grsail.com

Awokado organiczne w Kalifornii

Awokado organiczne w Kalifornii
Awokado Organiczne California są zdrowe i pyszne wybór.

Awokado organiczne w Kalifornii stanowią rosnący trend w branży ekologicznej produkują. W roku 2004 areał awokado organicznych było nieco ponad 2000, ale ta kwota rośnie cały czas, jak więcej ludzi widzi korzyści z żywności ekologicznej.

Rodzaje organicznych Awokado w Kalifornii

Istnieje rzeczywiście siedem różnych odmian awokado uprawianych w Kalifornii, zgodnie z California Avocado Komisji. Awokado Hass stanowią 95 procent wszystkich awokado uprawianych, ale powinno być możliwe, aby wszystkie z tych odmian uprawianych organicznie, w zależności od pory roku:

 • Boczek: w środku zimy, średnich
 • Fuerte: późną jesienią przez wiosnę, średnich i dużych
 • Gwen: większość roku, średnie i duże
 • Hass: cały rok, różne rozmiary
 • Baranek Hass: latem do połowy jesieni, duży
 • Pinkerton: na początku zimy przez wiosnę, duże z małym nasion
 • Reed: latem i wczesną jesienią, duże i okrągłe
 • Zutano: jesień i wczesna zima, średnie i duże, żółto-zieloną skórę

Wszystkie awokado mają kremowy miąższ oraz maślany smak prawie. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu Kalifornii może nie być w stanie uzyskać sezonowych odmian awokado organicznych, ale powinieneś być w stanie znaleźć organiczne awokado Hass z Kalifornii przez cały rok w lokalnym sklepie spożywczym organicznego.

Charakterystyka Kalifornii Awokado

Istnieje awokado organiczne, które nie są uprawiane w Kalifornii, ale Kalifornia wytwarza 90 procent amerykańskiej awokado uprawy. W rzeczywistości, 60 procent, że pochodzi z jednego powiatu: San Diego County.

Wszędzie tam, gdzie są one uprawiane, awokado organiczne w Kalifornii są bardzo pożywne opcją czasie posiłku lub przekąski. Po dostępne tylko dla rodziny królewskiej, teraz są stosunkowo niedrogie i cieszył się o około 43 procent wszystkich gospodarstw domowych.

Awokado są wolne sodu darmo i cholesterolu. Ich pięć gramów tłuszczu na porcję jest wysoka na owoce, ale prawie wszystkie jednonienasyconych tłuszczów, które są takie same zdrowe serce tłuszczu znaleźć w oliwie z oliwek.

Awokado ma około 20 witaminy, minerały i związki fitochemiczne. Jest 50 kalorii w około uncji owoców. Awokado są dobrym źródłem potasu, a także kwas foliowy, witaminę E i witaminę C. Gdy spożywane z pokarmów, które zawierają składniki odżywcze rozpuszczalne w tłuszczach, takich jak beta-karoten, awokado pomaga organizmowi wchłonąć więcej składników odżywczych.

Średni tree avocado wytwarza około 60 kg owocu, lecz niektóre drzewa przyniosły nawet 200 funtów awokado w jednym sezonie.

Awokado i Środowisko

Awokado są wielkie owoce kupić organicznie, ale plantatorzy California z awokado użyciu zintegrowanych metod zwalczania szkodników, aby poziom pestycydów mało tych owoców, które są uprawiane metodami konwencjonalnymi.

Drzewa awokado są dobre dla środowiska, usuwanie dwutlenku węgla z powietrza i produkcji około 260 kg tlenu rocznie. Dwa awokado drzewa produkują wystarczającej ilości tlenu w roku, dla czteroosobowej rodziny, i jeden sad usuwa do każdego roku 2,6 ton dwutlenku węgla.

Korzystanie California Awokado

Awokado Organiczne California są doskonałym wyborem dla sałatek, okłady i kanapki. Kilka plasterków dodatkiem do kanapki daje kremowy posmak w jamie ustnej, więc można pominąć majonez tłuszczowej.

Smaczne i zdrowe sposób, aby cieszyć się awokado ma zastąpić boczek w swoim BLT z awokado (lub po prostu dodać awokado do BLT). Dostaniesz więcej żywienia i zdrowego tłuszczu, jeśli rów boczek.

Oczywiście, najbardziej popularne wykorzystanie awokado sprawia guacamole. Każdy ma swój własny przepis na guacamole, ale podstawy są:

 • Dojrzałe awokado
 • Kolendry
 • Jalapeño
 • Sok z limonki

Jalapeno kroimy w kostkę i posiekaj kolendry. Dodaj do puree z awokado i dodać sok z limonki. Niektórzy ludzie również dodać pokrojoną cebulę, czosnek lub mielonego posiekane pomidory. Można również sezon go gorącym sosem pieprzowym i / lub kminku, jeśli chcesz rzeczy gorąca i dymu.

Awokado są również idealne na górze lub na hamburgera Sałatka południowy zachód stylu. To smak chłodzenia, który jest doskonałym dodatkiem do pikantnym posiłku, z tacos z grillowanych ryb. Wiedząc, że dostajesz dużo witamin i minerałów, dobrą dawkę zdrowego tłuszczu i jedzenia organicznego w tym samym czasie powinna cię uszczęśliwić pracować więcej awokado w diecie.