grsail.com

Autyzm mówi

Autyzm mówi


Jako największy nauki autyzm i rzecznictwa grupy w Stanach Zjednoczonych, Autism Speaks oferuje wsparcie dla rodzin, zapewnia finansowanie dla naukowców, podnosi świadomość choroby i spełnia wiele innych ważnych ról. Istnieją jednak pewne istotne kontrowersje, które otaczają tę ważną non-profit. Jeśli rozważa zaangażowanie się w tej organizacji, jest to pomocne, aby zrozumieć trochę o swoich celów i polityk.

Miłość Z Clout

Od swojego powstania w 2005 roku przez dziadków dziecka z ASD, Autism Speaks stała się jedną z najbardziej wpływowych ASD grup działających w kraju. Według Charity Navigator, organizacja przyniósł więcej niż 53.000.000 dolarów w 2012 roku, z których większość pochodzi z darowizn i składek. To wydaje się stosunkowo niewielki procent budżetu na wydatki administracyjne, i ma doskonałą przejrzystość finansową we wszystkich kontaktach.

Dodatkowo Otwartych Tajemnice informuje, że Autyzm Mówi o 525,000 dolarów spędził na rządowej lobbingu w 2013 roku organizacja stara się kołysać prawodawców na rzecz zwiększenia świadomości autyzmu i finansowania.

Gole

W swojej misji, organizacja twierdzi, że jej głównym celem jest "zmienić przyszłość" dla rodzin i osób zajmujących się zagadnieniami związanymi z ASD. Wiąże się to w zakresie finansowania badań, że organizacja znajdzie obiecujące, podnoszenie świadomości społecznej na temat ASD oraz wspierania rodzin dotkniętych autyzmem.

Finansowanie badań

Badania nad możliwymi przyczynami autyzmu, najlepszych metod leczenia i terapii, oraz innych ważnych aspektów zaburzeń środki organizacyjne. Według Autism Speaks stronie, niektóre jego obszary badawcze obejmują czynniki środowiskowe, które mogą powodować autyzm, rozwój wysokiego ryzyka rodzeństwa dzieci dzieci na spektrum, rola probiotyków w leczeniu objawów ASD, czynników genetycznych, które mogą wpływać na zaburzenia i wiele innych tematów.

Podnoszenie świadomości

Jednym z głównych celów Autyzm mówi jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat objawów i symptomów autyzmu, co może prowadzić do wcześniejszego diagnozowania dzieci z zaburzeniami. Z "lekkie to do góry niebieskie" kampanii, które zaangażowane pomocą niebieskie światła w budynkach i domach, aby przyciągnąć uwagę do kultowego kawałka układanki symbolu można zobaczyć na samochodach, organizacja ciężko pracowali, aby część autyzm okna dialogowego krajowym i pomóc młodszych dzieci uzyskać dostęp do wczesnej interwencji.

Osoby wspierające

Z osób przewodnikami na wszystko z pomocy dziecku z autyzmem, aby przejść do nawigacji codzienne relacje między domem a szkołą, Autism Speaks posiada bogate zasoby wspierać rodziny. Istnieją również "zestawy narzędzi" dla szczególnie trudnych sytuacjach, takich jak chodzenie do dentysty lub uzyskanie do fryzjera i przydatne informacje na temat bezpieczeństwa, technologii i innych kwestii. Rodziny mogą także dowiedzieć się, jak połączyć ze sobą, a nawet wziąć udział w badaniu na temat ASD.

Główne kontrowersje

Autyzm mówi jest popularne organizacji, ale istnieje kilka kontrowersji, które nadszarpnięta reputację z niektórych odbiorców. Z uwzględnieniem jego finansowanie badań jej zdaniem autyzmu, ważne jest, aby zrozumieć te zarzuty przed angażowania się.

Finansowanie badań szczepionki

Kontrowersja, czy szczepionki są: stopy autyzmu została szaleje od pierwszej praca naukowa na ten temat ukazał się w roku 1998. Mimo zapewnień z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) i innych organizacji naukowych, że szczepionki i konserwujący szczepionki thimerosal są niezwiązane z ASD, Autism Speaks nadal finansowała badania nad szczepionką link autyzmu przez 2009-tym roku, czasopismo Nature poinformował, że kierowniczym komunikacji w organizacji, Alison Singer, podał się do dymisji w proteście.

Autism Speaks od tego czasu zmieniła swoje stanowisko na temat autyzmu i szczepionek, stwierdzając, że zaleca rodzicom uodpornić swoje dzieci według ustalonych harmonogramów i że nie ma związku między chorobą i szczepionek.

Zobacz autyzmu jako choroby

Według psychologii Dziś kolejny ważny kontrowersje wokół organizacji wynika z jego naciskiem na autyzm jako zaburzenie negatywną, która lekarstwo. Zamiast tego ostrości, wiele osób w społeczności autyzmem chce więcej środków, aby przejść do wspierania niezależnego życia, zamiast próbować rozwiązać "problem" zaburzenia.

Jak się zaangażować

Jeśli chcesz oddać swój czas i środki finansowe do tej organizacji, można dowiedzieć się więcej na temat sposobów można pomóc na Sposobów Daj internetowej. Od sponsoring Spacerując pozyskiwania funduszy na "gust" organizację na Facebooku, istnieje wiele sposobów, aby się zaangażować.

Potężny Organizacja

Mimo, że organizacja jest kontrowersje wśród niektórych grup, Autism Speaks ciężko pracował, aby podnieść świadomość i finansowanie dla ASD. To, czy zgadzają się z jego polityki i podejścia, nie ma wątpliwości, że jest to potężna organizacja, która ma nadzieję pomóc społeczności autyzm.