grsail.com

Atrakcje na Dzień Ojca

Atrakcje na Dzień Ojca

Jeśli planujesz nadzwyczajne dzień dla twojego taty, czy jesteś rodzicem, który szuka sposobów, aby świętować Dzień Ojca z dziećmi, prawdopodobnie można użyć kilka wskazówek dla rzeczy, które możesz zrobić. Lista działań dla całej rodziny.

Sugestie na temat na Dzień Ojca

Dzień Ojca przypada na trzecią niedzielę w czerwcu, co sprawia, że ​​jest to idealne pory roku na świeżym powietrzu, w zależności od pogody. Chociaż niektórzy ludzie cieszą pełnych akcji uroczystości, większość tatusiów cieszyć biorąc dzień wolny i spędzać czas na zewnątrz z grilla podwórku, czyli działania sprężyn z dziećmi. Poniższe propozycje są odpowiednie dla relaksującej taty lub osoby ubiegającej się o dreszcz.

Grill Dzień Ojca

Dzień doskonały ojca dla wielu ojców zawiera burger, grill i dużo zabawy na świeżym powietrzu. Aby utrzymać dzień prosty i kameralny, uroczystości podwórku pasuje do ustawy dla wielu ojców. Dodaj frisbee i piłki nożnej, a tata z pewnością mieć trochę zabawy z dziećmi, gdy przyszła do jego pozycji jako honorowego mistrza grilla. Pomoc tata przez przygotowywanie potraw niepożądane, wystrój stołu piknikowy i czyszczenia później.

Wycieczka do ZOO

Zoo jest kolejnym doskonałym miejscem, aby uczcić Dzień Ojca i spędzić trochę czasu razem, jako rodzina. Czerwiec jest zazwyczaj wielki miesięcy do odwiedzenia zoo przed latem ciepła ma swoje piętno i sprawia, że ​​chodzenie na teren nie do zniesienia. Zapoznaj się z lokalnym papieru kupony lub zniżki i kupić bilety z wyprzedzeniem, jeśli to możliwe.

Idź do kina

Większość tatusiowie cieszyć się filmami, a rozrywka jest przystępne i idealne na leniwe niedzielne popołudnie. Niespodzianka tata z kilkoma bilety do kina w karcie Ojca Dzień i zaplanować brunch rano przed show.

Gra w baseball

Wszystko-American gry w baseball jest pewny sposób, aby zadowolić sportowe tata. Aby gra była jeszcze bardziej ekscytujące i niezapomniane, niespodzianka tata z koszulki sitodruku baseball z hasłami takimi jak "# 1 tatą" lub "zespołu tatą."

Umyj samochód

Atrakcje na Dzień Ojca

Wybierz się na pieszą wycieczkę.

Jeśli dzieci są na tyle stare, proste zadania, takie jak mycie samochodu taty jest tani i bardzo cenione prezent. Weź energię z podjazd i wypełnić wiadra z pęcherzyków myjnię. Aby impreza rodzinna sprawa, dostarczyć wystarczającą ilość rękawic lub ręczniki dla każdego i włączyć robota do wypełnionego wodą zabawy!

Samo zdjęcie, Inny Rok

Pozować do zdjęć w tym samym roku, po roku. Czy to jest tata sobie, że projektant papieru krawat lub jedzenia jego roczny śniadanie w łóżku, upewnij się, aby uchwycić to na filmie. Gdy dzieci podrosną, widząc zmiany w obu tych i tata z roku na rok będzie specjalny upominek.

Śniadanie w łóżku

Niech dzieci pomóc plan i zrobić śniadanie w łóżku dla taty. Jeśli dzieci są jeszcze na młodszego siebie, zachować menu proste, wystarczy, że mogą być naprawdę częścią robienia śniadania zamiast po prostu obserwując.

Niewielu z ulubionych rzeczy taty

Dzień Ojca jest o uhonorowanie ojca. Dlaczego nie specjalny punkt do zrobienia taty ulubioną rzeczą na Dzień Ojca. Niezależnie od tego, że gra w golfa lub ciesząc się podwyżki, mają dzieci zaplanować trasę na cały dzień, że naprawdę obejmuje wszystkich ulubionych zajęć taty.

Kemping

Zbierz wszystkich mężczyzn w rodzinie, w tym synów, wujków i dziadków, ojców, i udać się do wielkiej pustyni szerokiej na weekend na camping. Kemping jest wspaniale Aktywność Dzień Ojca dla dzieci, ponieważ ma je z dala od wszystkich elektroniki na weekend i dać im możliwość naprawdę skupić się na spędzanie czasu razem. Wspomnienia wykonane podczas kempingu na całe życie, a dzień wyprawy Ojca może stać się rodzinną tradycją odbywa się z pokolenia na pokolenie.

Ojciec / córka lekcje tańca

Jeśli córka chce spędzać więcej czasu z tatą, to dlaczego nie dać lekcje tańca jako prezent? Taniec towarzyski naprawdę powróciły dzięki popularnym programie reality, Taniec z gwiazdami. To może być wielka szansa dla pewnego ojca i córki klejenia.

Więcej folklorystyczne

Planujesz dzień może być tylko rzeczą, na Dzień Ojca. Rozważ lokalnych i regionalnych atrakcji, takich jak:

  • Muzea
  • Pokazy samochodów
  • Wyścigi

Planowanie rodzinny na Dzień Ojca

Atrakcje na Dzień Ojca

Spędź dzień ojca na plaży.

Kiedy zaczynasz myśleć o tym, co zrobić na Dzień Ojca, pod uwagę nie tylko to, co tata lubi robić, ale także to, co dzieci mogą rozsądnie zrobić. Biorąc wycieczkę długie wędrówki z malucha w tym wątku nie będzie tak dużo zabawy dla taty, bez względu na to, jak bardzo lubi wędrówki. Ponadto, daje dzieciom okazję pomóc zaplanować dzień. Chociaż może to oznaczać, że prezenty i działania są trochę w starym stylu, będą one znaczą dla swojego męża i dzieci, jeśli są one naprawdę ich pomysły. Z powiedział, że wskazówki i podpowiedzi niewiele może pomóc zapewnić, że dzień jest dobrze.