bonsai. Można kupić startowe drzew lub, jeśli masz trochę doświadczenia, za pomocą małego drzewa pozyskanego z natury. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewny satysfakcjonującej hobby, który połączy cię do natury w sposób, nigdy nie wyobrażałem.

Wybór Bald Cypress

Gdy już zdecydujesz się wyhodować bonsai Bald Cypress, musisz zdecydować, jak ją osiągnąć. Czy chcesz zacząć od początku z siewu zebranych z natury? Czy raczej zacząć drzewa rozrusznika, który jest już na dobrej drodze do stania się piękne dzieło sztuki? Oto kilka informacji, które mogą pomóc Ci podjąć decyzję.

Drzewo z Natury

Jeśli planujesz naprawdę zacząć od podstaw, można wybrać drzewo czujesz się najlepiej kształtować w dzieło sztuki. Bald Cypress znajduje się obficie w południowej części Stanów Zjednoczonych, więc umieszczenie jednego w środowisku naturalnym może być dość proste. Jeśli mieszkasz w obszarze, który nie jest typowe dla tego drzewa rosną, lub jeśli po prostu nie można znaleźć dobre próbki, można również sprawdzić lokalne szkółki i centra ogrodnicze, aby znaleźć młodych drzewa, który spełni Twoje potrzeby.

Spójrz na drzewo z stożkowym bagażniku. Wysoki, młody drzewo jest w porządku tak długo, jak masz jakieś pojęcie o jak zacząć proces cięcia. Najlepiej, należy kupić lub zbiorów drzewa późną zimą lub wczesną jesienią, tak to będzie w stanie uśpienia, kiedy wykonać pierwszy bagażnika kotlet.

Pierwszy Cut

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie do cięcia drzewa, należy użyć formuły wysokością będzie sześć razy większa od szerokości podstawy. Może się wydawać, że usuwasz wszystkie wzrostu drzewa, ale nie obawiać. Drzewo Cypress będzie pączek się energicznie, choć może to potrwać dłużej niż inne drzewa. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, a zobaczysz, że warto wait.You będzie musiała wyciąć korzenie kranu i wykończenia reszty korzeni w tym czasie. Po dokonaniu cięć, zasadzić drzewo z powrotem w jego oryginalnym puli. Wymagać to będzie około dwóch lat starannej pielęgnacji i przycinania zanim może przejść do puli bonsai.

Drzewa Starter

Możesz zaoszczędzić trochę czasu, jeśli zakup startera drzew. Będzie to również wyeliminowanie lęku związanego z dokonywania tych pierwszych cięć, jeśli masz małe doświadczenie z bonsai. Drzewa starterowe można zakupić pojedynczo lub w grupach.

Grupa może być wykorzystywane do tworzenia miniaturowego krajobrazu. Sadzić je przypominać Podstawka Bald Cypress sposób występujące w przyrodzie: okrągły stojak, który pojawia się jak kopiec z wyższych drzew w centrum i mniejszych drzew wokół zewnątrz.

Jedno miejsce do zakupu tych przystawek jest Bonsai-Mart. Chociaż jesteś tam spojrzeć na resztę ekwipunku dostaw bonsai.

Pielęgnacja Bald Cypress Bonsai

Woda

Bald Cypress bonsai woli być w mokrych, bagnistym gruncie. Możesz podać ten trzymając garnek wypełniony niemal do obręczy garnka jest z wodą. Użyj podlewania może symulować deszcz i wodę z nad drzewem, tak robi się mokry wraz z ziemi się znajduje. W czasie gorących letnich miesięcy może się okazać, że trzeba ją podlewać nawet dwa razy dziennie.

Światło i nawozów

Ten rodzaj drzewa preferuje pełne słońce i, jak większość bonsai, robi najlepiej, gdy jest trzymane na zewnątrz. To jest drzewo po wszystkim, nawet jeśli jest w miniaturze. To może tolerować bycia w domu, ale na zewnątrz to naprawdę rozwijać.

Spodziewać się nawozić co tydzień swoją bonsai drzewa na wiosnę. Pod koniec lata przez jesienią trzeba będzie zmniejszyć nawożenie się co dwa tygodnie. Ponieważ zbliża się zima nie będzie trzeba nawóz, jak drzewo idzie w uśpieniu aż do następnej wiosny. Użyj zrównoważony (10.10.10) nawóz, aby zapewnić odpowiednie składniki odżywcze.

Dowiedz się więcej

Sztuki bonsai jest bardzo skomplikowane i niemożliwe, aby uczyć się w jednym krótkim artykule. Jeśli chcesz realizować swoje hobby, to jest bardzo satysfakcjonujące, ale wymaga cierpliwości, jak drzewa podjąć lat wzrośnie do ostatecznej postaci i potrzebują stałej opieki.

Książki o bonsai są koniecznością, aby odnieść sukces. Oto kilka na początek:

  • Począwszy Bonsai daje wszelkie podstawy, aby zacząć w tym hobby.
  • Kompletna Księga Bonsai to kolejny fantastyczny zasobów.
  • Bonsai Podstawy to doskonały przewodnik krok po kroku do tej formy wzbogacenia sztuki.