grsail.com

Astrologiczna Dusza Mate Synastry

Astrologiczna Dusza Mate Synastry

Czy to możliwe, w astrologii mieć coś takiego jak astrologicznych bratnie dusze, a jeżeli tak, to co by to oznacza? Nadszedł czas, aby zbadać związek pomiędzy astrologią i "bratnie dusze".

Poradnik bratnie dusze astrologiczne

Niektóre rzeczy w życiu są uniwersalne; Pragnienie miłości, komfortu i ciepła wszystkich wydaje się być wspólnym mianownikiem ludzkiego doświadczenia. Poszukiwanie bratniej duszy, niektórzy twierdzą, może być również jednym z tych wspólnych mianowników. Jednakże, ponieważ idea bratniej duszy oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi, to warto poznać różne aspekty, które odgrywają rolę w tym zjawisk.

Rola konstelacja

Konstelacja, w astrologii, to sztuka porównanie porodzie wykresy znaleźć mocnych i słabych stron w zakresie kompatybilności. Są to kluczowe obszary w synastry, które mają uprawnienia do oznaczenia spotkanie astrologicznych bratnie dusze.

Aspektów Sun Sun

Sun aspektów Sun w konstelacja Bode bardzo dobrze dla ogólnej kompatybilności dwóch osób. Dwaj z was zwiększy energię nawzajem i pozwalają sobie nawzajem samodzielnie funkcjonować. Innymi słowy, nie będzie drenażu energii od siebie, ale zamiast dodawać do niego. Jest tak, ponieważ nie ma potrzeby wyjaśniać się ze sobą; po prostu "się" nawzajem. Poza tym, to są w stanie bardzo dumny z siebie nawzajem dokonań.

Aspektów Księżyc Słońce

To jest Święty Graal dla spotkania zodiaku bratnie dusze, więc jeśli wykres konstelacja ma ten aspekt, uważać się za bardzo szczęśliwy rzeczywiście! To dlatego, że Słońce i Księżyc w sposób naturalny uzupełniają się wzajemnie; są one przeznaczone do współdziałania.

Z tym aspekcie, co będziesz czuć tuż nietoperza jest atrakcją! Jako związek rozwija się i pogłębia, "Księżyc" osoba w stosunku zwykle rozwija się w roli drugoplanowej do "Sun" osoba, która ma tendencję do "twardego" lub prowadzić relację w jakiś sposób.

Aspekty Marsa do Księżyca

Trine lub sekstyl między Marsa i Księżyca jest silnym wskaźnikiem atrakcji! Podczas aspekty Sun-Moon oznaczają atrakcji, jak również, że połączenie Księżyc Marsa podnosi, że wstępna pociąg do wzajemnej fascynacji.

Ten aspekt nadaje animowany, żywą jakość do relacji, jeden, w którym osoba Księżyc żywi i "uderzeń" ego danej osoby Marsa. Z kolei osoba, Mars zachęca osoby Księżyc być odważny i otwarty. Ten aspekt wskazuje na spontaniczny i instynktowne uczucie relacji.

Rola Saturna

Aspekty Saturna, gdyż odnoszą się do astrologicznych bratnie dusze, nadają stabilności. To zawsze miło zobaczyć jakąś formę Saturna na wykresie małżeństwa ponieważ dobrze wróży dla długoterminowego zobowiązania.

Jedyną pułapką jest to, że może czasami zmienić się w ciężkiej odpowiedzialności lub obciążeń. Aby wyjaśnić, nawet jeśli dwóch z was zerwać w przyszłości, nie może wciąż być połączenie istnieje lub uczucia odpowiedzialności, że oboje mogą nadal borykają się z.

Najlepszy Wskazania: Szczęście Jowisza!

Ponieważ Jowisz jest w stanie zrobić, planeta ta odgrywa ważną rolę w szczęście i na posiedzeniu zodiaku bratnie dusze. W rzeczywistości, mieszkania Jowisza w znaku słońca lub o "roku Jupiter" jest jednym z najlepszych wskazań spotkanie bratniej duszy. Kiedy Jowisz jest w swoim znaku, to ma tendencję do "płukania" cały wykres przy odrobinie szczęścia, i dlatego, możliwość spotkania bratniej duszy jest znacznie większa.

Jowisz może również pracować trochę Bratnia dusza magii podczas jego pobytu w piątym domu romans i siódmego domu małżeństwa. Są to jedne z najlepszych czasów, astrologicznie mówiąc, aby dostać się tam i krążyć!

Dowiedz się więcej

Mimo to trzeba zapłacić za większość wykresów konstelacja (rzadko można je znaleźć za darmo, bo to zabiera trochę czasu na ich analizę), może można znaleźć bezpłatny kalkulator zgodności Horoskop na 0800 lub uzyskać bezpłatną analizę zgodności próbka na Tarot.com. Darmowe raporty nie zawsze oferują wiele głębi, ale mogą zapewnić dobry sposób, aby zacząć na wykresie konstelacja osobistego!