grsail.com

Artykuły szkolne: Nauczanie społeczne Porady Porady

Międzynarodowy Party

Wiedza o społeczeństwie jest idealnym przedmiotem, w którym świętować różnorodność w klasie. Mają studenci dać mówić o ich pochodzenie etniczne, i wprowadzają w czymś, co dotyczy ich tle. Postaraj się znaleźć podobieństwa i różnice między kulturami. Użyj mapy lub globu w klasie, aby zlokalizować konkretne obszary geograficzne. Następnie mają klasę międzynarodową imprezę, gdzie każdy przynosi w żywności na ich obywatelstwo.

Geosafari Rozmowa Globe

Do nauczania geografii, nie classsroom powinny być bez kuli. Ale dlaczego mają tradycyjny jeden, gdy Geosafari Rozmowa Globe Jr. można włączyć nauki swoich uczniów do zabawy działalności Studiów Społecznych. Jeden do trzech studenci mogą korzystać na całym świecie w czasie, a nawet jest wyposażony w słuchawki dla niezakłóconego nauki. Zestaw zawiera także arkusze aktywności, które mogą być odtwarzane, a także działalność w klasie. Ta kula jest dobre dla wzmacniania czego uczysz.

Nauczanie historii USA

Więcej nauczanie społeczne doradztwo badania: Nauczanie historii USA jest potężna duży przydział, ale są badania społeczne zasoby, które pomogą zorganizować i zawierają lekcje klasy. US Historia Geopack zawiera 20
lekcje historii, które są kompatybilne ze wszystkimi jednostkami Geosafari. Od prezydenci USA do walki z witryn do wczesnych odkrywców, i więcej, te lekcje były nauczyciel zaprojektowane i są odpowiednie dla klas 3 i do góry.

Integracja technologii w Studiów Społecznych

Na szczęście dla studia nauczycieli społecznych, integracji technologii do programu nauczania jest dość łatwe. Wiele aspektów treści tematu doskonale nadają się do projektów komputerowych. Badania, tworzenia arkuszy kalkulacyjnych z danych, tworzenia wykresów i wykresy, a wszystko może zapewnić swoim studentom jakości czasu komputera, podczas gdy uczą się ich pracy klasowej. Zachęć uczniów, aby spędzić więcej czasu na komputerach klasy. Sprzyja to umiejętności, które będą korzystać przez całe życie.

Historia Życie

Użyj swojej kreatywności w klasie jako okazję do opracowania projektu klasy, który zawiera nie tylko nauki społeczne, ale sztuki językowych, jak również. Wybierz opowiadanie historii i stworzyć grę klasy. Kostiumy Design, farby krajobrazy, napisać skrypt, i zabrać na drogę. Zaproś innych klas, aby wejść do klasy i zobaczyć grę. Przynieś historię żywą poprzez umieszczenie uczniów w czasie. I, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie miała miejsce związane z historią, zaplanować wycieczkę, jak również.

Aktywny Nauki społeczne dla dzieci nauczanych domowego

Nauczanie społeczne porady studiów: moms domu szkolnego mają wielki projekt Studiów Społecznych zbudowany w prawo w swoim życiu i środowiska szkolnego - własną rodzinę. Nauczanie dzieci o własną kulturę i etnicznej jest bardzo znacząca lekcja. Zrób drzewo genealogiczne i porozmawiać o tym, jak i kiedy twoi przodkowie przybyli do Ameryki. Niech napisać raport na temat ich kraju pochodzenia i gotować kilka potraw etnicznych. Krewni Wywiad w różnym wieku, aby zebrać historie rodzinne, zdjęcia i pamiątki.