grsail.com

Aquaboggan Park

Aquaboggan Park
Aquaboggan znajduje się w Saco, Maine.

Położony w Saco, Maine, Aquaboggan park wodny jest jednym dziko mokra przygoda dla całej rodziny. Od slajdy do tratw, strefy dzieckiem na basen plusk fal, należy być przygotowanym na dzień moczenia dobrą zabawę!

O Aquaboggan

Podczas Maine nie jest tradycyjnie znany z bogactwa parków rozrywki, park wodny Aquaboggan sprawia duży splash dla gości odwiedzających. Chociaż Aquaboggan jest małe w skali, oferuje wiele możliwości, aby się ochłodzić w upalny dzień - za bardzo niewielką cenę biletu. Wykorzystując sezonowe specjały, można cieszyć się zabawą w Aquaboggan za jedyne 10 dolarów dziennie.

Atrakcje Aquaboggan Park

Przejazdy

  • Całkowicie Tubular: Zing dół twisty nachylenie dobr Turny na tej rury slajdu.
  • Turbo Drop Dla osób poszukujących mocnych wrażeń, nic nie przebije tego szybkiego zanurzyć w dół szybko stoku.
  • Pipeline: Rip dół jeden, dwa lub trzy z tych preparatów typu mat.
  • Stealth: To metrem jest dzika zjeżdżalnia, gdzie zawodnicy zaczynają się od 45 stóp w górę i przesuń w dół pół rury na rurze.
  • Bumpin "Łodzie: To samochodziki spełnia morza, jak zawodnicy Careen do siebie. Zauważ, że to atrakcja nie jest wliczone w cenę wstępu.
  • Aquasaucer: Sprawdź swoją siłę i koordynację, jak wspiąć się na spodek kopuły poprzez zmagają liny. To nie jest łatwe do natryskiwania fontanny na górze, aby utrzymać wszystko śliskie.
  • Giant Wave Pool: cięte z każdym park wodny, basen ze sztucznymi falami co zapewnia fale zabawy Aquaboggan cały dzień. Weź rury lub ciała surfowania!
  • Grand Prix: Wciel się w kierowcę wyścigowego w tej ekscytującej kartingowym atrakcji. (To atrakcja kosztuje dodatkowe 6 dolarów za osobę).
  • Minigolf: Zabawa w wieku od 2 do 102, mini golfa oferuje 18 otwory ustawione w bujnej zielonej okolicy. Dodatkowe opłaty ubiegać minigolfa.
  • Maluch Splash 'n' play: Aquaboggan oferuje coś dla najmłodszych gości parku znajduje się Splash 'N' Play. Z płytkim basenem i możliwości zjeżdżalnia, huśtawka, i wznoszenia, najmłodszy w rodzinie będzie miał swój własny park wodny ekscytujące doświadczenie.

Jadalnia

Aquaboggan oferuje mnóstwo możliwości dla głodnych gości parku, zwłaszcza Kimball Farm Homemade Ice Cream prezentujących ponad 40 smaków. Snack bar obejmuje większość park rozrywki podstaw żywności, ale można też przynieść własne jedzenie i piknik na miejscu.

Zwiedzanie Aquaboggan

Aquaboggan położony jest 20 minut na południe od Portland, Maine i zaledwie kilka minut od Old Orchard Beach. Aquaboggan jest otwarty od 23 czerwca do Labor Day, od 10 rano do 6 wieczorem Ten park wodny oferuje niedrogi wypoczynek dla całej rodziny, a parking jest zawsze bezpłatne.

Bilety

Aquaboggan za niska cena Dopuszczenie i sezonowe specjały, aby woda zaparkować atrakcyjny cel dla bije ciepło. Ogólny wstęp dla gości na cztery nogi to 20 dolarów. Bilety Junior (w czterech metrów wysokości) są 16 dolarów przy bramie, bilety malucha są 5 dolarów, a bilety starsi są 10 dolarów.

Aquaboggan rozciąga się także zniżki na wstęp w poniedziałki - tylko 10 dolarów za osobę na cały dzień! Jeśli masz zamiar wrócić do Aquaboggan dla powtórnych wizyt, podanie sezon jest dostępny za 60 USD, jednak Grand Prix Go Wózki bumpin "Łodzie, Wojny wodne i mini-golf, są wyłączone z nieograniczonych warunków używania.

Informacje kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat parku wodnego Aquaboggan, zainteresowane osoby mogą odwiedzić oficjalną stronę internetową AquabogganWaterPark.com, zadzwoń (207) 282-3112, lub napisz do parku na: Aquaboggan Park
980 Portland Road,
Saco, ME 04072