grsail.com

Atrakcje w Bay Area

Atrakcje w Bay Area


Gdy chodzi o znalezienie rzeczy do zrobienia w Bay Area, Melissa Severini żyje marzenie w San Francisco jako kurator eklektycznych umiejętności życiowych. W dzień nadzoruje działalność i wydarzenia planuje za niewielką starcie, jak iw nocy, że wolontariat i organizuje imprezy z San Francisco rowerów Koalicji, największej organizacji non-profit, ruchu rowerowego w kraju. Ona również spędza czas w pracy z dziećmi, coraz dzieci podekscytowany sztuk literackich.

Powitajmy Melissa, jak ona akcje najlepszych rzeczy do zrobienia w Bay Area.

Kiedy po raz pierwszy przyszedł do Bay Area, jakie są twoje ulubione rzeczy do zrobienia?

Wychowałem się na południe stąd, więc byłem nieco zaznajomieni z większej Bay Area. Miałem tylko bardzo mgliste zrozumienie Bay Area samego, i czułem bardzo intensywny trzeba go poznać.

Kiedy dostałem się do San Francisco zrobiłem dużo chodzenia - ja po prostu chodzić wszędzie. Chciałbym iść do najwyższego punktu mogłem zobaczyć gdzieś, często się niemożliwie zagubione lub później realizacji było znacznie bardziej bezpośrednią drogą, lub dając się i biorąc autobus z powrotem do miejsca gdzie poznałem. To banał, że San Francisco jest eklektyczne miejsce z eklektyczny historii, ale kiedy jesteś na piechotę i patrząc na niektóre z domów i miejsc, które pieprz to miasto, jego łatwe do internalizacji ten fakt.

Wiele innych miejsc w Bay Area pozwalają na spacery, też. Wiem, że Sausalito ma kilka świetnych krajobrazy, które można zobaczyć tylko na piechotę, tak jak i obszarów, takich jak Jack London Square Oakland i South Bay Starego Miasta Campbell. Wybrzeże ma niezliczoną ilość małych miast, takich jak Half Moon Bay i Montera, które są doskonałe miejsca spacerowe. Czasem najlepszym sposobem na poznanie okolicy jest po prostu spacer.

Powiedzieć, że jest deszczowo i masz znajomych pochodzących do miasta. Co byś zrobił z nimi na weekend?

Istnieje wiele wewnętrznych muzeów i rozrywki, które można - Exploratorium, Monterey Bay Aquarium, San Jose Museum of Art, a także w większości kryty Japantown centrum handlowe w San Francisco. Tak więc, w zależności od tego, co goście są zainteresowani, istnieje wiele możliwości, aby zobaczyć rzeczy, nawet gdy jej nie piękne na zewnątrz. Na szczęście deszcz ma tendencję tylko trwać kilka godzin lub dzień, więc nie trzeba było czekać zbyt długo, aby dostać się z powrotem na zewnątrz.

Czy możesz polecić kilka rzeczy do zrobienia w Bay Area, że ​​nie będzie rozbić bank?

Atrakcje w Bay Area
Zapoznaj się z zabytków.

Po prostu wędrować! Wybierz się na spacer. Jeśli nie sporządzono turystów, chodzić Fisherman Wharf, Pier 39, Sausalito w Berkeley Telegraph Avenue i Third Street Area San Mateo w. Zapraszamy Państwa na niebieskiej butelce kawy i spacer przez Ferry Building w San Francisco. Och, zrobiłeś wszystko, co wcześniej? Weź frisbee, dostać piknik z rynku Bi-Rite i przejdź doświadczyć dziwnie popularne zjawiska plaży-bez-an-ocean, Dolores Park. Moim ulubionym źródłem bieżących wydarzeń jest strona FunCheap.com w San Francisco. Ma pomysły, które działają gama z festiwalu filipińskiego do Sióstr w konwencji Latające Hats.

Czy można mówić o kilku przyjaznych dzieciom atrakcji?

Istnieje wiele rzeczy do zabawy z dziećmi. Jeden z moich ulubionych wspomnień z przyjazdem do miasta jako dzieciak wynajem kajaków w Stowe Jezioro w parku Golden Gate. Podczas gdy jesteś w parku można go zobaczyć na bizony w ich wybieg lub odwiedź Kalifornijskiej Akademii Nauk.

Inne miejsca, aby cieszyć się Dziecka Discovery Museum of San Jose i oczywiście plaże tego biegu w prawo wzdłuż wybrzeża Bay Area.

Jeśli ktoś nigdy nie byłem w okolicy wcześniej, jakie są najlepsze rzeczy powinny sprawdzić się?

Jeśli nigdy nie byłeś w Bay Area, zanim przejdź zrobić szybkie zwiedzanie słynnego rzeczy. Poważnie, sprawiają, że zgryźliwy, ponieważ istnieje wiele innych rzeczy do zrobienia, ale wiesz, że będziesz smutny, jeśli nie widzisz, że Golden Gate Bridge. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić: dla Sportowy, wynająć jakieś rowery. Chciał wybrać własne przeznaczenie? Weź jeden z tych małych żółtych Go Cars.

Zdobyć ćwiczyli już? Jest jakaś liczba autobusów turystycznych, autobusów piętrowych i autobusów w kształcie kaczki, które zabierze Cię wokół Bay Area. Są nawet miejsca, można przejść na wycieczkę Segway.

Na zakupy, spróbuj obszar Berkeley Fourth Street lub udać się bezpośrednio do ulicy Sausalito lub Fillmore w San Francisco. Co może się w tych obszarach czystych "boutique-y"; ale istnieją również wiele wspaniałych znalezisk. Fillmore w szczególności ma przyjemny połączenie ekskluzywnych sklepów i recyklingu mody oszczędności.

Jaka jest twoja ulubiona rzecz zrobić w Bay Area?

To proste - Kolarstwo! Jest to błędne przekonanie, że często odbywają Bay Area jest nieprawdopodobnie pagórkowaty i straszne do jazdy na rowerze. Nie prawda. Dla każdego pagórkowaty montujemy tam jest (na ogół) bujny, zielony, bikeable doliny.